Bu Altcoin Balina Atağıyla Fırladı: Fazlası Bekleniyor!

Bu Altcoin Balina Atağıyla Fırladı: Fazlası Bekleniyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Balina Atağıyla Fırladı: Fazlası Bekleniyor!

Chainlink (LINK) fiyatı altcoin piyasasındaki yararlara öncülük etmeye devam ediyor. Fiyat son iki güne çift haneli yükselişle başladı. Bu ralliye balina satın alımları eşlik ederken, datalar eğilimin uzun vadeli olabileceğini gösteriyor.

Altcoin balinaları tekrar LINK’in peşinde

LINK fiyatı, 13 Temmuz’dan bu yana her biri %10’un üzerinde 3 yeşil mum kaydetti. Bugünde %15 civarında paha kazanarak 8 dolar üstündeki pozisyonunu güçlendirdi.

Chainlink, büyük fiyat artışlarıyla gündeme gelen bir altcoin değildir. Lakin şu anda çeşitli taraflardan olumlu büyüme ile güçlü bir ivme yaşıyor. Son 24 saatte LINK süreç hacimleri %787’nin üzerinde arttı. Sonuç olarak, Chainlink (LINK) fiyatı 3 ayın en yüksek düzeyine çıktı.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Balina Atağıyla Fırladı: Fazlası Bekleniyor! 1

Santiment, artan balina birikimine dikkat çekiyor

On-chain bilgi sağlayıcısı Santiment, son LINK rallisinin gücünü gösteren birkaç gelişmeye yer verdi. Bu ivmenin boğaları sıradaki direnç olan 10 dolara yönlendirebileceğini söyledi:

Chainlink, etkileyici bir +%20 günün akabinde kriptoda trend olan 3. bahis oldu ve 3 ay içinde en yüksek fiyatına (8,34 dolara) geri döndü. Perşembe, 2023’ün en büyüğü olan 347,72 milyon dolarlık hacme sahipti. FOMO, LINK’i 10 dolardan tutan tek pürüz olabilir.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Balina Atağıyla Fırladı: Fazlası Bekleniyor! 2

Uzun bir müddettir Chainlink fiyatı, yatırımcılar için birikim bölgesi misyonu de gören 6-8 dolar aralığında büyük ölçüde konsolide oldu. Artık, süreç hacimlerindeki son artış, yatırımcılar ve piyasa iştirakçileri ortasında artan ilgiye işaret ediyor.

Artan süreç hacimlerine ek olarak, LINK’in dahil olduğu balina süreçlerinin sayısında da artış var. Büyük ölçekli sahipler olan balinalar, kripto para piyasasında çok değerli bir rol oynuyor. Ayrıyeten, varlıklı LINK sahiplerinin bakiyeleri de büyüyor.

Balinalar sessiz LINK biriktiriyor

Santiment, son talebin, balinaların fiyat sabit kalırken sessizce LINK satın aldığının işareti olduğunu söyledi. LINK için piyasa eğilimleri ilgi cazip bir durum sunmaktadır. Kıymetli bir fiyat hareketi olmamasına karşın, süreç hacminin arttığına, balina süreçlerinin arttığına ve büyük sahiplerin birikimine dair gözle görülür işaretler var. Bu nedenle, LINK dingin üzere görünse de, aslında yüzeyin altında artan bir aktivite var.

BTC Piyasası: Bu Altcoin Balina Atağıyla Fırladı: Fazlası Bekleniyor! 3

Şu anda, Chainlink ekosisteminde çok fazla aktivite var. Bu da LINK’i piyasa yatırımcıları ortasında favori yapıyor. Protokol, Blockchain sistemleri için önde gelen oracle hizmet sağlayıcısı olarak kritik bir rol oynuyor. Chainlink BUILD programı aracılığıyla ekosistemini stratejik olarak büyütüyor. Bununla birlikte, yeni bir birlikte çalışabilirlik protokolü, balinaların ilgisini çeken gelişmelerden biriydi.

Altcoin balinaları haberi satın alıyor

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, bu hafta piyasaya Chainlink irtibatlı yeni bir protokol sürüldü. LINK metriklerindeki son yeşil sinyaller büyük ölçüde balina satın alımlarıyla eşleşiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap