Bu 8 Altcoin Büyük Haberleri Açıkladı: İşte Dev Gelişmeler!

Bu 8 Altcoin Büyük Haberleri Açıkladı: İşte Dev Gelişmeler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 8 Altcoin Büyük Haberleri Açıkladı: İşte Dev Gelişmeler!

24 Ocak’la başlayan haftanın listeleme ve ortaklık haberlerine, altcoin projelerine dair raporlara ve önümüzdeki günlere planlanan kritik gelişmelere bakalım. Shiba Inu (SHIB)’nun olası Netflix ortaklığı ve Stellar’ın akıllı sözleşme entegrasyonu bunlardan sadece bazıları…

İşte 8 altcoin ve haftanın haberleri

Bu hafta, Polkadot mainnet’te başarılı bir lansmandan sonra, dApp’leri ölçeklendirmek için Ethereum uyumlu bir DeFi protokolü olan Acala, proje için yol haritasını paylaştı. Acala ekibi, tüm temel ürünlerini yakında piyasaya sürmeyi planladıklarını belirtti. Bunlar arasında Acala Swap, yükseltilmiş Ethereum Sanal Makinesi (EVM+), stablecoin, aUSD ve LDOT yer alıyor.

Son birkaç hafta içinde balinalar, yüklü miktarda Ethereum (ETH) satın aldı. ETH fiyatı, çöküşün ardından 2.100 dolara kadar geriledi. Bu süre zarfında, bakiyelerinde 10.000’den fazla ETH tutan adres sayısı da önemli ölçüde arttı. Balinalar, yalnızca birkaç hafta içinde toplamda 500 milyon dolardan fazla ETH satın aldı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 8 Altcoin Büyük Haberleri Açıkladı: İşte Dev Gelişmeler! 1

Cuma günü, Shib’in resmi Twitter hesabı, yeni bir sürpriz teaser yayınladı. Teaser video şeklinde ve 16 saniye uzunluğunda. Tahminler ortaklığın Netflix ile olacağı yönünde.

https://twitter.com/Shibtoken/status/1486797160070922241

Ava Labs CEO’su Emin Gün Sirer tarafından paylaşılan verilere göre, akıllı sözleşmeler platformu Avalanche 27 Ocak’ta 1,1 milyon işlem gerçekleştirdi. Ek olarak, Avalanche’daki bir işlemin ortalama ücretinin Ethereum’un 62 dolarına kıyasla 0,23 dolar olduğunu paylaştı. Takip eden tweetlerde Ethereum Blockchain ile ilgili merkezi olduğu iddialarını reddetti.

27 Ocak’ta, Rush Gaming Universe’nin (RGU) arkasındaki girişim olan Hike, bir yatırımcı olarak Polygon (MATIC) hakkında “heyecanlı” olduğunu açıkladı. RGU’nun blog gönderisine göre, RGU topluluğu “Hindistan’ın en popüler 8 gündelik oyununda çeyreklik 100 milyonu aşkın oynanışla mücadele ediyor”. Açıklamalarda Web3 ve Polygon’un geleceğine değinildi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız, Warner Music Group (WMG) ve The Sandbox (SAND) ortaklığının ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Listeleme haberleri

Singapur merkezli Bitget Global, Baby Doge Coin’i (BABYDOGE) listeledi. İşlemler bugün UTC 12:00’de başladı ancak, çekim işlemleri için henüz tarih verilmedi. Resmi BABYDOGE listeleme haberi:

https://twitter.com/bitgetglobal/status/1486611503390277633

Haftanın listeleme haberi, KuCoin borsasının Hubble Protocol’e (HBB) destek ekleyeceğini duyurmasıydı. Bugünden itibaren HBB/USD çiftinde alım satım açılıyor. Çekim işlemleri  30 Ocak TSİ 13:00’de açılacak. Resmi HBB listeleme haberi:

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap