Bu Altcoin Ayılara Meydan Okuyor: Paydaşlıklar Tesirini Gösterdi!

Bu Altcoin Ayılara Meydan Okuyor: Paydaşlıklar Tesirini Gösterdi!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin Ayılara Meydan Okuyor: Paydaşlıklar Tesirini Gösterdi!

Astar (ASTR) fiyatı bugün %10’un üzerinde yükselerek sakin piyasa şartlarına baş kaldırdı. Altcoin fiyatının yükseliş atılımı, son vakitlerde imza attığı üst seviye iştiraklerin akabinde geliyor.

ASTR fiyatı piyasa genelinden bağımsız çift haneli yükseliyor

Piyasa kıymetine nazaran birinci 100 ortasına girmeye hazırlanan Astar (ASTR), bugün altcoin yatırımcının yüzünü güldürdü. Fiyatı günün erken saatlerinden bu yana yükseliyor. Altcoin projesi, fiyat artışıyla birlikte ekosistem büyümesinde de sıçrama gördü. Kelam konusu ivme, son vakitlerde imza attığı üst seviye iştiraklerle bağlantılıydı…

BTC Piyasası: Bu Altcoin Ayılara Meydan Okuyor: Paydaşlıklar Tesirini Gösterdi! 1

İşte altcoin fiyatını harekete geçiren ortaklıklar

ASTR fiyatının yükselişi, protokolün ekosistemde değerli gelişmeler kaydetmesi nedeniyle güçlü temellere sahip. Bilhassa Sony ile imzalanan iştirak ve parachain’in launchpad programına artan iştirak, olumlu sonuçlar doğuruyor. Btcpiyasasi.com olarak Şubat tarihli Sony iştirakinin detaylarına bu yazıda yer verdik.

Astar, Polkadot’un parachain ağları ortasında öne çıkan ve sağlam işbirlikleriyle zenginleştirilmiş inovatif bir ağdır. Bilhassa, kendi protokolünde NFT’ler başlatan Japon demiryolu işletmecisi ile yapılan işbirliğiyle öne çıkıyor. Altcoin projesi, hem kişisel hem de platformda geliştirme yapmak isteyen işletmeleri çekmek ve desteklemek için etkin bir formda efor sarf ediyor.

İkinci katalizör: Astar 2.0

Astar ağının gelecekteki büyümesi, yakın vakitte duyurulan Astar 2.0 vizyonunun bir sonraki etabına bağlı olacak.

Bu vizyonun açıklandığı vakitte belirtildiği üzere, protokol büyük bir organizasyonel değişiklik ve kapsamlı bir yine tasarım süreciyle, yükselen Web3.0 ekosisteminden en güzel halde yararlanmayı amaçlıyor. Geçtiğimiz yılki fiyat performansı ve teknolojik gelişmeler, Astar ağının ilerlemelerini gerçek bir biçimde yansıttı. Şu anki yükseliş trendi ile birlikte, altcoin orta ve uzun vadede 0,07 dolar düzeyindeki direnç noktasını tekrar test etmeye hazırlanıyor.

Altcoin projesi kurumsal yatırımcılarında ilgi odağı

2021’de Polkadot parachain slot açık artırmalarından birini kazanan Astar, 17 Ocak 2022’de mainnet çıkışını gerçekleştirdi. Altcoin projesi kısa mühlet sonra, Polychain liderliğinde 22 milyon dolarlık bir stratejik bağış toplama aktifliği duyurdu. Başka yatırımcılar ortasında Alameda Research, Crypto.com Capital ve Polkadot kurucusu Gavin Wood vardı.

Yatırım akışının akabinde Astar, bu yılın başlarında toplam kilitli bedelde [TVL] 400 milyon dolara ulaştı.

Astar Network, günümüzün en çok istikametli Polkadot parachain’lerinden biri olmaya devam ediyor. Multi-chain bir protokol olarak Astar Network, halihazırda birden fazla üzerinde tanımlanmış Web3.0 eserleri oluşturmaya başlayan kurum ve markaların ilgisini çekmeye çalışıyor. Bu yıl kaydedilen dönüm noktası niteliğindeki eserlerden biri, bu yılın başlarında test ağında yayına giren Çapraz Sanal Makinedir (XVM).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap