Bu Altcoin Burn Programını Duyurdu: Fırladı!

Bu Altcoin Burn Programını Duyurdu: Fırladı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Burn Programını Duyurdu: Fırladı!

Injective’in tokenomikleri için muazzam bir yükseltme duyurdu. Tüm dApp’lerin artık INJ burn açık artırmalarına katkı sağlaması mümkün. Duyurunun akabinde altcoin fiyatı tabanlardan yükselişe geçti.

Burn programı duyurusu altcoin fiyatında toparlanmayı tetikledi

En süratli L1 Blockchain olduğunu argüman eden Injective, en büyük tokenomics yükseltmesinin yayınlandığını duyurdu. Yükseltme, INJ Burn 2.0 olarak isimlendiriliyor. Bu yükseltme, altcoin projesi üzerindeki rastgele bir dApp’in açık artırmalara katkıda bulunmasını sağlayacak. Böylelikle, token yakma düzeneğinin yararlarını daha geniş bir protokol yelpazesine yayacak. Bahse ait olarak Injective, X hesabı üzerinde şu duyuruyu yaptı:

Injective bugün, haftalık yakılan INJ ölçüsünü değerli ölçüde artırabilecek en büyük tokenomik yükseltmesini yayınlıyor. Artık Injective üzerine inşa edilen tüm dApp’ler, ne kadar yakabileceklerine dair bir sınırlama olmaksızın INJ yakma açık artırmasına katkıda bulunabilir.

Btcpiyasasi.com olarak belirttiğimiz üzere, bahse bahis duyurunun akabinde altcoin fiyatı yükselişe geçti. INJ, kırmızı bölgede 7,022 dolar düzeyinde süreç görürken %4’ün üzerinde toparlanma ile 7,4 dolara kadar yükseldi. Lakin, daha sonra yararlarından bir kısmını geri verdi. INJ, basın vaktinde, günlük bazda yaklaşık %2 kayıpla 7,21 dolardan el değiştiriyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Burn Programını Duyurdu: Fırladı! 1INJ 4 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Program altcoin için ne manaya geliyor?

Tüm protokoller, açık artırmaya katkıda bulunmak istedikleri ölçüsü tahsis etme seçeneğine sahip. Hatta topladıkları fiyatların %100’üne kadarını açık artırma sepetine tahsis etme imkanları var. Bu atılım, INJ tarafından desteklenen daha sağlam bir on-chain iktisat yaratmayı amaçlıyor. Zira yanık açık artırmaları artık süratle büyüyen Injective ekosistemindeki tüm dApp’lerden bedel elde edebiliyor.

Daha evvel Token Yakma Açık Artırması, Injective üzerine heyeti borsa dApp’lerinde toplanan tüm fiyatların %60’ını açık artırmaya çıkarıyor ve akabinde açık artırma sepeti için ödeme yapmak üzere kullanılan tokenleri yakıyordu. Haftalık yakma aktifliği sırasında, her borsa dApp’ı süreç fiyatlarının %60’ını bir açık artırma sepetine yönlendirerek topluluk üyelerine teklifleri aracılığıyla o haftanın tüm karları için rekabet etme fırsatı sundu.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Burn Programını Duyurdu: Fırladı! 2

Injective, şimdiye kadar 5,7 milyondan fazla INJ yaktı

Açık artırma sepeti için yapılan ödemeler, açık artırma sona erdiğinde derhal yakıldı. Böylelikle, altcoin projesi genel token arzını azalttı. Başlangıcından bu yana Injective, bu açık artırma modeliyle 5,7 milyondan fazla INJ sonsuza dek yaktı. Bu muazzam yükseltme, bir bütün olarak Injective topluluğu için değerli bir umut vaat ediyor.

Altcoin projesi, daha geniş bir kullanım yelpazesinin geri al ve yak düzeneğine entegre edilmesini sağlayarak, mahallî INJ tokenı için yeni bir yarar seviyesinin kilidini açıyor. Çeşitli dApp’lerin artan iştiraki, açık artırma için mevcut potansiyel mükafatları artırıyor. Ayrıyeten, daha büyük ölçülerde INJ tokeninin yakılmasına imkan sağlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap