Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Binance de Listeliyor!

Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Binance de Listeliyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Binance de Listeliyor!

Bitcoin fiyatı kısa bir dalıştan sonra toparlanırken, birkaç altcoin yeni iştirak haberlerini fiyatlandırıyor. Bilhassa HBAR, geçtiğimiz saatlerde piyasa genelinden bağımsız sıçradı. Binance’de listelenen yeni coin’ler de piyasa karlarına öncülük ediyor…

Bu 8 altcoin projesinden sıcak gelişmeler var

Orbs (ORBS), Binance.US’de listelendi

Binance‘in ABD kolu Binance US, bu sabah Orbs (ORBS) için listeleme duyurusu yaptı. Buna nazaran, ORBS/USDT çifti yarından itibaren süreçlere açılıyor. Fiyatı harekete geçiren resmi duyuru Orbs’un toplumsal medya hesabından geldi…

Duyurunun akabinde altcoin fiyatı %5’in üzerinde sıçradı. Şu anda ivmesini sürdürdüğü 0.028 dolar bölgesinde süreç görüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Binance de Listeliyor! 1

Litecoin halving için saatler kaldı

Litecoinhalving bilgilerine nazaran, blok ödülünün 12,5 LTC’den 6,25 LTC’ye düşeceği halving mühletinin bitmesine 3 saatten az bir mühlet kaldı. Şu anda itibariyle 50 blok daha işlenmeyi bekliyor. Gelişmeleri resmi Litecoin X sayfasından takip edebilirsiniz.

Yearn Finance, bu altcoin projesine dayanak veriyor

DeBank bilgilerine nazaran Curve’nin kurucusu, bugün Yearn Finance cüzdanından 1,5 milyon USDT aldı. Çabucak akabinde 1,5 milyon USDT’yi 1,51 milyon MIN karşılığında takas etti. Bu fonla Abracadabra’daki 1,51 milyon MIM borcunu ödedi.

Btcpiyasasi.com olarak Curve’nin kurucusu Michael Egorov’u çevreleyen haberlere bu yazıda yer verdik.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 8 Altcoin İçin Son Dakika: Binance de Listeliyor! 2

Hyundai ve Kia, bu altcoin projesi ile işbirliği başlattı

HBAR Vakfı, Hyundai Motor Company ve Kia Corporation ile işbirliği kurdu. İştirak, yeni bir Tedarikçi Karbon Emisyonu İzleme Sistemini (SCEMS) başlatılmasını amaçlıyor. HBAR fiyatı duyurunun akabinde birinci 5 dakika içinde %5’den fazla kıymet kazandı. Basın açıklamalarına bu yazıda yer verdik.

Lookonchain, dev COMP satın alımları bildirdi

On-chain araştırmacısı Lookonchain, bu sabah altcoin balinalarının olağandışı COMP satın alımlarına dikkat çekti. Birinci balina “0x3fb7”, 2 saat içinde ortalama 66,13 dolar fiyatla 18.686 COMP satın aldı. Bunun için toplam 1,24 milyon dolar ödedi.

İkinci balina “0x5de6”, ortalama 64,01 dolar fiyattan 14.885 COMP satın satın aldı. Bu yatırıma 953 bin USDC harcadı. Lookonchain, raporunu “Balinalar COMP satın alıyor!” başlılığıyla vurguladı.

Uniswap, bu altcoin’i arayüzünden kaldırdı

Uniswap, SEC’in bu hafta başlarında kayıtsız menkul değer olarak isimlendirdiği HEX’i arayüzünden kaldırdı. HEX artık Uniswap arayüzünün “desteklenmeyen” kripto paralar listesinde yer alıyor.

Bu haftanın başlarında SEC, internette Richard Heart olarak bilinen Richard Schueler ve Hex (HEX), PulseChain (PLS) ve PulseX (PLSX) projelerine karşı açtığı davada HEX’i kayıtsız bir menkul değer olarak ilan etti. Kelam konusu altcoin’ler artık Uniswap’te mevcut değiller.

Ripple’in iş ortağı, yeni bir paydaşlık başlattı

Ripple ortağı Flutterwave, Amerikan ulusları ve Avrupa ülkelerinde ikamet edenleri maksat alan yeni bir hudut ötesi ödeme tahlili başlatarak havale alanında kıymetli bir adım attı. Firma, bilhassa ABD ve Kanada’da Send App isimli yeni bir uygulamayı duyurdu. Buna nazaran, uygulama ABD, Kanada ve Birleşik Krallık’ta yaşayan Afrikalılar ortasında konutlarındaki ailelerine süratli ve kolay para transferlerini sağlamayı amaçlıyor.

Dogecoin (DOGE) isimli uydurma kriptolara dikkat

Dogecoin topluluğu ortasında Mishaboar olarak bilinen bir önder, DOGE ismini taşıyan yeni geçersiz coin’ler hakkında uyardı. Toplumsal medyada çalan alarm zilleri, profesyonelce düzenlenen yeni Dogecoin tuzaklarına dikkat çekiyor.

Mihaboar, bu coin’lerin gerçek Dogecoin ile hiçbir münasebeti olmadığını ve bunun yerine dolandırıcılık takımlarının yaratımları olduğunu söylüyor. Yeni uydurma Doge isimli kriptolar, Elon Musk’un X platformuna Dogecoin’i entegre edeceği söylentileriyle eş vakitli olarak çoğaldı. Yatırımcıların Dogecoin (DOGE) dışında hiçbir altcoin’e prestij etmemeleri gerekiyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap