Bu 9 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu: İşte Listesi!

Bu 9 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu: İşte Listesi!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 9 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu: İşte Listesi!

Alchemy Hisse, SPACE ID’nin geliştirdiği Web3 name service’i muvaffakiyetle entegre etti. BitKeep, zkRollup tahlili olan Linea ile main-net entegrasyonunu duyurdu. Rarimo, Polygon ID ile güçlerini birleştirdi. Ve daha fazla altcoin projesinden yeni paydaşlık haberleri var.

Bu 9 altcoin projesi yeni iştiraklere imza attı…

Alchemy Hisse, SPACE ID ile işbirliği yapıyor

Alchemy Hisse, SPACE ID tarafından geliştirilen ve desteklenen Web3 name service’i muvaffakiyetle entegre etti. Bu paydaşlık, Alchemy Hisse kullanıcılarının Alchemy Pay’in kolaylaştırılmış rampa hizmeti aracılığıyla mahallî prestiji para ünitelerini kullanarak kripto para satın alma sürecinde şahsileştirilmiş alan isimlerini kullanmalarını sağlıyor.

Karmaşık alfanümerik cüzdan adresleriyle uğraşmak yerine, kullanıcılar artık süreçlerini şahsileştirilmiş alan isimlerinin kolaylığı ve aşinalığı ile gerçekleştirebilirler. Hedef, tecrübesi kolaylaştırarak hem tecrübeli kripto yatırımcıları hem de yeni başlayanlar için erişilebilir hale getirmek.

BitKeep, Linea Mainnet entegrasyonunu duyurdu

Dünyanın önde gelen tek noktadan süreç şifreleme cüzdanı BitKeep Wallet’ın kripto topluluğu için heyecan verici haberleri var. BitKeep, yakın vakitte attığı bir tweet ile, yeni kuşak Ethereum kurucularını mümkün kılacak yenilikçi bir geliştiriciye hazır zkRollup tahlili olan Linea ile main-net entegrasyonunu duyurdu. Bu entegrasyon, kullanıcılara daha inançlı ve rahat bir süreç tecrübesi sunmak için güçlerini birleştiren BitKeep ve Linea için kıymetli bir adımı işaret ediyor.

Oku, L2 tahlili Boba Network ile el ele verdi

Bugün erken saatlerde, multi-chain katman-2 tahlili Boba Network, Uniswap v3 tarafından desteklenen ve GFX Labs tarafından oluşturulan DeFi ticaret platformu Oku ile entegrasyonunu duyurdu. Takıma nazaran bu entegrasyon, her iki kuruluşun seyahatinde değerli bir kilometre taşına işaret ediyor. Boba Network temsilcileri, bu işbirliğinin firmanın DeFi ticaret tecrübesini ilerletme konusundaki kararlılığını vurguladığını söyledi. Ayrıyeten, kullanıcılara daha fazla sürat, maliyet aktifliği ve kullanıcı dostu bir arayüz vaat ettiğini belirtti. Boba Network, Oku’yu kendi ekosistemine dahil ederek dApp’lerin güçlü ve sıkıntısız kullanıcı tecrübeleri sunmasını sağlıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 9 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu: İşte Listesi! 1

Polygon ID, Rarimo ile paydaşlık kurdu

Rarimo, farklı Blockchain’lerin birbirleriyle konuşmasına yardımcı olan bir araç. Proje, kimlik denetim araçlarını birçok farklı Blockchain’de kullanılabilir hale getirmek emeliyle bir atılım yaptı. Bu doğrultuda, kimlik denetim sistemi olan Polygon ID ile güçlerini birleştirdi. Böylelikle, Polygon ID’yi multi-chain bir araca dönüştürdü.

Polygon ID daha evvel kimlik denetimlerinin sırf birinci kuruldukları Blockchain’de yapılmasına müsaade veriyordu. Örneğin, kimliğinizi Polygon’da oluşturduysanız, Ethereum’da (ETH) kullanamıyordunuz. Bu da kullanıcıların her Blockchain için yeni bir kimlik oluşturması gerektiği manasına geliyordu. Fakat artık bu iştirak sayesinde Polygon (MATIC) üzerinde oluşturulan kimlikler Ethereum üzerinde kullanılabilecek. Beklentiler, BNB Chain ve Avalanche üzere öbür Blockchain’lerin de yakında bu listeye dahil olması istikametinde.

SeaPad DAOLaunch ile yeni iştirakini duyurdu

SeaPad kısa mühlet evvel DAOLaunch ile resmi bir paydaşlık kurduğunu duyurdu. Altcoin projesi, duyuruyu resmi Twitter hesabından yaptı. Paylaşıma nazaran SeaPad, yatırımcıları kripto ve Blockchain teşebbüsleriyle buluşturmaya çalışıyor. Platform, gelişmekte olan ve erken etaptaki teşebbüslerin fon toplamasına müsaade verecek. Bunu büsbütün merkezi olmayan ve şeffaf bir biçimde yapacak. SeaPad, ortaklar olarak DAOLaunch ve SeaPad’in birbirlerinin uğraşlarını ilerletmeye kararlı olduklarını belirtti. Ayrıyeten taraflar, yıkıcı fikirleri destekleyen gelişen bir ekosistemi teşvik etmeye hazırlanıyor.

Cardano’nun Eternl Light cüzdanı güncellemeye hazır

Eternl, hem tarayıcı uzantısı olarak hem de taşınabilir platformlarda erişilebilen çok taraflı bir Cardano cüzdanı. Artık, tesirli bir güncellemeye hazırlanıyor. Eternl’in ardındaki geliştirme takımı, Eternl v1.11.0’ı piyasaya sürmeye yakın olduklarını belirttiler. Bu güncelleme, çeşitli yeni özellikleri ve geliştirmeleri kapsıyor. Bu bağlamda Eternl’in temel sistemlerinin kapsamlı bir biçimde yenilenmesi manasına geliyor. Bunlar ortasında:

  • Azaltılmış bellek kullanımı.
  • Hızlı senkronizasyon yetenekleri.
  • Daha kompakt bir veritabanı.

Güncelleme, yaklaşmakta olan Eternl v2 için bir temel misyonu görüyor. Yenilikçi v2 çekirdeğini mevcut kullanıcı arayüzü ile ustalıkla birleştiriyor. Bu, kullanıcılara yeni bilgi sürece yapılarına bir göz atma imkanı sağlıyor.

MathWallet ve Core DAO başarılı entegrasyonu duyurdu

MathWallet, çok istikametli çok platformlu üniversal bir kripto para cüzdanı. Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto cüzdanı, Core DAO ile en son entegrasyonunu duyurdu. Bu kripto para topluluğu için çığır açan bir atılım. Haberi, her iki kuruluş da toplumsal medyada paylaştı. Bu da kripto meraklıları ortasında bir vızıltı yarattı. MathWallet, 150’den fazla Blockchain’deki tokenleri destekliyor. Böylelikle, 2 milyondan fazla bireyden oluşan değerli bir kullanıcı tabanı elde etti. Ayrıyeten, bölümdeki kıymetli oyunculardan yatırım aldı.

Glacier Network ve Nautilus Chain stratejik iştirak kurdu

Bugün Glacier Network, Nautilus Chain ile stratejik bir iştirak kurduğunu ilan etti. Bu iştirak, her iki yenilik ve mükemmelliğe olan bağlılıklarıyla bilinen iki öncü altcoin projesini bir ortaya getiriyor. İşbirliklerinin merkezinde, Blockchain sanayisindeki ileri görüşlü hareketlerini sergileyen Web3’e yönelik modüler yığın yaklaşımına duyulan ortak hayranlık yer alıyor. Glacier, Web3 uygulamaları ve sunucuları gelişmeye devam ettikçe, giderek artan sayıda Web3 geliştiricisinin büsbütün merkezi olmayan bir temel protokolde bilgi depolamayı tercih edeceği görüşünde. Maksatları, Web3 geliştiricilerini Bilgi Kullanılabilirliği ve Data Birleştirilebilirliği sağlayan bir NoSQL Veritabanı ile donatmak. Böylelikle merkezi veritabanlarına bağlı riskleri azaltmak.

Cheqd, Creds’i başlattı

Gizlilik ve itimadın son derece kıymetli olduğu günümüzde, bilgi iktisadını dönüştüren bir teşebbüs olan cheqd, dijital kimlik bilgileri veren inançlı ve saklılığı koruyan bir platform olan Creds’i tanıttı. Paris’teki Nebular Zirvesi’nde duyurulan bu yenilikçi teşebbüs, kritik Web3 zorluklarını ele alıyor. Ayrıyeten, itimat ve merkezi olmayan prestij oluşturmayı amaçlıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap