Bu Altcoin Balinaları Taban Avcılığı Yapıyor: Fiyat Fırlar Mı?

Bu Altcoin Balinaları Taban Avcılığı Yapıyor: Fiyat Fırlar Mı?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Balinaları Taban Avcılığı Yapıyor: Fiyat Fırlar Mı?

Altcoin Chainlink (LINK), 7 dolar takviye düzeyinin aşılmasının akabinde %11’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Bununla birlikte, başta Coinbase kurumsal yatırımcıları olmak üzere boğa balinalarının iştiraki var. Buna nazaran bu durum fiyatlarda bir toparlanma potansiyeline işaret ediyor. Chainlink’in fiyat akışlarının Coinbase’in Layer-2 Network’ü Base’e entegrasyonu kıymetli bir sonuç ortaya koydu. Ağ aktivitesinin ve yatırımcı ilgisinin artmasına neden oldu.

Coinbase balinaları altcoin Chainlink’in fiyat toparlanmasını destekliyor

Altcoin Chainlink (LINK) fiyatının 10 Ağustos’tan bu yana %11 oranında düşmesi şok tesiri yaratıyor. Ayrıyeten 7 dolarlık takviyenin kırılması, potansiyel gidişatı hakkında soru işaretleri ortaya koyuyor. Dikkate paha bir gelişme daha var. O da, LINK’i daha düşük bir fiyat noktasında biriktirme fırsatını yakalayan boğa balinalarının devreye girmesi. Bu tesirli oyuncuların varlığı, potansiyel bir fiyat rallisi için taban hazırlıyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Balinaları Taban Avcılığı Yapıyor: Fiyat Fırlar Mı? 1

Altcoin Chainlink’in yakın vakitte fiyat akışlarını Coinbase’in Layer-2 Ağı Base’e entegre etmesi, borsayla bağlı kurumsal yatırımcıların dikkatini çekti. Coinbase platformu ABD kripto piyasasındaki kurumsal oyunculara hitap etmesiyle ünlü. Bu nedenle, entegrasyon altcoin LINK’i tekrar ilgi odağı haline getirdi.

Balinalar ve süreçler üzerindeki etkisi

Entegrasyonun tesiri, altcoin LINK balinaları ortasındaki alım satım faaliyetlerinin artışında açıkça görülüyor. Balina süreçleri 12 Ağustos ve 16 Ağustos tarihleri ortasında 40’tan 117’ye yükseldi. Buna nazaran neredeyse üç kat arttı. Balina Süreç Sayısı aracılığıyla takip edilen bu artış kıymetli. Zira kurumsal yatırımcılar ortasında LINK’e olan ilginin tekrar arttığına işaret ediyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Balinaları Taban Avcılığı Yapıyor: Fiyat Fırlar Mı? 2

Kurumsal yatırımcıların yenilenen ilgisi, Chainlink’in sürdürdüğü sağlıklı ağ faaliyeti ile uyumlu. Son fiyat düzeltmesine karşın, LINK 9 Ağustos’tan bu yana etkin adreslerde dengeli bir büyüme yaşıyor. %9’luk bir artışa işaret eden bu büyüme, fiyat ve ağ iştiraki ortasında olumlu bir ayrışmayı destekliyor. Başka taraftan potansiyel bir yükselişin sinyalini veriyor.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Balinaları Taban Avcılığı Yapıyor: Fiyat Fırlar Mı? 3

Potansiyel fiyat hedefleri

Bu dinamikler göz önünde bulundurulduğunda, LINK fiyatlarında bir toparlanma mümkünlüğü güç kazanıyor. Her ne kadar 7,50 dolar düzeyi değerli bir satış duvarı oluştursa da, Coinbase balinalarından gelen alım baskısı altcoin LINK’i 8 dolar fiyat gayesine yanlışsız itebilir. Fakat, hayati ehemmiyet taşıyan 6 dolar dayanağının altına inilmesi bu öngörüyü zayıflatacaktır. Ayrıyeten altcoin LINK’in toparlanmasında potansiyel zorluklar yaratacaktır.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Balinaları Taban Avcılığı Yapıyor: Fiyat Fırlar Mı? 4

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda altcoin Chainlink (LINK) bir fiyat düzeltmesiyle karşı karşıya kalıyor. Öteki taraftan tesirli Coinbase balinalarının iştiraki fiyat toparlanması için umut verici bir anlatı sunuyor. Coinbase’in Layer-2 Ağı ile entegrasyon ve artan ağ aktifliği, LINK’in gelecekteki yörüngesi için olumlu bir görünüme işaret ediyor. Bununla birlikte, kilit dayanak ve direnç düzeylerinin dikkatli bir formda gözlemlenmesi, LINK’in önümüzdeki seyahatinin kapsamlı bir değerlendirmesi için gerekli olmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap