Bu 6 Altcoin’den Dev Haberler Var: Fiyatlar Tırmandı!

Bu 6 Altcoin’den Dev Haberler Var: Fiyatlar Tırmandı!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 6 Altcoin’den Dev Haberler Var: Fiyatlar Tırmandı!

Altcoin fiyatlarını, ağdaki gelişmeler ve çeşitli ortaklıklar, entegrasyonlar olumlu bir şekilde etkileyebiliyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız bu yazıda, yükselen 6 altcoin’i ve ağdaki gelişmeleri aktaracağız…

Bu 6 altcoin yükseliş yaşadı: İşte sebepleri

Tennis Australia, Metaverse’deki ilk resmi tenis tam zaferi olacak olan Australian Open’a (AO) ev sahipliği yapmak için Decentraland ile ortaklık kurdu. Bu haberle beraber Decentraland (MANA) fiyatı 2.99 dolardan 3.19’a yükseldi. Yazım sırasında 3.01 dolara geri dönmüş durumda. İlk büyük kripto spor sponsorluğu anlaşması kapsamında Avustralya Futbol Ligi (AFL), kadın ligini (AFLW) desteklemek için Crypto.com ile bir ortaklık sağladı. Crypto.com (CRO), 0,450923 dolardan 0,472792 dolara tırmandı. Yazım sırasında, geri çekilmiş durumda.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 6 Altcoin’den Dev Haberler Var: Fiyatlar Tırmandı! 1

Öte yandan siber güvenlik alanına odaklı PolySwarm (NCT), geçtiğimiz hafta Coinbase, Huobi Global, Coinexcom ve MECX-Global gibi borsalarda listelendiği için bir haftada yüzde 379 oranında değer kazandı. Polygon ise, ağın yerel tokenı MATIC’in gerçek zamanlı olarak yakılmasını sağlayan bir ücret yakma mekanizması kullanacağını duyurdu. Polygon (MATIC), EIP 1559 güncellemesini mainnet’te 18 Ocak TSİ 11:00 civarında etkinleştirecek. MATIC, 2.30 dolardan 2.44 dolara yükseldi.

NFT’lere odaklanan bir proje olan Propy (PRO) de yükselenlerden biri oldu. PRO’nun yükselişinin ardında Coinbase’te listelenmesi, bir emlak NFT’si satışı gerçekleştirmesi ve NFT’lerin artan potansiyeli olarak gösteriliyor. PRO, 2.30 dolardan 2.84 dolara kadar çıktı. Son olarak Harmony (ONE), 300 milyon dolarlık ekosistem fonu, ağdaki toplam kilitli değerin rekor seviyelere ulaşması ve çoklu zincirler arası köprülerin başlatılması gibi sebeplerle 0.33 dolardan 0.35 dolara yükseldi.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap