Bu 9 Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu! Listede 1INCH de Var!

Bu 9 Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu! Listede 1INCH de Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 9 Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu! Listede 1INCH de Var!

Blockchain teknolojinin merkezsiz tabiatı, izleme sistemlerinden ödeme tahlillerine sayısız bölümde kullanım durumu kazanıyor. Bu yazıda, ortalarında 1INCH ve Ripple üzere isimlerin yer aldığı günün öne çıkan iştirak haberlerini bulabilirsiniz.

1INCH, Horizon ve bu altcoin projeleri yeni iştirakleri müjdeledi

Clearpool ve Polygon zkEVM entegrasyonu

Clearpool, protokolün borç verme dalıyla entegre olacak üçüncü Blockchain tahlilinin Polygon’un zkEVM’si olacağını duyurdu. İşbirliği, yüksek süratli süreçleri mümkün kılıyor. Bununla birlikte, fiyatları düşürerek ve güvenliği artırarak borç verme piyasasında değerli adımlar atıyor.

Clearpool’un Polygon’un zkEVM’si ile entegre etme kararı, kullanıcılarına bir dizi yarar sağlayacak kıymetli bir gelişmeydi. Her şeyden evvel, bu entegrasyon Clearpool’un platform performansını güçlendirecek ve daha yüksek süreç suratlarına yol açacak.

Flutterwave, Kanada’da yeni bir havale tahlili başlattı

Ripple’ın iş ortağı olan Flutterwave, hudut ötesi ödeme tahlili Send App’i başlattığını duyurdu. Firma, ABD, Kanada ve İngiltere ile Afrika’da yaşayanlar ortasında kolay para transferlerini sağlamayı amaçlıyor. Gelişme, XRP topluluğunun önde gelen isimlerinden tebrik iletileri topladı.

Duyuru bilhassa, Afrika ülkelerine yönelik transferler için kıymetli bir gelişimi temsil ediyor. Birleşmiş Milletler’in bir raporuna nazaran, bu havalelerin on yıllar içinde ikiye katlanarak 2022’de 100 milyar dolara ulaştığı varsayım ediliyor.

1inch Network (1INCH) ve Ground X ortaklığı

1inch Network (1INCH), ünlü Güney Koreli İnternet devi Kakao’nun bir iştiraki olan Ground X ile paydaşlık duyurdu. İşbirliği, 1inch Swap API’sinin Ground X tarafından geliştirilen multi-chain bir taşınabilir cüzdan olan Klip’e entegrasyonunu işaret ediyor.

Ortaklığın kıymeti, Klip’in Güney Koreli kullanıcılar ortasında erişilebilirliği ve popülaritesinde yatıyor. KakaoTalk’ın bir modülü olan Klip, kullanıcıların kripto paralarını direkt taşınabilir aygıtlarından kolaylıkla yönetmelerine imkan tanıyor.

TaskOn ve HAQQ Network ortaklığı

Web3 vazife işbirliği platformu TaskOn, HAQQ Network ile entegrasyonunu duyurdu. Cosmos SDK’ya dayalı, etik öncelikli, EVM’ye muadil bir Blockchain olan HAQQ, 1,8 milyarın üzerindeki global Müslüman nüfusu hedefleyerek marka görünürlüğü için eşsiz bir fırsat sunuyor.

İşbirliği, pazarlama ve büyüme teşebbüsleri için TaskOn’dan yararlanan Web3 projelerinin büyümesini hızlandıracak. TaskOn, eşsiz özelliklerini birleştirerek HAQQ’nün yeteneklerini geliştirmeyi hedefliyor. Böylelikle, kullanıcı iştirakini artırmayı ve dengeli takviye sunmayı taahhüt ediyor.

Entegrasyon ayrıyeten, TaskOn kullanıcılarının topluluk aktifliklerine etkin olarak katılmasını sağlayacak. Bu sayede HAQQ ekosistemi ve ötesindeki çeşitli projelerde kriptoların meselesiz transferini kolaylaştıracak. Ek olarak, HAQQ ekosistemindeki projeler için özel olan TaskOn’un özel NFT rozeti de dahil olmak üzere bir dizi çok istikametli chain özelliği sunuyor.

SSV Network ve P2P.org ortaklığı

Ethereum uygulamalarının geliştirilmesi için altyapı sağlayıcısı olan SSV Network, P2P.org ile iştirakini duyurdu. P2P.org, tanınan bir RPC node sağlayıcısı ve PoS validatörüdür.

İşbirliği, Dağıtık Doğrulayıcı Teknolojisinin (DVT) uygulanmasına direkt katkıda bulunmasının yanı sıra merkezi olmayan staking kesimini geliştirmesine imkan tanıyor. P2P.org paydaşlığı, SSV Network’ün vizyonuna nazaran merkezi olmayan doğrulamayı potansiyel olarak güzelleştirecek.

Unlockd ve DeeLance ortaklığı

Bir öbür gelişmede, NFT Borç Verme platformu Unlocked ve DeeLance iştirak kurdu. Her iki şirketde eşsiz bir güçlendirme, yenilik ve finansal fırsatlar dalgası getirmeye katkıda bulunmayı amaçlıyor. Resmi duyuruda DeeLance, iş birliğinin NFT dayanaklı borç verme tahlillerinin ekosistemine entegrasyonunu içerdiğini belirtti.

DeeLance’e nazaran paydaşlık, protokolünün benimsenmesini artırmanın yanı sıra DeeLance’teki tüketicileri geliştirecek. Buna ek olarak Unlocked, NFT likiditesi ile ilgili tahlillerde DeeLance’e yardımcı olacak.

OKX Wallet ve HorizonDEX ortaklığı

OKX Wallet, Linea tabanlı konsantre likidite merkezi olmayan borsa (DEX) olan HorizonDEX ile entegrasyonunu duyurdu. Entegrasyon, OKX Wallet kullanıcılarının likidite düzeyini en üst seviyeye çıkarıyor. Bununla birlikte, fiyat farkını en aza indirirken daha verimli ve problemsiz bir DEX tecrübesi sağlamayı amaçlıyor.

Ortaklık ile OKX Wallet kullanıcıları artık HorizonDEX üzerinden bir dizi fonksiyonu gerçekleştirebilecekler. Örneğin, kullanıcılar kripto para ünitelerini OKX Wallet tarafından desteklenen çeşitli chain’lere aktarabilecekler. Kullanıcılar ayrıyeten DEX’e likidite sağlayabilir ve likidite sağlayıcı (LP) tokenlerini stake ederek ödül kazanmalarını kazanabilirler.

BTC Piyasası: Bu 9 Altcoin Yeni Paydaşlık Kurdu! Listede 1INCH de Var! 1

YouSUI ve Alchemy Hisse ortaklığı

Launchpad platformu YouSUI ve kripto-fiat ödeme ağ geçidi Alchemy Hisse yeni bir iştirake imza attı. İşbirliği, meselesiz yardımcı programlar, gelişmiş süreçler ve süratli XUI token satın alma ile daha fazla kullanıcıyı başlatma çubuğundaki DeFi projelerine çekmeyi amaçlıyor.

Ayrıca paydaşlık, YouSUI’nin yararını ve büyümesini kıymetli ölçüde artıracak halde ayarlanmıştır. Alchemy Pay’in fiat-kripto rampa tahlili, kullanıcıların XUI tokenleri satın almasını ve stake etmesini kolaylaştıracak ve böylelikle YouSUI platformuna daha fazla kullanıcı çekecek.

Btcpiyasasi.com olarak günün öbür kıymetli listeleme, güncelleme vb. altcoin haberlerine bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap