Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti!

Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti!

Kripto para piyasası önder kripto para Bitcoin öncülüğünde yeni bir boğa koşusuna hazırlanıyor. Bunun yanında piyasaya kurumsal ilgi giderek artıyor. En son raporlar da kurumsal şirketlerin kripto varlık yatırım eserlerine rekor seviyede giriş yaptığını gösteriyor. Son bir gelişmede ise Lookonchain, kripto şirketi DWF Labs’la alakalı bir cüzdanın alımına dikkat çekti. Bu cüzdanın alım yaptığı altcoin fiyatı bir anda uçuşa geçti.

DWF Labs alım yaptı, altcoin fiyatı uçtu!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasada bugün bir bayram havası vardı. Başkan kripto para Bitcoin, piyasanın önünde manileri aşarak ilerledi. BTC 42 bin doların üzerinde tutunmasada da çabucak altında yeni bir atak için güç topluyor. Bu ortada, kimi altcoin projeleri gösterdikleri performansla göz dolduruyor. Bunlardan birisi de 2017’de açık kaynaklı bir proje olarak başlayan IoTeX’ti (IOTX). Token, gün içinde birdenbire yüzde 40’lık bir atak yaptı. Bu atağın art planını ise on-chain analitik platformu Lookonchain paylaştı. Lookonchain, DWF Labs ile bağlantılı bir cüzdanın IOTX tokenlerini topladığını açıkladı:

Görünüşe nazaran DWF Labs ile bağlantılı bir cüzdan 10 dakika evvel 3,5 milyon IOTX (105 bin dolar) aldı.

Bu gelişmenin akabinde IOTX fiyatı uçuşa geçti. Altcoin fiyatı gün içinde seyrettiği, 0,29 dolar düzeylerinden bir anda 0,397 dolar düzeyine sıçradı. Daha sonra biraz irtifa kaybetse de token hala daya yükseklerden uçuşuna devam ediyor. Basın vaktinde IOTX, günlük bazda %38’in üzeride artışla 0,3715 dolardan süreç görüyordu.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin, DWF Labs’tan Yatırım mı Aldı? Fiyat Uçuşa Geçti! 1IOTX günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Bu alımlar bir yatırım habercisi mi?

Bu ortada, bu altcoin fiyat hareketi birilerinin de dikkatini çekti. Yatırım yapan cüzdanla bağlı DWF Labs Lideri Andrei Grachev, X hesabından farklı bir açıklama yaptı. Grachev, “Bazı kripto paraların oynaklığı şahane, saf kripto şeyler. Bayıldım! NFA/DYOR. Bu ortada, yarın enteresan bir şey duyuracağız.” dedi.

Andrei Grachev’in bu açıklaması, DWF Labs’ın IoTeX’e yatırım yaptığını açıklayacağı formunda yorumlandı. Bu ortada Grachev’in rastgele bir kripto para ismi vermediğini belirtmek gerekiyor. Ayrıyeten bahse bahis alım ölçüsü yüklü bir fiyat değil. Bu yüzden, artışın arka planın spekülatif olma mümkünlüğünü da unutmamak gerekiyor.

IoTeX, 2017’de açık kaynaklı bir altcoin projesi olarak başladı. Proje takımı, hedefi makineler için açık ekonomiyi güçlendirmek olan merkezi olmayan bir platform inşa etti. Bu, insanların ve makinelerin garantili inanç, özgür irade ve uygun formda tasarlanmış ekonomik teşvikler altında etkileşime girebileceği açık bir ekosistem.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap