Bu Altcoin Binance Pay’i Entegre Etti: Token Hareketlendi!

Bu Altcoin Binance Pay’i Entegre Etti: Token Hareketlendi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Binance Pay’i Entegre Etti: Token Hareketlendi!

Pixels’in Ronin’e geçişi geçtiğimiz ay Blockchain faaliyetlerinde bir artışa yol açtı. Artık, Ronin’in cüzdanı Binance Hisse dayanağı ekliyor. Bu haber altcoin fiyatında üst taraflı bir katalizör vazifesi gördü.

Ronin’in Binance Hisse ile kritik paydaşlığı, RON için katalizör oldu!

Ronin geliştiricilerinin yaptığı açıklamaya nazaran, Ronin kripto cüzdan taşınabilir uygulaması, kullanıcıların Binance borsa hesaplarından cüzdanlarına direkt para aktarmalarına imkan tanıyan bir Binance Hisse entegrasyonu ekledi. Duyuruya nazaran yeni özellik birebir vakitte taşınabilir kullanıcıların Bitcoin ve Ethereum üzere kripto paraları otomatik olarak Axie Infinity’den AXS ve SLP üzere Ronin ekosistem tokenlerine dönüştürebilecekleri manasına geliyor. Geliştiricileri, Ronin’i bir Ethereum yan side-chain olarak kripto oyunları için inşa etti.

Bu ortada, Binance borsası şu anda Ronin’in ana tokenı olan RON’u listelemiyor. Bu nedenle kullanıcıların bunu merkezi olmayan bir borsadan (DEX) satın alması gerekecek. Lakin Binance, kimi ülkelerdeki kullanıcılar için borsasında SLP ve AXS’yi listeliyor. Bu yazı sırasında Binance Hisse entegrasyonu sırf Ronin taşınabilir uygulaması için mevcuttu. ABD’de Chrome’daki Ronin cüzdan tarayıcı uzantısının süratli bir testi, para yatırma seçenekleri olarak sadece Ramp yahut Ronin’in Blockchain köprüsünü gösteriyor.

Gelişme Ronin’in lokal tokeni RON için bir katalizör oldu. Token, duyurunun akabinde yükselişe geçti. RON, Cuma günü 1,11 dolar düzeylerinden 1,17 dolara kadar yükseldi. Daha sonra bir geri çekilme yaşasa da yükseliş hareketini korudu. RON, basın vaktinde haftalık bazda %17,7 artış kaydetti.

Ronin, etkin kullanıcı sayısını üçe katladı

Ronin’in Binance Hisse ile paydaşlığı, Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun (CZ) kara para aklama suçlamalarını kabul edeceği ve borsadaki vazifesinden istifa edeceği haberlerinin akabinde iki haftadan kısa bir müddet sonra geldi. Dev borsa, yeni CEO’su Richard Teng’i çoktan duyurdu. Bu ortada borsa kullanıcıları, yaşanan çalkantının akabinde borsadan 1 milyar doların üzerinde fon çekti. Binance’in ABD’deki müşteriler için uzun müddet kullanılamayacağını da belirtmek gerekiyor. Bu nedenle Ronin’in Binance Hisse entegrasyonu öncelikle ABD dışındaki taşınabilir kullanıcıların faydasına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Binance Pay’i Entegre Etti: Token Hareketlendi! 1

Binance kullanıcıların fonlarını çektiğini görürken, Ronin faaliyetlerinde bir artış gördü. Ayrıyeten, Kasım ayı başlarında faal kullanıcı sayısını üçe katladı. Kısa mühlet evvel Ronin Blockchain’e geçiş yapan tarayıcı tabanlı bir MMORPG olan Pixels’e olan ilgi geçen ay arttı. CryptoSlam, DappRadar ve Ronin kurucu ortağı Jeffrey Zirlin’in (Jiho) bilgilerine nazaran, Pixels bot kullanıcılarla kimi zorluklarla karşılaşmış olsa da, oyun 1.300 süreçte toplam NFT arazi satışında yaklaşık 2 milyon dolar ve yüksek beş ila düşük altı rakamlı günlük eşsiz faal cüzdanlar gördü.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap