Bu Altcoin 100x Yaptı! Coinbase CEO’suna Bağlı mı?

Bu Altcoin 100x Yaptı! Coinbase CEO’suna Bağlı mı?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu Altcoin 100x Yaptı! Coinbase CEO’suna Bağlı mı?

Altcoin piyasasındaki son çalkantılarda, yeni bir meme coin olan BALD, son birkaç hafta içinde yüzde 10.000’lik şaşırtan paha artışıyla yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Heyecan ve ihtiyat iç içe geçerken, önde gelen bir kripto borsası olan Coinbase ile gizemli bir temas olduğu söylentileri BALD’ı çevreleyen spekülatif coşkuyu ağırlaştırdı. İşte detaylar…

Yüzde 10.000 yükselen altcoin yatırımcıları heyecanlandırdı

Piyasa analisti @matrixthesun, BALD meme coin’in meteorik yükselişine dikkat çekmek için ön saflarda yer aldı. Bilhassa, meme coin yalnızca birkaç saat içinde şaşırtan bir 100x getiri elde etti. Bununla birlikte, BALD’ı piyasayı dolduran öteki meme coinlerden ayıran şey, Coinbase tarafından geliştirilen son teknoloji bir Blockchain olan BASE ile uyumluluğudur. Şu anda bir Ethereum layer 2 ölçeklendirme tahlili olan Optimism üzerinde bulunan BASE, süreçleri off-chain işleyerek Ethereum’un ölçeklenebilirlik zorluklarının üstesinden gelmeyi, böylelikle verimliliği artırmayı ve süreç fiyatlarını azaltmayı amaçlamaktadır. Bu uyumluluk BALD’a eşsiz bir avantaj sağlayarak coin’in talebini artırdı. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere, katlanarak büyümesine katkıda bulundu.

BALD’ı çevreleyen entrika, meme coin ile Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong ortasında bir irtibat olduğunu öne süren söylentiler ortaya çıktığında ağırlaştı. İrtibat, Coinbase’in stake haldeki Ethereum (ETH) varyantı olan $bETH’in kıymetli bir arzı ile bağlara işaret eden bir modele dikkat çeken @matrixthesun tarafından vurgulandı. Bu balinanın kimliği bilinmemekle birlikte, denetimleri altındaki kıymetli ölçüde cbETH, ticaret platformuyla potansiyel bir yakın bağlantıya işaret ediyor.

Meme coin hakkında resmi bir açıklama yok

Yatırımcılar, BALD’ın lansmanının zamanlamasını ve yürütülmesini etkileyebilecek içeriden bilgi ve özel bilgilere erişim manasına gelebileceğinden, bu türlü bir irtibatın sonuçları hakkında telaşlarını lisana getirdiler. BALD meme coin’ine 12 milyon dolarlık değerli bir likidite enjeksiyonunun varlığı, bilhassa de BASE zincirinden çıkmanın mümkün olmadığı bir vakitte gerçekleştiği için, merakı daha da artırıyor. Bu olağandışı olay yalnızca spekülasyonları ve merakı körükledi.

BTC Piyasası: Bu Altcoin 100x Yaptı! Coinbase CEO’suna Bağlı mı? 1

Şu an itibariyle Brian Armstrong’u BALD meme coin ile direkt ilişkilendiren somut bir delil bulunmamakta. Kripto para kesimindeki tesirli pozisyonu göz önüne alındığında, dikkatlerin ona yönelmesi anlaşılabilir bir durum. Bununla birlikte, kripto alanındaki değerli figürlerin geçmişte vakit zaman doğrulanmış deliller olmaksızın meme coin projeleriyle ilişkilendirildiğini ve bu tıp ilişkileri sırf spekülasyon olarak bıraktığını hatırlamak kıymetli. Şu anda, yatırımcılar ve gözlemciler, argüman edilen Coinbase-BALD temasına ışık tutabilecek doğrulanmış bilgileri bekleyerek tetikte olmaya devam ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap