Bu Altcoin Değerli Bir Paydaşlık Duyurdu! Fiyatı Zıpladı

Bu Altcoin Değerli Bir Paydaşlık Duyurdu! Fiyatı Zıpladı

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Değerli Bir Paydaşlık Duyurdu! Fiyatı Zıpladı

Bir son dakika gelişmesinde XRPL Labs, XRP akıllı mukavele side-chain’i Xahau Ledger’ı duyurdu. Xumm cüzdan kurucusu, bu side-chain’in ferdi benimseme vizyonunu karşılamaya yardımcı olacağını söylüyor. Altcoin fiyatı habere olumlu reaksiyon verdi.

XRPL Labs Xahau Ledger ile iş paydaşlığı yapıyor

XRPL Labs, bugün yaptığı açıklamada, XRP Ledger ekosistemi için akıllı bir mukavele side-chain olan Xahau Ledger’ın bir modülü haline geldiğini söyledi. Ripple topluluğu, XRPL ekosistemine birden fazla özellik ekleyen ve XRP ve XRP Ledger’ın benimsenmesini ilerleten Xahau Ledger konusunda heyecan duyuyor. Zira bu gelişme, XRP Ledger protokolünü ferdî satışta benimsenmeye yaklaştırıyor.

XRP Ledger self-custody cüzdanı Xumm’un geliştiricisi XRPL Labs, 28 Ağustos’ta Xahau Ledger için bir whitepaper tanıtımında yer aldığını açıkladı. Bu ortada Xahau, XRPL ekosistemi için bir akıllı kontrat side-chain’i. Bu gelişmenin altcoin projesi için kıymetli bir atılım olduğunu belirtmek gerekiyor.

https://twitter.com/XRPLLabs/status/1696098331317899679

XRPL Labs işbirliğiyle neyi hedefliyor?

XRPL Labs kurucusu Wietse Wind de GateHub, Alloy Networks, EvernodeXRPL ve başkalarıyla birlikte Xahau whitepaper’ını yayınladığını X hesabı üzerinde takipçileriyle paylaştı. XRP Ledger dayanaklı akıllı kontratlar fonksiyonelliğinin günlük hayatta kullanılabilecek şeyler inşa etmeye imkan sağlayacağını açıkladı. Bu bağlamda Wietse Wind, şu açıklamayı yaptı:

Tüm XRP Ledger ekosistemi için inşa etmeye devam edeceğiz. Ayrıyeten, inşa ettiğimiz her şey tüm ekosistemin faydalanmasına açık olacak. Multi-chain yapıda bir XRP Ledger Protokolü ekosisteminin hem XRPL Main-net’in kanıtlanmış esnekliğini hem de Hooks’un sonsuz yeni imkanlarını getirebileceğine inanıyoruz.

Ayrıca XRPL Mainnet ve Xahau üzere birden fazla XRPL Protokolü ağını desteklemek için Xumm cüzdanını güncellemeyi planlıyor. Bu gelişme, XRP kişisel satışının benimsenmesi vizyonunu geliştirmek için imkan sağlayacak. Wietse Wind, Xahau’nun muhtemelen yıl sonuna kadar yayında olacağını açıkladı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Değerli Bir Paydaşlık Duyurdu! Fiyatı Zıpladı 1

Altcoin fiyatı gelişmeye ne cevap verdi?

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto para piyasası kırmızı sularda yüzüyor. Önder kripto Bitcoin, 26 bin doların üstünde kalmak için çaba ediyor. Bu ortamda yatırımcılar Xahau ağının XRPL duyurusuna çabucak reaksiyon verdi. XRP fiyatı haberin akabinde %0,50’den fazla artış gösterdi. Bu ortada altcoin süreç hacmi de artış kaydetti ve fiyat üst istikametli ivme kazandı.

Bununla birlikte XRP fiyatı şu anda son 24 saatte %1,25 düşüşle 0,51 dolardan süreç görüyor. 24 saatin en düşük ve en yüksek fiyatı sırasıyla 0,515 ve 0,529 dolar. Bununla birlikte, genel fiyat hareketi yatay seyrediyor. Ayrıyeten, süreç hacmi geçen hafta kıymetli ölçüde düştü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap