Bu 5 Kripto Para Projesine Dev Yatırım: Milyonlar Yağdı!

Bu 5 Kripto Para Projesine Dev Yatırım: Milyonlar Yağdı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 5 Kripto Para Projesine Dev Yatırım: Milyonlar Yağdı!

Son vakitlerde, birçok kripto para projesi değerli yatırım çeşitlerini tamamladı. Sonuç olarak, ekseriyetle milyon dolarlık fonları alarak, platformlarını daha fazla geliştirmeye odaklandılar. İşte en son yatırım haberlerinin birkaçı…

Kripto para teşebbüsü 18.5 milyon dolar yatırım aldı

22 Temmuz’da FinSMEs raporlarına nazaran, merkezi Menlo Park, Kaliforniya’da bulunan bir blockchain teknoloji teşebbüsü olan Cymbal, 18,5 milyon dolarlık finansmanın tamamlandığını duyurdu. Bu finansman çeşidine First Round Capital, Solana Ventures, CAA Connect, Coinbase Ventures, İşveren, GV, Acrew ve UTA Ventures katıldı. Bu finansman çeşidinden elde edilen fonlar, işi genişletmek ve geliştirme gayretlerini artırmak için kullanılacak. Cymbal, on-chain karmaşık bilgileri cüzdan portföy sıralamaları, NFT satın alma sayıları, makul kripto projelerin satışları üzere görsel ve anlaşılması kolay süreç özeti tahlillerine dönüştüren “okunabilir” bir Ethereum Blockchain tarayıcısı inşa ediyor. sıradan kullanıcıların anlaması kolay. Bu evrede Cymbal, Ethereum Blockchain bilgilerinin tahlilini ve işlenmesini desteklemektedir ve gelecekte Solana Blockchain’ine genişletilecektir.

BTC Piyasası: Bu 5 Kripto Para Projesine Dev Yatırım: Milyonlar Yağdı! 1

Side Labs’e 1.5 milyon dolar yatırım geldi

The Block’a nazaran, Cosmos ekolojisinin birlikte çalışabilir finansal mutabakat Side Protocol’ün ana şirketi Side Labs, 1,5 milyon dolar fiyatında bir ön tohum finansman tipini tamamladı. Bu finansman cinsine Hashkey Capital, KR1, Continue Capital, Symbolic Capital, Informal Systems, Dora Ventures, Charles Lu, Harry Halpin, Eric Chen , Mirza Uddin, Siddhartha Dutta ve Vincent Niu katıldı. Yeni fonlar, takımını genişletmek ve yasal ve uyumluluk standartlarına ahengi sağlamak için kullanılırken, bir likidite merkezleri ağı aracılığıyla zincirler ortası varlık alışverişleri için köprüleri ve aracı tokenleri ortadan kaldırmayı amaçlayan bir örgü likidite ağı oluşturacak.

Kripto para projesi Jungle, 16 milyon dolar finansman aldı

AI NFT pazarı Jungle 16 milyon ABD doları fiyatında bir finansmanı tamamladı, makul yatırımcılar şimdi açıklanmadı. Jungle’ın en son platform entegrasyonu, yatırımcıların NFT piyasasına göz atma ve bir sonraki büyük yatırım fırsatlarını bulma halini düzgünleştirmek ve kolaylaştırmak için tasarlanmış yapay zeka dayanaklı bir arama aracıdır.

BTC Piyasası: Bu 5 Kripto Para Projesine Dev Yatırım: Milyonlar Yağdı! 2

NFT platformu Ra1se, tohum yatırım sürecini tamamladı

NFT likidite tahlil platformu Ra1se, Kuzey Amerikalı madencilik şirketlerinden tohum tipi finansmanı aldı. Ra1se, likit olmayan NFT’leri karmaşık algoritmalar aracılığıyla yüksek likiditeye sahip NFT’lere dönüştürmek için çoklu zincir uyumluluğunu kullanıyor. Ra1se platformunun Ağustos ayı başında beta sürümünü piyasaya süreceği ve bir dizi kullanıcı teşvik faaliyeti “Hundred E Subsidies” başlatacağı bildirildi.

Over Protocol 8 milyon dolar topladı

Hafif node layer-1 Blockchain protokolü Over Protocol’ün geliştiricisi Superblock, iki finansman süreci aracılığıyla toplam 8 milyon ABD doları meblağında finansmanı tamamladığını duyurdu. İştirakçi taraflar ortasında SK, Netmarble, DSC, E&Investment, Schmidt, SpringCamp ve NaverZ yer alıyor. Over Protocol, Ethanos protokolü kullanılarak oluşturulmuş bir layer-1 Blockchain’idir. Depolama ihtiyaçlarını azaltarak ve böylelikle Blockchain node’larının bakım maliyetini düşürerek herkesin doğrulayıcı olmak için bir node çalıştırmak üzere bir PC kullanmasına müsaade vermeyi amaçlamaktadır. Yeni fonlar Kore pazarını daha da genişletmek için kullanılacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap