Bu Altcoin İçin Müjde: Japonya’dan Onay Aldı! Fiyatı Sıçradı

Bu Altcoin İçin Müjde: Japonya’dan Onay Aldı! Fiyatı Sıçradı

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin İçin Müjde: Japonya’dan Onay Aldı! Fiyatı Sıçradı

Popüler altcoin EOS, Japonya’nın kripto düzenleyicisi Japon Sanal ve Kripto Varlık Borsası Birliği’nden “whitelist” onayı alarak seyahatinde kıymetli bir kilometre taşına ulaştı. Bu durum, altcoin fiyatında bir yükselişe neden oldu. İşte detaylar…

Altcoin EOS, Japonya’dan onay aldı

Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere tanınan ve eski altcoin’lerden olan EOS, kıymetli bir gelişmeyle gündeme geldi. Bu gelişme, EOS’un ülke içindeki düzenlenmiş borsalarda Japon yenine karşı süreç görmesine imkan tanıyarak kripto para ünitesinin Asya pazarına açılımı için çok kıymetli bir adımı işaret ediyor. Onay tıpkı vakitte EOS’u, Japon borsalarında süreç görebilen Bitcoin, Ethereum üzere seçkin birkaç kripto para ortasında konumlandırıyor. Bu nedenle Japonya’daki bu gelişme, EOS fiyatını yüzde 10 kadar yükseltti. Coin’in fiyatındaki değişim aşağıdaki halde:

BTC Piyasası: Bu Altcoin İçin Müjde: Japonya’dan Onay Aldı! Fiyatı Sıçradı 1

EOS’un gelişiminin ardındaki itici güç olan EOS Network Foundation (ENF), CEO Yves La Rose’un Asya pazarına girmenin ehemmiyetini vurgulamasıyla bu başarıyı kutladı. La Rose, Asya’nın blockchain tabanlı oyun ve GameFi dünyasında kıymetli bir pozisyona sahip olduğunu ve EOS’un bölgede varlık göstermesini stratejik bir atak haline getirdiğini vurguladı. ENF CEO’su ayrıyeten, Asya’nın oyun fikri mülkiyetlerinin tokenizasyon için olgunlaştığını ve Blockchain teknolojisi ile oyunun potansiyel bir yakınsamasına işaret ettiğini açıkladı.

EOS ticareti, Eylül ayında başlayacak

EOS’un Japon borsalarına dahil edilmesi, güzel düzenlenmiş bir kripto para borsası olan BitTrade’in yen karşısında EOS ticareti için platform sağlamasıyla Eylül ayında başlayacak. Bu muvaffakiyet, EOS’un uyumluluk ve düzenleyici standartlara olan bağlılığını yansıtmakta. Çünkü JVCEA’dan onay alınması, kripto para ünitesinin düzenleyici çerçeveye bağlı kalma konusundaki kararlılığının altını çizmekte. Japonya Başbakanı Fumio Kishida da Web3‘ün dönüştürücü potansiyeline olan takviyesini lisana getirerek onu toplumsal değişim için bir katalizör ve yeni bir kapitalizm biçimi olarak tanımladı. Bu, Blockchain teknolojisine ve klasik finansal bağlamların ötesindeki uygulamalarına yönelik artan ilgiyle uyumludur.

BTC Piyasası: Bu Altcoin İçin Müjde: Japonya’dan Onay Aldı! Fiyatı Sıçradı 2

EOS’un seyahati düzenleyici onayla sonlu kalmıyor; bilhassa oyun sanayisinde sağlam Blockchain tahlilleri arayan seçkin işletmeler ve geliştiricilerle kontakları teşvik etme alanına uzanıyor. EOS Network Foundation, EOS ağındaki uygulamaların ve oyun eserlerinin geliştirilmesi için şimdiden 20 milyon dolar ayırdı ve bu da ağın ekosisteminde inovasyon ve büyümeyi teşvik etmeye yönelik yenilenmiş bir odaklanmaya işaret ediyor. EOS, Japon pazarında taban kazanırken, beyaz liste onayı, çeşitli dallarda daha geniş çapta benimsenme ve entegrasyon için bir basamak misyonu görüyor. Kripto para ünitesinin değerli bir birinci para arzından (ICO) mevcut pozisyonuna uzanan seyahati, evrim, yenilik ve uyumluluk konusundaki kararlılığını göstermektedir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap