Bu Altcoin Dev Paydaşlığı Müjdeledi! Fiyatı Yeşile Döndü

Bu Altcoin Dev Paydaşlığı Müjdeledi! Fiyatı Yeşile Döndü

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Dev Paydaşlığı Müjdeledi! Fiyatı Yeşile Döndü

Son yıllarda imza attığı yüksek profilli iştirakleriyle ünlenen Polygon (MATIC), Avrupa’nın en büyük havayolu kümelerinden biri olan Lufthansa’yı da listesine ekledi. Bugün ortaya çıkan işbirliği, altcoin fiyatını rakiplerinden bir ölçü ayırdı.

Polygon (MATIC), altcoin dalının temsilcisi olmaya devam ediyor

Piyasa pahasına nazaran 13. Sırada yer alan Polygon, Avrupa’nın en büyük havayolu kümelerinden Lufthansa ile yeni bir işbirliği duyurdu. Bu iştirak, altcoin projesinin imza attığı son üst seviye işbirliğini temsil ediyor. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere Polygon, bilhassa Disney ve Starbucks üzere markalarla birlikte çalışıyor. Son gelişmelere nazaran artık havayolu şirketi Lufthansa ile bir NFT projesi başlatacak.

Avrupa’nın önde gelen havayolu şirketi Lufthansa, Polygon üzerinde NFT tabanlı bir sadakat programı başlattı. Bu program, yolcuların seyahatlerini mil puanları ve iş lounge kuponları üzere ödüllere dönüştürebilecekleri NFT’leri elde etmelerine imkan sağlayacak.

Lufthansa, 31 Ağustos’ta, havayolu kümesinin dijital yenilik ünitesi olan Lufthansa Innovation Hub ve sık uçan yolcu programı Miles & More’un bir projesi olan Uptrip taşınabilir uygulamasını duyurdu. Bu adım, bilhassa yolculara daha esnek ve ödüllendirici bir seyahat tecrübesi sunmayı amaçlıyor. Altcoin piyasası için yenilikçi bir adımı temsil ediyor.

Ortaklık kullanıcılar için ne manaya geliyor?

Duyuruya nazaran, havayolu seyahat eden yolcular artık duyurulan yeni uygulama sayesinde biniş kartlarını tarayarak NFT takas kartlarına dönüştürebilecekler. Bu yenilikçi uygulama, Uptrip NFT’lerini toplamak ve transfer etmek isteyen kullanıcıların kripto cüzdanlarını uygulamaya entegre etmelerini gerektiriyor.

Kullanıcılar muhakkak NFT koleksiyonlarını tamamladıklarında, uçuş yükseltmeleri, havalimanı bekleme salonlarına erişim, öncelikli yolcu statüsü ve ödül mil puanları üzere çeşitli ödüllere hak kazanacaklar. Bu adım, havayolu seyahati tecrübesini daha ödüllendirici hale getiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Dev Paydaşlığı Müjdeledi! Fiyatı Yeşile Döndü 1

Lufthansa İnovasyon Merkezi yöneticilerinden Kristian Weymar, yaptığı duyuruda Web3’ün şimdi başlangıç ​​aşamasında olduğunu belitti. Ayrıyeten, kullanıcıların merak ettiğini lakin hala bahse girmekte tereddüt ettiğini söyledi. Weymar, projenin Web3‘ü müşterileri için erişilebilir hale getirmeye çalıştığını vurguladı.

Miles & More program geliştirme lideri Christopher Siegloch’a nazaran Uptrip’e büyük ilgi var. Duyuruda 20.000’den fazla kayıt olduğu ve 200.000 NFT ticari kartının basıldığı belirtildi.

Lufthansa, altcoin bölümüne birinci defa adım atmıyor

Lufthansa, bu yılın başlarında iş yapısına Web3 teknolojilerini entegre etme konusundaki ilgisini açıkladı. Bir Lufthansa temsilcisi, 12 Mayıs’ta, merkeziyetsizlik ve tokenizasyonun yeni iş modelleri için fırsatlar sunacağını belirtti.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Dev Paydaşlığı Müjdeledi! Fiyatı Yeşile Döndü 2

Havayolu bölümünde faaliyet gösteren öteki oyuncular da altcoin dalına ilgi gösteriyor. Öteki şirketlerde tıpkı vakitte kendi iş alanlarında Web3 teknolojilerini kullanma niyetlerini duyuruyorlar. Birleşik Arap Emirlikleri’nin önde gelen havayolu şirketi Emirates, 2022 yılında Bitcoin ödemelerini kabul etti. Bu tarihte NFT’leri başlatma planlarını duyurdu. Bu gelişmeler, havayolu sanayisinin dijital yeniliklere olan ilgisini ve bu teknolojilerin potansiyelini gösteriyor.

MATIC fiyatı duyurunun akabinde yeşile döndü

Kripto piyasası şu anda 29 Ağustos’un Grayscale zaferiyle elde ettiği kazanımlarını müdafaaya çalışıyor. Piyasa geneli hafif düşüşlerle yararları tutmakla meşgulken, MATIC fiyatı %0,5 civarında yavaşça yükseliyor. MATIC, Dogecoin (DOGE) ile birlikte bugün yeşilde kalan tek altcoin oldu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap