Bu 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu: İşte Detaylar!

Bu 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu: İşte Detaylar!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 7 Altcoin Yeni İştirakler Duyurdu: İşte Detaylar!

Altcoin piyasası haftanın kıymetli ekonomik bilgilerini fiyatlandırmaya hazırlanırken, VeChain, SPACE ID, ENS ve Chainlink’ten yeni paydaşlık haberleri geldi…

Oasis Network (ROSE) ve Covalent (CQT), API iştirakini duyurdu

Covalent ve Oasis Network, geliştiricilere daha düzgün data erişimi sağlamak üzere işbirliği yapıyor. Buna nazaran Covalent, Oasis Sapphire geliştiricilerine bilgi erişimi sağlamak için Unified API’ındaki güçlü araçları kullanacak.

Böylece Web3 geliştiricileri EVM uyumlu Sapphire üzerinde, kullanıcılara kendi bilgileri üzerinde denetim sağlayan, tam geçmiş bilgi erişimi ile emniyetli dApp’leri daha kolay bir formda tasarlayacak.

Covalent’in kurucu ortağı ve CEO’su Ganesh Swami, iştirak hakkında, “Oasis Sapphire ile iştirakimiz, geliştiriciler ve kullanıcılar için sonsuz imkanlar sunuyor. Geliştiriciler artık kolaylıkla emniyetli dApp’ler oluşturabilirler. Ayrıyeten, kullanıcılar merkeziyetsiz bir dünyada bilgilerinin tam denetimine sahip olacak. Bu, tüm bölümümüz için oyunun kurallarını değiştiren bir an” sözlerine yer verdi.

Disney, yeni Star Wars kripto oyuncakları için bu altcoin ile işbirliği yapıyor

Cryptoys, Disney ile ortaklaşa, Star-Wars serisinin en ikonik üç karakterinden sonra yeni oyuncaklar satacağını duyurdu. Andreessen Horowitz, Mattel ve Dapper Labs tarafından desteklenen Cryptoys, “15 adet hudutlu sayıda Luke Skywalker, Princess Leia ve Darth Vader koleksiyonluk dijital oyuncağı” piyasaya süreceğini söyledi.

VeChain, milyar dolarlık şirket BCWGlobal ile işbirliği yapıyor

Bir öteki haberde VeChain, BCWGlobal ile paydaşlık kurduğunu duyurdu. Paydaşlık, tedarik zincirlerinde şeffaflığı, izlenebilirliği ve çevresel sorumluluğu teşvik etmek için Blockchain teknolojisini kullanmaya odaklanacak.

Ortaklığın kilit odak alanlarından biri çevresel sorumluluktur. VeChain’in Blockchain platformu, eserlerin karbon ayak izini izlemek için kullanılmaktadır. Münasebetiyle, işletmelerin çevresel tesirlerini azaltacakları alanları belirlemelerine ve daha verimli kararlar almalarına imkan sağlayacak. Ayrıyeten paydaşlık, tedarik zincirlerinde etik çalışma uygulamalarını teşvik etmek için Blockchain teknolojisinin kullanımını keşfedecek.

SPACE ID, ENS ile işbirliği yapıyor

Web3 alan ismi ve kimlik platformu SPACE ID, Ethereum domain hizmeti ENS ile işbirliğine ulaştı. Altcoin projeleri böylelikle, .bnb.eth ve .eth.bnb için karşılıklı tahliller sağlayacak. Resmi duyuruda ayrıyeten gelecek geliştirme faaliyetleri yer aldı.

Artık, MetaMask’a xxx.bnb.eth yazıp ve Ethereum’daki BNBChain adresinize emişmek mümküm..

Deloitte, bu altcoin ile iştirakini duyurdu

Küresel muhasebe firması Deloitte, Polkadot ekosisteminde bir parachain projesiyle paydaşlık kurdu. Hareket, firmanın dijital tanımlama protokollerini geliştirmesini sağlayacak. Duyuruya nazaran Deloitte, KYC (müşterinizi tanıyın) süreçlerini desteklemek için KILT’nin tekrar kullanılabilir dijital kimlik bilgilerinden yararlanacak.

Btcpiyasasi.com olarak KILT Protocol’ün Deloitte için kullanım alanlarına bu yazıda yer verdik. KILT fiyatı paydaşlık ortaya çıktıktan kısa mühlet sonra çift haneli bedel kazandı.

Chainlink, Amazon ile birlikte çalışıyor

Son duyuruda Chainlink, Amazon’a ilişkin bir şirket olan Amazon Web Services (AWS) ile ortaklılığını duyurdu. Chainlink grubu, iştirakin temel gayesinin bilhassa Web3’ün çerçevesini oluşturmak olduğunu söylüyor..

İşbirliği, Chainlink ekosistemine node operatörleri yahut data sağlayıcıları olarak katılmak isteyen şahısların Blockchain’lerine süratli bir halde (haftalar yahut aylar almak yerine) bağlanmaya başlamasını mümkün kılacak. Bu da teknik manileri kıymetli ölçüde azaltıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap