Bu Altcoin Fırladı! Dev Şirket Tokenizasyon İçin Seçti

Bu Altcoin Fırladı! Dev Şirket Tokenizasyon İçin Seçti

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Fırladı! Dev Şirket Tokenizasyon İçin Seçti

İngiltere merkezli bir özel borç ve gerçek dünya varlık pazarı olan Tradeteq, geçtiğimiz saatlerde değerli bir altcoin iştiraki müjdeledi. Tokenizasyon için atılım yapan şirket, seçtiği projeyi aya gönderdi.

Bu altcoin, Tradeteq iştirakinin akabinde çift haneli fırladı

İngiltere merkezli Tradeteq, geçtiğimiz saatlerde Katman-1 Blockchain XDC Network üzerinde tokenize ABD Hazine arzı başlattığını bildirdi. ABD Hazine Getirisi (USTY) tokenleri, ABD Hazine tahvili borsa yatırım fonundaki (ETF) payların Blockchain tabanlı versiyonlarını temsil eder. Tradeteq’in Yieldteq platformundaki profesyonel yatırımcılar bu eserlere erişebilir. Tokenizasyon hizmet sağlayıcısı Securitize, alıcıları işe alır, pay sahipliğini takip eder ve temettü ödemelerini yönetir.

Piyasa pahasına nazaran 46. sırada yer alan XDC Network (XDC), duyurunun akabinde %15 civarında paha kazandı. Şu anda, yararlarının büyük bir kısmını koruduğu 0.05944 dolar bölgesine süreç görüyor. Altcoin bugün bir noktada 0.06125 dolar düzeyine pik yaptı.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Fırladı! Dev Şirket Tokenizasyon İçin Seçti 1

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere XDC Network, daha evvel Japon şirketlerle değerli paydaşlıklar imzaladı. Tradeteq’in atağı, altcoin ağının tokenizasyon konusunda ne kadar önde olduğunu vurguluyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap