Bu Altcoin Grubu, Coin Satışı İçin Harekete Geçti!

Bu Altcoin Grubu, Coin Satışı İçin Harekete Geçti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Grubu, Coin Satışı İçin Harekete Geçti!

On-chain araştırmacısı Lookonchain, geçtiğimiz saatlerde gerçekleşen olağandışı altcoin satışlarına dikkat çekti. Coinbase’e 1,5 milyon dolar yatıran bir balina, bu coin’leri projesinin gerisindeki takımdan alıyor.

Bu altcoin grubu, milyonluk satışla gündemde

Geçtiğimiz saatlerde Lookonchain, Compound grubuna bağlı bir cüzdanının geçtiğimiz saatlerde Coinbase’e 20.000 COMP yatırdığını bildirdi. Bu transfer toplamda milyon dolar taşıyordu. Bununla birlikte, balinanın cüzdanında şu anda hala 402.462 COMP (29.8 milyon dolar) bulunuyor.

Rapor, tıpkı balinanın Compound takımından 644.556 COMP (47 milyon dolar) daha aldığını gösterdi. Cüzdan akabinde Coinbase ve Kraken ‘e 116.320 COMP (o sırada 6.5 milyon dolar) yatırdı. Cumberland aracılığıyla 131.900 COMP (24 milyon dolar) sattı ve bir merkezsiz borsada 27.800 COMP (725.000 dolar) bozdurdu.

Abitrum’da balinaları radarında

Lookonchain ayrıyeten, son üç gün içinde, beş balinanın Binance’ten toplam 10,5 milyon ARB (13,5 milyon dolar) çektiğini bildirdi. Bu para çekme süreçleri ortasında tek bir balina, Binance’ten 2,34 milyon ARB’yi (3 milyon dolar) kaldırdı. Büyük yatırımcılar tarafından yapılan bu fon hareketinin ARB için olumlu tesirleri olabilir.

Balinaların gösterdiği çok sayıda para çekme ve inanç, ARB etrafındaki genel hissiyatı güzelleştirebilir. Şu anda, ARB’nin yüklü hissiyatı negatifti. Bu da kripto topluluğunun ARB’ye yönelik genel görünümünün karamsar olduğunu gösteriyordu. Arbitrum’un toplumsal cephedeki popülaritesi de yeşil görmemişti. LunarCrush tarafından sağlanan bilgilere nazaran, geçtiğimiz hafta Arbitrum için toplumsal medyadan bahsetme ve toplumsal etkileşim sayısı sırasıyla %70,2 ve %72,6 düştü.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Grubu, Coin Satışı İçin Harekete Geçti! 1

Altcoin projeleri kritik oyalama sürecinde

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere Arbitrum DAO, kısa müddet evvel Arbitrum hibe programını başlattığını duyurdu. Programa, iki çeyreğe dağıtılacak olan 1 milyon dolarlık değerli bir bütçe tahsis edildi. Birincil maksat, Arbitrum platformunda uygulama oluşturmak için çalışan çeşitli grupları finansal olarak desteklemektir.

Hibe programı, finansman süreci boyunca şeffaflığı geliştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıyeten, uygun projelerin Arbitrum ekosisteminin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmak için kâfi dayanağı almasını sağlayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Grubu, Coin Satışı İçin Harekete Geçti! 2

Teklif ayrıyeten, Arbitrum protokolündeki mevcut aktifliğin güzelleştirilmesine yardımcı oluyor. Bu yazının yazıldığı sırada, token terminalinin bilgilerine nazaran, Arbitrum protokolündeki kullanıcı sayısı geçen aya nazaran %10,1 oranında değerli ölçüde düşmüştü. Buna karşın protokolden elde edilen gelir artmaya devam etti. Birebir periyotta %19,6 büyüdü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap