Bu Altcoin Balinası Ne Yaparsa Aksisi Çıkıyor: İşte Yeni Durumu

Bu Altcoin Balinası Ne Yaparsa Aksisi Çıkıyor: İşte Yeni Durumu

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu Altcoin Balinası Ne Yaparsa Aksisi Çıkıyor: İşte Yeni Durumu

Balina izleyicisi Lookonchain, son vakitlerde 5 milyon dolar kaybeden bir altcoin balinasının cüzdanını aydınlattı. Bu balina her long konum aldığında fiyatlar sertçe düşüyor. Dev yatırımcı artık yeni bir long konum için hazırlık yapıyor.

Bu balina aksi indikatör: Yeni altcoin maksadı muhakkak oldu

Lookonchain’in yeni bir raporuna nazaran, derin cepli bir altcoin balinası piyasadaki son hareketlerin hepsini ıskaladı. 5.1 milyon dolar ziyan eden trader, son iki hafta içinde meydana gelen tüm piyasa çöküşlerinin öncesinde long durum açtı. Bu konumlar Ethereum üzerindeydi ve artık yeni long süreç için hazırlık yapıyor.

Lookonchain, kelam konusu balinanın şu anda tekrar Ethereum üzerinde long durum aldığını bildirdi. Kripto piyasası, 29 Ağustos’un Grayscale zaferinin akabinde %5 civarında değerli kazanımlar gördü. Fiyatlar yeni yükseklerden düşüşe geçerken, balina 1.717 dolardan yeniden long ETH konumu alıyor.

Balina bu sefer başarılı olacak mı?

Ethereum fiyatı son kazanımların akabinde bir ölçü düzeltme yaşadı ve şu anda 1.715 dolar bölgesine süreç görüyor. Başkan altcoin, geçen hafta genel kripto piyasasına paralel olarak düşük momentum ve düşük volatilite belirtileri gösterdi. Lakin son 24 saat volatilitenin boğalar lehine döndüğünü gösteriyor.

ETH’nin çok satış bölgesine dalmasının akabinde yükseliş sonucu daha beklenen olabilir. Lakin enflasyona bağlı FUD nedeniyle piyasa belirsizlikler kalabalığıyla kaplandı. Bu nedenle piyasa itimadını ve hasebiyle yükseliş sonucunun mümkünlüğünü güçlendirmek için bir katalizör gerekliydi.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız Grayscale galibiyetinin piyasada yeni keşfedilen inancı, Ethereum dahil en büyük altcoin projelerine yönelik talebi canlandırdı. X merkezli analist Ali’ye nazaran, yargı kararının akabinde açık faizde büyük bir artış meydana geldi.

Diğer altcoin balinaları short fırsatları arıyor

Glassnode, short dürümlü ETH vadeli süreç kontratlarının o vakitler Ethereum’da yeni bir aylık en yüksek düzeye yükseldiğini ortaya çıkardı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap