Bu Altcoin Dev İşbirliği ve Stablecoin Atağıyla Yükselişe Geçti!

Bu Altcoin Dev İşbirliği ve Stablecoin Atağıyla Yükselişe Geçti!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Dev İşbirliği ve Stablecoin Atağıyla Yükselişe Geçti!

Emirates Integrated Telecommunications Company (EITC), Hedera Blockchain’in potansiyelinden yararlanmak için işbirliğine gidiyor. Telekom devi, bu doğrultuda Hashgraph Association ile bir paydaşlık kurduğunu açıkladı. Ayrıyeten Hedera, Web3, kurumlar ve stablecoin ihraççıları için Stablecoin Studio açık kaynaklı tahlilini başlattığını duyurdu. Bu kıymetli gelişmelerin akabinde altcoin fiyatı sıçradı.

Bu altcoin projesi telekom deviyle iştirak kurdu!

Hashgraph Association, start-up’ların, işletmelerin ve hükümetlerin emniyetli, inançlı ve güçlendirilmiş bir dijital gelecek yaratmalarını sağlayan merkezi olmayan bir iktisat inşa eden kar hedefi gütmeyen bir kuruluş. Kuruluş, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Emirates Integrated Telecommunications Company’si (EITC) ile bir muahede imzaladı. Bu ortada şirketin 9 milyondan fazla kullanıcısı ve 100 binden fazla işletmesi olduğunu belirtmek gerekiyor. Bu işbirliği, Hedera Blockchain’in potansiyelini entegre etmesine ve kullanmasına yardımcı olacak.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Dev İşbirliği ve Stablecoin Atağıyla Yükselişe Geçti! 1

Ortaklık, Hedera Blockchain için büyük bir adım. Zira, çeşitli kuruluşlar ağı benimsedikçe altcoin projesi kitlesel olarak kabul görecek. Ayrıyeten teknolojisini çok çeşitli sanayiler sıhhat, eğitim, akıllı kentler ve tarımda ihtilal yaratmak için kullanacak.

Hedera Stablecoin Studio’yu başlattı

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere Hedera, 13 Eylül’de Singapur’da düzenlenen Token 2049 aktifliği sırasında açık kaynaklı bir yazılım geliştirme kiti (SDK) olan Stablecoin Studio’yu duyurdu. Altcoin projesinin bu atılımı, Web3 stablecoin platformlarının, kurumsal ihraççıların, işletmelerin ve ödeme sağlayıcılarının, Blockchain teknolojisinde teknik uzmanlık olmadan Hedera ağ hizmetlerini kullanarak stablecoin uygulamaları oluşturmasına imkan tanıyor.

HBAR Vakfı Kurucu Ortağı ve CEO’su Shayne Higdon gelişmeye ait olarak şunları söyledi:

Stablecoin’lerin ana akım ödemelerde ve kullanımda yaygın olarak benimsenmesi için, stablecoin ihracı ve idaresinin her türlü kullanım durumu için özelleştirilebilir olması gerekir. Stablecoin Studio, bu programlanabilirliği sağlayarak şirketler, finans kurumları ve kişisel için modüler ve birlikte çalışabilir stablecoin çağını hızlandırıyor.

PayPal, JPMorgan ve başkalarının, uygulamaları oluşturmak ve yönetmek için Stablecoin Studio’dan yararlanması mümkün. Ayrıyeten, Hedera’ya has KYC/AML hesap bayrakları ve yapılandırmaları mevzuata uygunluk ve güvenlik sağlıyor. Buna ek olarak uzmanlara nazaran, Hedera’nın öngörülebilir fiyatları, yüksek programlanabilirliği ve sağlam ekosistem ortakları ağı, stablecoin ihracını ve idaresini daha kolay hale getiriyor.

Altcoin fiyatı gelişmeler sonrası yükselişe geçti

HBAR fiyatı gelişmelerden sonra yaklaşık %5 arttı. Altcoin, basın vaktinde 0.04952 dolardan süreç görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,0466 ve 0,04952 dolar. Buna ilavete, süreç hacmi son 24 saatte yaklaşık %22 artış kaydetti. Bu da balinaların yahut traderların fırsatı değerlendirdiğini gösteriyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Dev İşbirliği ve Stablecoin Atağıyla Yükselişe Geçti! 2

HBAR günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap