Bu Altcoin Geliştiricisi Şirket, Binance’tan Tokenleri Topluyor!

Bu Altcoin Geliştiricisi Şirket, Binance’tan Tokenleri Topluyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Geliştiricisi Şirket, Binance’tan Tokenleri Topluyor!

Kripto para piyasası gün içinde dingin sularda ilerlerken birden atak yaptı. Son atakta başkan kripto para Bitcoin 26 bin doları üzerinde çıkmayı başardı. Önder altcoin Ethereum dahil başka altcoinler de yeşil bölgeye giriş yaptı. Bu gelişmelerin ortasında Arbitrum geliştiricileri ortasında da olan kripto yatırım şirketi olan Offchain Labs, Binance’tan ARB tokenlerine toplamaya devam ediyor.

Arbitrum geliştiricisi Offchain Labs, Binance’tan token topluyor!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto piyasası bir müddettir cansız bir seyir izliyordu. Bununla birlikte son saatlerde bir hareketlenme başladı. Başkan kripto Bitcoin kritik düzey olan 26 bin doları aşmayı başardı ve piyasa yeşile döndü. Başkan altcoin Ethereum da yükselişe geçti. Bununla birlikte, görünen o ki piyasanın cansız olduğu devirde birtakım balina yatırımcılar bunu fırsat bildi.

Analitik platformu Spot On Chain’in paylaşımına nazaran, Arbitrum (ARB) geliştiricilerinden olan Offchain Labs, ARB tokenlerini biriktirmeye devam ediyor. Bu doğrultuda şirket, son atılımında Binance’tan yeniden yüklüce ARB satın aldı. Analitik platformu X hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda altcoin projesine yönelik bu süreçlere ait şu ayrıntıları verdi:

OffchainLabs bir saat evvel 0xb41 adresi aracılığıyla Binance’tan 0,9 dolardan (1,1 milyon dolar) 1,217 milyon ARB daha topladı. Toplamda, Offchain Labs’ın şu ölçüde biriktirdi:

Geçtiğimiz hafta Binance’tan ortalama 0,91 dolardan 2,279 milyon ARB (2,07 milyon dolar) satın aldı. Ayrıyeten, piyasa çöküşünden sonra 23 Ağustos’tan bu yana Binance’tan ortalama 0,94 dolardan 5,367 milyon ARB (5,07 milyon dolar) satın aldı.

Rakibi suratı çıkış yaparken altcoin projesini ne bekliyor?

Arbitrum’un (ARB) en yeni rakiplerinden biri olan Base Network, 24 Ağustos’ta 100.000 kullanıcıya ulaşan en süratli katman-2 Blockchain haline geldi. Böylelikle kıymetli bir kilometre taşına ulaştı. Base Network bu kilometre taşına main-net lansmanından fakat 56 gün sonra ulaştı. Kilometre taşından birkaç gün evvel, Arbitrum’un (ARB) günlük etkin adresleri şimdiye kadarki en düşük noktasına geriledi. Arbitrum’un günlük süreçleri 19 Ağustos ile 28 Ağustos ortasındaki birkaç günde 6.500 sürece ulaştı. Sonuç olarak, birçok kişi Base Network’un artan faaliyetinin Arbitrum için daha fazla sorun yaratabileceğinden korkuyor.

19 Ağustos’ta Arbitrum (ARB), günlük etkin adresleri yeni düşük düzeylere indi. Bu devirde altcoin 1,01 dolardan süreç görüyordu. 22 Ağustos’ta ise ARB 24 Ağustos’ta 1,00 dolara yükselmeden evvel %4,9 düşüşle 0,96 dolara geriledi. Basın vaktinde ise 0,9118 dolardan süreç görüyor. Analistler, ağ aktivitesindeki düşüşün devam etmesi halinde altcoin fiyatının 0,87 dolara kadar gerileyebileceğini söylüyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap