Bu Altcoin, Dev Şirketlerden Onmilyonluk Yatırım Aldı!

Bu Altcoin, Dev Şirketlerden Onmilyonluk Yatırım Aldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin, Dev Şirketlerden Onmilyonluk Yatırım Aldı!

Altcoin projesi Astar Network, Polychain Capital liderliğindeki bir yatırım turundan 22 milyon dolar daha topladı. Astar’ın son turda topladığı fonlar, ağın Katman-1 Blockchain’ler arasında birlikte çalışabilirlik oluşturmasına yardımcı olacak. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam ediniz.

Altcoin projesi, yatırımları kaptı

Polkadot’un üçüncü para-chain müzayedesinin galibi Astar Network, en son stratejik finansman turunda 22 milyon dolar topladı. Altcoin, fonları Ethereum ve Polkadot’a özgü akıllı sözleşmeler arasında birlikte çalışabilirliği geliştirmek için kullanacak.

Polychain Capital, diğer risk sermayesi şirketleri Alameda Research, Alchemy Ventures ve Crypto.com Capital ile birlikte yatırıma öncülük etti. Polkadot’un yaratıcısı Dr. Gavin Wood ve Japon profesyonel futbolcu Keisuke Honda da dahil olmak üzere birçok önemli melek yatırımcı da dahil oldu.

Haziran 2021’deki bir önceki turda altcoin, Fenbushi Capital, OKX Ventures ve Huobi Capital’den 10 milyon dolar topladı. Astar Network, Singapur merkezli Stake Technologies tarafından geliştirildiğinden, daha önce katkıda bulunanların çoğu Asya merkezli firmalardı. Bir basın açıklamasında Astar, en son stratejik turun ABD’li yatırımcıları ve stratejik ortakları geliştirmeyi amaçladığını ve Astar’ın coğrafi erişimini artırmasını sağladığını açıkladı.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Dev Şirketlerden Onmilyonluk Yatırım Aldı! 1

Astar Network, Polkadot’taki ilk multi-chain smart contract platformu. Altcoin, Ethereum ve Polkadot’a özgü akıllı sözleşmelerin bir arada var olmasına ve birbirleriyle iletişim kurmasına izin vererek, Polkadot üzerine inşa etmek isteyen Ethereum geliştiricilerini destekliyor. Astar ayrıca diğer Katman-1 ağlarına birden çok köprüyü destekliyor. Şu anda Astar, 2022’nin ilk çeyreğinde hayata geçmesi planlanan bir Cosmos köprüsü ile multi-chain köprüsü aracılığıyla Celer Network ve Nomad’a bağlantıları destekliyor.

Aralık ayında tamamlanan Polkadot para-chain müzayedelerinin ilk turundan sonra, parachain slot kazananları ağda yayınlanmaya başladı. Moonbeam 11 Ocak’ta ilk canlı yayına girdi ve Astar Network 17 Ocak’ta hemen arkasından. Polkadot’taki para-chain platformlarını ve ürünlerini geliştirmeye başladıkça, kurumsal yatırımcıların ilgisi devam edecek gibi görünüyor.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap