Bu Altcoin Beklenen Token Muştusunu Verdi! Airdrop Var mı?

Bu Altcoin Beklenen Token Muştusunu Verdi! Airdrop Var mı?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Beklenen Token Muştusunu Verdi! Airdrop Var mı?

Açıklamalara nazaran bir müddettir beklenen StarkNet’in token lansmanı yakında gerçekleşecek. Tokenini altcoin projesi için çeşitli fonksiyonları olacak. Bununla birlikte yatırımcılar daha çok airdrop’la ilgileniyor.

StarkNet’in STRK tokeni lansman için ayarlandı

Kripto muhabiri Wu Blockchain, StarkNet cüzdanı Braavos’un yakın tarihli bir makalesine atıf yataparak, StarkNet’in STRK Token’inin yakında piyasaya sürüleceğini ve halka açık olacağını duyurdu. Token Ethereum’da yaklaşık 12 ay süren dağıtım sürecinden geçti. STRK Token, yönetişim, stake etme ve gaz fiyatlarının ödenmesi dahil olmak üzere birçok yardımcı emele hizmet edecek. Lansman, projenin ekosistemini genişletmeyi ve kullanıcı iştirakini teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu bağlamda Wu Blockchain, altcoin projesindeki gelişme için şu paylaşımı yaptı:

StarkNet cüzdanı Braavos, Ethereum’da yaklaşık 12 ay süren dağıtımdan sonra StarkNet STRK Token’ın yakında piyasaya sürüleceğini ve halka açılacağını belirten son makaleyi yayınladı. STRK Token, yönetişim, stake etme ve Gaz fiyatı olarak ödeme için kullanılabilir.

Altcoin projesinin token tahsisatı ve airdrop söylentileri

Etkileyici bir 8 milyar dolar değerlemeye sahip bir Blockchain ağı olan StarkNet, yaklaşan token airdrop’u ile kripto topluluğunda dalgalar yaratıyor. Cyclop’a nazaran airdrop şimdiye kadarki en büyüklerden biri olacak. Ayrıyeten altcoin, topluluk üyelerine cömert tahsisi nedeniyle büyük ilgi topladı. Bu ortada ekip airdrop konusunda ayrıntıları şimdi açıklamadı. Bununla birlikte daha evvel airdrop olacağına dair grup üyeleri kimi açıklamalar yaptı.

STARK tokenı bir müddettir onaylanmış olsa da pek çok kişi tarafından göz arkası edilmiş üzere görünüyor. Token arzı, altcoin topluluğu ve ekosistemin büyümesini büyük ölçüde destekleyecek formda tahsis edildi:

  • Topluluk Üyelerine %9: Toplam arzın değerli bir kısmı topluluk için ayrıldı.
  • Ekosistem Faaliyetleri için %10: Bu, StarkNet ekosistemi içinde büyüme ve gelişmeyi teşvik etmeyi amaçlıyor.
  • Daha Fazla Topluluk Takviyesi için %81: Topluluk iştirakini ve faaliyetlerini daha fazla desteklemek için ek bir tahsisat.
BTC Piyasası: Bu Altcoin Beklenen Token Muştusunu Verdi! Airdrop Var mı? 1

Katılımcılar pastadan hisse almak için stratejiler arıyor

StarkNet’in 8 milyar dolarlık pahası ve 800.000’den az bir kullanıcı tabanı var. Bu durum göz önüne alındığında, airdrop’un kıymetli olması bekleniyor. Birtakım hesaplamalar, kullanıcıların en üst %25’i ortasında ortalama airdrop’un yaklaşık 4.000 dolar olabileceğini gösteriyor. Bu durum altcoin projesine olan ilginin artmasına neden oluyor. Pek çok kişi pastadan hisse almak için stratejiler arıyor.

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere STARK token için birinci kilit açma tarihi 29 Kasım olarak açıklandı. Preje takımı tokenlerin kilidini dört yıllık bir mühlet içinde açacak. Bu bahiste makul detayları StarkNet’in yayınladığı tokenomikler açıklayacak. StarkNet airdrop’u kripto alanında muazzam bir olay olarak şekilleniyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap