Bu 7 Altcoin Tarihi Tabanları Gördü! Daha Fazla Düşüş Mümkün Mü?

Bu 7 Altcoin Tarihi Tabanları Gördü! Daha Fazla Düşüş Mümkün Mü?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Tarihi Tabanları Gördü! Daha Fazla Düşüş Mümkün Mü?

Piyasa kıymetine nazaran birinci 100 ortasında yer alan birkaç altcoin, son düşüşle birlikte tarihi tabanları gördü. Berbat haber, pes eden yatırımcıların fiyatları yeni tabanlara sürükleme ihtimali…

Bitcoin daha fazla kayıpla karşı karşıya: Altcoin piyasası takip edebilir

CryptoQuant analisti Crazzyblockk yeni bir raporda, mevcut piyasa döngüsünde, Bitcoin’in kısa vadeli yatırımcılarının gerçekleşen fiyatındaki azalmayan düşüşün BTC fiyatını daha fazla düşüş riskine soktuğunu belirtti. Bu metrik, ekseriyetle BTC piyasasının genel sıhhatini kıymetlendirmek için kullanılmaktadır.

Analist raporunda, BTC’nin 2019-2020 fiyat döngüsündeki kısa vadeli yatırımcıların gerçekleşen fiyatını ve mevcut fiyat döngüsünü karşılaştırdı. Buna nazaran, kısa vadeli yatırımcıların gerçekleşen fiyatı evvelki döngüde piyasa fiyatının altına düştüğünde, “1-6 ay ortası kısa vadeli yatırımcıalra uygulanan azamî ziyan %40-45 civarındaydı.”

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Tarihi Tabanları Gördü! Daha Fazla Düşüş Mümkün Mü? 1

Mevcut fiyat döngüsünde kısa vadeli yatırımcıların gerçekleşen fiyatı piyasa fiyatının üzerinde seyrediyor. Lakin piyasa fiyatına 2019 fiyat döngüsünde olduğundan çok daha yakındı. Analist, bunun kısa vadeli yatırımcıların 2019 fiyat döngüsündeki kadar kayıpta olmadığı manasına geldiğini belirtti. Bunun nedeni, bu yatırımcı kümesinin maruz kaldığı kayıpların baskı vaktinde sadece %4-9 ortasında değişmesiydi.

Bu nedenle, kısa vadeli yatırımcıların gerçekleşen fiyatlarındaki devam eden düşüş, onları daha fazla kayıp riskiyle karşı karşıya bırakıyor. Ayrıyeten, genel piyasayı Bitcoin fiyatında daha fazla düşüş yaşama riskine sürüklüyor. Bu da altcoin piyasasını daha fazla düşüş riskiyle karşı karşıya bırakıyor.

Bu 7 tanınan coin tarihi tabanlarda vakit geçiriyor

Bitcoin ve altcoin piyasası 18 Ağustos’tan bu yana çift haneli kıymet kaybetti. Düşüşün ardında bu tarihlerde ortaya çıkan Fud haberleri yer aldı. Bunlardan biri, Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız, Bitcoin rezervlerini eritmeye başlaya SpaceX haberiydi. Bu hafta meydana gelen satışlar birlikte içlerinde ALGO ve APE üzere isimlerin yer aldığı taban yolcuları şunlar oldu:

  • Algorand (ALGO ): ALGO fiyatı 2019 devrinde 3.27 dolarla ATH düzeyini kaydetti. Fakat son düşüşle birlikte tepe fiyatından %97’lik düşüş gösterdi. Tanınan altcoin bu hafta 0.08 dolar tarihi taban düzeyini kaydetti.
  • Flare Networks (FLR ): FLR fiyatı 0.05 dolar ATH düzeyinden bu yana %74 kıymet kaybetti. Şu anda 0,012 dolar bölgesinde yeni tabanlarda geziniyor.
  • Flow (FLOW): FLOW, bu hafta tarihi taban fiyatı olan 0.39 dolara temas etti. Böylelikle, ATH düzeyi 43 dolardan %99’luk büyük bir düşüş yaşadı
  • Internet Computer (ICP): ICP, 2021’de kaydettiği 700 dolar ATH düzeyinden %99 kayıp yaşıyor. Bu hafta 3,15 dolar ATL düzeyine ulaştı. Sonuç olarak altcoin fiyatı doruktan bu yana %99,5 paha kaybetti.
  • Mina (MINA): MINA, ATH düzeyini 7.9 dolar ile kaydetti. Lakin sonrasında yaşanan %95’lik düşüş ile birlikte ATL düzeyi 0.35 dolara ulaştı.
  • Sui (SUI): SUI şu anda 0,45 dolar bölgesine süreç görüyor. Bu taban, tepe fiyatı 2 dolardan %77’lik düşüşü temsil ediyor.
  • Apecoin (APE): Apecoin’de son vakitlerde sıkıntı durumda. Düşen NFT satışlarıyla birlikte fiyat açısında bariz bir düşüş ivmesi kazandı. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, şu anda ATL düzeyi 1,34 dolardan güç topluyor.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap