Bu Altcoin, Binance Dopingiyle 30x’lik Artış Yaptı!

Bu Altcoin, Binance Dopingiyle 30x’lik Artış Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin, Binance Dopingiyle 30x’lik Artış Yaptı!

Kısa mühlet evvel Binance Launchpad’te ön satışa çıkan Open Campus (EDU), saatler içinde tükendi ve 30x’lik getiri sağladı. Altcoin projesi hakkında bilmeniz gerekenler ve fiyat açısında durum şu şekilde…

Binance takviyeli altcoin birinci saatlerinde tepe yaptı

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 28 Nisan’da Open Campus (EDU) alım satımına başladı. EDU şu anda Binance’te süreç görüyor. Altcoin, birinci başta EDU/BTC, EDU/USDT, EDU/TUST ve EDU/BNB çiftlerinde listelendi. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, TRY süreçleri bugün resmi bir duyuruyla başladı.

EDU daha sonra %5 civarında hafif bir düzeltme gördü. 28 Nisan’dan bu yana sürüldükten kısa bir mühlet sonra yaklaşık 30 kat artarak 1.6841 dolarda tepe yapmıştı. Altcoin’in piyasaya kabaca 1,01 dolardan çıkış yaptığını belirtelim. 0.05 dolardan satın almaya fırsatı yakalan erken yatırımcılar şu anda büyük bir karı garanti ediyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin, Binance Dopingiyle 30x’lik Artış Yaptı! 1

Bu ortada, projeye fon sağlamak için Open Campus takımı, Binance Launchpad’de EDU token satışı yoluyla 2,5 milyon dolar topladı. Toplamda, token arzının %5’ine tekabül eden Binance Launchpad aracılığıyla 50 milyon EDU token satışa çıktı.

Open Campus (EDU) hakkında bilmeniz gerekenler

Open Campus, bilhassa Blockchain teknolojisini kullanarak kaliteli ve yenilikçi eğitim içeriğini ödüllendiren bir sistem oluşturuyor. Bu sistem, bireyleri güçlendirmeyi ve daha çeşitli, erişilebilir ve dinamik bir öğrenme tecrübesi sunmayı hedefliyor.

Eğitim içerikleri, dijital haklar ve iştirak için NFT’leri kullanıyor. Bu sayede, öğretmenler kategorisindeki kullanıcılar, eğitim içerikleri üzerinden yeni finansman kaynaklarına erişebilirler. Ayrıyeten, merkezi olmayan eğitime katılan geniş bir topluluğa sahip olabilirler. Ortak yayıncılık satışları, müelliflere yeni iştirakler sağlar.

Platformda oluşturulan eğitim içerikleri, merkezi olmayan bir yapıda bağımsız olarak oluşturulacak. Merkezi olmayan uygulama, kullanıcıların kendilerine uygun eğitim içerikleri oluşturmak, düzenlemek ve tüketmek için bağımsız çalışmasına müsaade verir.

Bir kullanıcı sertifikalarını ve niteliklerini sağladığında, platform evrakları doğrulamak için Blockchain kullanarak değişmez bir kayıt oluşturur. Platformda içerik oluşturucular, sağlanan dağıtım kanallarında içeriklerini paylaşabilirler. Bu da içerik oluşturucuları için paydaşlık fırsatları sunar ve platform, sahipliklerinin korunmasını sağlıyor.

Open Campus ortaklıkları

TinyTap, Open Campus’ü erken benimseyen şirketlerden biriydi. Open Campus Protokolü ekosisteminin büyümesine katkıda sağlayacak merkezi olmayan bir eğitim müfredatı geliştirmek için kullanmayı planlıyor. EDU tokeni TinyTap platformuna entegre etmek, protokolün geliştirilmesinde büyük bir adımdı. Bu bilhassa, Blockchain teknolojisinin eğitimde ihtilal yaratma potansiyelini gösteriyor.

Open Campus, Binance Launchpad’in listelediği 31. projeydi. Binance Launchpad’e tahsis edilen 50.000.000 EDU ile Binance Launchpad’de satışa başladı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap