Bu 5 Kripto Para Projesi Yeni İştirak Kurdu!

Bu 5 Kripto Para Projesi Yeni İştirak Kurdu!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Kripto Para Projesi Yeni İştirak Kurdu!

Warner Music SG, Singapur’un önde gelen Web3 şirketlerinden Affyn ile işbirliği yapıyor. Unstoppable Finance, DeFi mahallî bankası ve euro kontaklı stablecoin başlatacağını duyurdu. Kripto para projeleri kendilerini geliştirmeye ve yeni paydaşlıklar kurmaya devam ediyor.

Beş kripto para projesinden yeni iştirak duyuruları…

Warner Music SG, Affyn ile işbirliği yapıyor

Warner Music Singapore ve Singapur’un önde gelen Web3 şirketlerinden Affyn, oyun kesiminde sanatkarlar ve izleyiciler için yeni fırsatlar yaratmak üzere bugün paydaşlık kurduklarını duyurdu. Mutabakat, Web3 oyun dünyasının sonsuz imkanlarını keşfetmeleri için yaratıcıları motive etmeyi hedefliyor. Ayrıyeten, onlara ilham vermeyi ve herkese daha evvel hiç görülmemiş eşsiz tecrübeler sunmayı amaçlıyor.

Affyn CEO’su Lucaz Lee, Warner Music Singapur ile yapılan bu işbirliğinin dijital içerik tüketiminde yeni bir periyodu temsil edeceğini söylüyor. Lee’ye nazaran bu işbirliği, müzisyenleri, sanatkarları, yaratıcıları ve işbirlikçileri desteklemek için Web3 teknolojisinden yararlanarak izleyicilere daha da sürükleyici ve etkileşimli bir tecrübe sunacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Kripto Para Projesi Yeni İştirak Kurdu! 1

Unstoppable Finance, MiCA uyumlu DeFi lokal bankasını piyasaya sürecek

Alman fintech şirketi Unstoppable Finance, AB Kripto Piyasaları Yönetmeliği (MiCA) kapsamında bir DeFi mahallî bankası ve euro irtibatlı stablecoin başlatacağını duyurdu. Bu ortada, Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere Unstoppable Finance, Ekim 2021’de Speedinvest, Inflection, Backed, Cadenza, Discovery Ventures, Fabric Ventures, Rockaway Blockchain ile 5,2 milyon dolarlık bir tohum finansman tipini muvaffakiyetle tamamladı.

MAP Protocol ve Alchemy Hisse ile iştirak kurdu

Web3 Blockchain MAP Protocol, ekosistemine kolay bir üst ve aşağı taraflı tahlil sağlıyor. Bu doğrultuda, problemsiz bir kripto erişim hizmeti sağlamak için Alchemy Hisse ile paydaşlık kurdu. Kullanıcılar, tercih ettikleri prestiji para ünitesini ödeme formülü olarak kullanacak. Böylelikle, prestiji para ünitesi karşılığında direkt kripto para satın alma imkanları olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 5 Kripto Para Projesi Yeni İştirak Kurdu! 2

Visa, Microsoft, Agrotoken ve başkalarıyla birlikte çalışıyor

Ödeme devi Visa, Microsoft, Tokenizasyon platformu Agrotoken ve yazılım şirketi Sinqia ile birlikte çalışıyor. İştirakin emeli ise Brezilya’nın merkez bankası dijital para ünitesinin kullanım alanlarını araştırmak. Bu doğrultuda, ziraî programlama imkanı olan bir finans platformu geliştirdi. Bu platform, Brezilyalı çiftçilerin mukaveleleri daha güzel müzakere etmelerine yardımcı olacak.

Wakweli NFT Protocol, Blockchain Avukatlar Kümesi ile paydaşlık kurdu

Dijital eserlerin NFT’ler aracılığıyla kimlik doğrulamasını kolaylaştıran Wakweli, bölüm başkanı Web3 hukuk danışmanlarının ortağı oldu. Wakweli, NFT’ler ve gerçek dünya varlıkları için özgünlük sertifikaları düzenlemek üzere tasarlanmış bir platform. Kripto para takımı tarafından paylaşılan resmi duyuruya nazaran, hukuk profesyonellerinden oluşan 1. Kademe global bir ağ olan Blockchain Lawyers Group ile iş birliği yaptı.

Bu çok beklenen işbirliği, Wakweli’nin sağlam Web3 yasal uzmanlığından yararlanmasına imkan verecek. Ayrıyeten, tescilli demokrasi ispatı konsensüsü için daha derin protokol iyileştirmeleri yapmasına imkan tanıyacak. İşbirliğinin birinci basamağını başlatmak üzere BLG uzmanları, birinci NFT sertifikalarının onaylanmasında yer alacak. Bu doğrultuda, tüm sürecin güçlendirilmesine yardımcı olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap