Bu Altcoin, Forbes’la İşbirliğini Duyurdu: Token Fiyatı Zıpladı!

Bu Altcoin, Forbes’la İşbirliğini Duyurdu: Token Fiyatı Zıpladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin, Forbes’la İşbirliğini Duyurdu: Token Fiyatı Zıpladı!

Kripto para piyasası bugün Bitcoin’in güçlü atağıyla yeni bir ivme kazandı. Piyasa boğaların hakimiyetine geçerken kurumsal benimsenme ismine olumlu gelişmeler var. Bu doğrultuda, projeleri, kullanıcıları ve toplulukları merkezi olmayan bir dünyada birbirine bağlayan bir Web3 platformu olan Galxe, Forbes ile işbirliğini duyurdu. Haberin akabinde altcoin fiyatı kuzeye güçlü bir atılım yaptı.

Galxe, Forbes işbirliğini duyurdu, altcoin fiyatı sıçradı!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada bugün yeşil renk hakim. Başkan kripto para Bitcoin, daha sonra gerilese de 42 bin dolar pürüzünü aşmayı başardı. Bir çok altcoin projesi de yeşil bölgede güç topluyor. Bu gelişmelerin ortasında bir Web3 projesi olan Galxe, medya devi Forbes ile işbirliğine gittiğini açıkladı. Bu bağlamda Galxe, toplumsal medya platformu X’ten şu duyuruyu paylaştı:

Forbes, yeni toplumsal hesabı ForbesWeb3 ile web3’e dalıyor. Harekete katılın, ForbesWeb3 kampanyasında yer alın ve Galxe’de Sadakat Puanları kazanın. Heyecan verici vazifeler sizi bekliyor. Gelecek kampanyalar ve aktivasyonlar için bizi izlemeye devam edin!

GAL Token, Galxe ekosisteminin mahallî tokeni. Galxe DAO’da oylama ve yönetişim, uygulama modülü fiyatlarının ödenmesi, kimlik bilgisi datalarının sorgulanması ve dijital kimlik bilgilerinin düzenlenmesi için kullanılıyor. Ayrıyeten kullanıcıları Galxe ve öbür Web3 platformlarındaki muvaffakiyetleri ve aktiflikleri için ödüllendiriyor. Haberin akabinde altcoin fiyatı dikey bir çıkış yaptı. Gün içinde 1,49 dolara kadar gerileyen GAL, gelişmeyle birlikte 1,61 dolara sıçradı. Token basın vaktinde, günlük bazda %5,9 artışla 1,61 dolardan süreç görüyordu.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Forbes’la İşbirliğini Duyurdu: Token Fiyatı Zıpladı! 1GAL günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Ayrıntılar geliyor…

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap