Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı!

Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı!

Yeni haftanın piyasa düzeltmesi akabinde birden fazla altcoin kritik dayanakları tekrar ziyaret ediyor. Bu esnada analistler, yeni fırsatlar için grafiklerdeki son durumlara göz atıyor…

Bu 3 altcoin piyasa zayıflandığına karşın yeşil sinyal veriyor

Basic Attention Token (BAT)

Santiment’e nazaran BAT token, yakın tarihli yükseliş sinyallerini gerçek hareketlere dönüştürebilir. Santiment, Brave Browser için ödül token’i olan Basic Attention Token’ın (BAT) son toplumsal medya vızıltılarıyla toparlanabileceğini söylüyor. “BAT”, “tarayıcı (browser)” ve “cesur (brave)” tabirleri için toplumsal hacimde artış gösteren dataları paylaşıyor:

BAT ve Brave Browser, kullanıcıların mükafatlar sunan eşsiz internet tarayıcısının muvaffakiyetini yahut başarısızlığını tartıştığı viral bir Reddit gönderisinin akabinde trend oldu. Coin’in kendisi altcoin paketinin dışına çıkmadı, fakat biraz dayanak alabilir.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 1

Litecoin (LTC)

Santiment ayrıyeten, merakla beklenen halving aktifliği öncesinde Litecoin’e de radarında yer verdi. Firma, Litecoin boğalarının en az 100 LTC’ye sahip adreslerin yükselişte olması nedeniyle süratle kripto para biriktirdiğini söylüyor:

Litecoin’in 2 Ağustos’ta yaklaşan halving’i, yatırımcıların coşkusunu artırmaya devam ediyor. Son 24 haftada, daha fazla kişinin farkına varmasıyla, en az 100 LTC’ye sahip 1.185 adres daha oluşturuldu. Birçok kişi bunun bir yükseliş olayı olmasını bekliyor.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 2

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK) ise uzun vadeli süreç aralığının altında bir sapma oluşturduktan sonra yükseldi. Teknik indikatörler, aralığın direnç düzeyine hakikat yükselmeye devam edeceğini gösteriyor.

Mayıs 2022’den bu yana, altcoin fiyatı 5,5 ila 9,5 dolar aralığında süreç görüyordu. Fiyat, büyük bir düşüş mumuyla 5-12 Haziran haftası aralığının altına geriledi. Bu aksiyon, düşüş eğiliminin devam ettiğini gösterdi. Ayrıyeten fiyatı potansiyel olarak bir sonraki dayanak düzeyi olan 1,5 dolara çekebilecek güçte.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 3

Öte yandan, haftalık RSI, uzun vadeli alçalan direnç trend çizgisinin üzerine çıkarak 50 düzeyinin üzerine çıkarak uzun vadeli trendin üste döndüğünü gösteriyor. Bu nedenle, LINK fiyatının, aralığın direnç düzeyi olan 9,5 dolara hakikat yükselmeye devam etmesi ve akabinde kırılması da kelam konusu.

Son olarak, LINK fiyatı, 23 Haziran’da üzerine çıktığından beri 20 günlük EMA çizgisinden (yeşil oklar) üç kere sıçradı. Tarih tekerrür ederse, üst tarafta devam etmeden evvel 20 EMA’dan 7,12 dolara yanlışsız ivme kazanacaktır.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 4

Teknik tahliller bu 3 altcoin yeşil ışık yaktı

Teknik tarafta, iki haftalık konsolidasyon evresinin ortasında, XRP fiyatı 0,669 dolar dayanağına geriledi. Yüzde 50 Fibonacci düzeltme düzeyiyle uyumlu bu yatay düzey, alıcılar için güçlü birikim bölgesi oluşturuyor. XRP şu anda 0.7008 dolardan süreç görüyor. Günlük vakit diliminde, üstte belirtilen düzeyden ikinci bir zıt dönüş göstererek çift taban modelinin oluştuğunu gösteriyor.

Bu yükseliş bilakis dönüş paterni, alıcıların 0,85 dolarlık hudut bariyerini yine aşmasına ve 1 dolar hududuna yükselmesine yardımcı olacak.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 5

Cardano (ADA)

Cardano, daha geniş kripto piyasası belirsizliğini koruduğu için şu anda bir düzeltme etabı yaşıyor. ADA fiyatı iki hafta içinde 0,379 dolardan şu anki 0,3 dolara düştü. Bu da yüzde %21’lik kıymetli bir kayıpla son buldu. Alıcılar, ADA’nın fiyatında uzun müddetli bir düzeltme potansiyeline işaret ederek yükseliş ivmesi oluşturmakta zorluk çekiyor.

Öte yandan, 0,3 dolarlık ruhsal dayanaktan toparlanmak için yapılan iki başarısız teşebbüse karşın, yükselen trend çizgisi bozulmadan kaldığı sürece toparlanma için umut var. Bir aksine dönüş olursa ve ADA alıcıları 0,334 dolardaki direncin üzerine çıkarsa, potansiyel olarak fiyatların 0. 35, 0,382 ve 0,42 dolardaki mahzurları aşmasına yardımcı olacak.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 6

Polygon (MATIC)

Son altı haftada MATIC, dinamik dayanak için yükselen bir trend çizgisini takip etti. Bu esnada, aylık en yüksek düzeyi olan 0,8916 dolara yanlışsız toparlanıyordu. Bununla birlikte, artan piyasa volatilitesinin ortasında, mevcut fiyatı olan 0,72 dıkara %20 düştü.

Günlük grafik, bu geri çekilmenin kısa vadeli bir toparlanmanın modülü olduğunu gösteriyor. Ayrıyeten, ralli yahut düşüş trendinin yine başlaması için bir dönüm noktasına işaret ediyor. Gün içi %4’lük bir kayıpla, satıcılar trend çizgisinden ayrılma teşebbüsünde bulundu. Bu durum toparlanma kademesini kesintiye uğratmaktadır.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 7

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin, Elon Musk sayesinde %11’den fazla bir sıçramayla ana akımın dikkatini çekti. Lakin kestirim edildiği üzere ralli, kısa soluklu oldu. Bununla birlikte, DOGE bugün %8’den fazla bir sıçrama ile yüksek düzeylere tırmanmaya başladı. Ayrıyeten, Shiba Inu da ivme kazanıyor. Bu esnada, öbür meme piyasasıda trendi takip etmeye devam ediyor. Hepsi büyük düşüş mumları kaydediyor.

DOGE fiyatı muazzam bir yükseliş ivmesi sergilediğine nazaran, başka kripto paraların da tıpkı şeyi yapması bekleniyor. Dogecoin için tahliller, 200 günlük MA’da kritik direncin testine hazırlanıyor. Süreç hacmindeki büyük düşüşe karşın bunu alışması bekleniyor. Ayrıyeten, rallinin gücünü belirleyen Ortalama İstikamet Endeksi yahut ADX, büyük yükseliş sinyalleri veriyor. Bu nedenle, fiyatın başka mem paraları yükselterek sağlıklı bir yükselişi sürdürdüğüne inanılıyor.

BTC Piyasası: Bu 7 Altcoin Not Alınmalı: Patlayıcı Kestirimler Yapıldı! 8

Btcpiyasasi.com olarak DOGE fiyatını harekete geçiren son gelişmelere bu yazıda yer verdik. Ünlü ekonomist ve yatırımcı Raoul Pal, X-App için DOGE kabulüne kesin gözle bakıyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap