Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi!

Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi!

Kripto para dünyasında altcoin dünyası için değerlendirmeler yapan analist görüşleri daima takipte oluyor. Artık beş kripto para ünitesi için değerlendirmeler geldi. Detaylara bakalım.

Analist altcoin Ethereum için vakit değerlendirmesi yaptı

Benjamin Cowen, aylık yatırım getirisine dayalı olarak Ethereum piyasası hakkında fikir verdi. Analist, altcoin Ethereum yatırımlarının en çok ve en az ne vakit elverişli olduğunu ortaya koydu. Cowen, ETH yatırımlarının en uygun performansı 1. ve 2. çeyrekte gösterdiğini açıkladı. Benjamin Cowen, aylık yatırım getirisine (ROI) dayalı olarak Ethereum piyasası hakkında bilgi verdi. Cowen, altcoin Ethereum ile bağlantılı mevsimselliğe vurgu yapıyor. Ayrıyeten fiyatın yılın farklı aylarında nasıl davrandığını kıymetlendirdi.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi! 1

Cowen’ın tahliline nazaran, altcoin Ethereum yılın birinci ve ikinci çeyreğinde en düzgününü yapma eğilimindedir. Bu bağlamda, Ethereum’u 4. çeyreğin sonlarında satın almayı öneriyor. Ayrıyeten bilhassa boğa piyasasında yaklaşık altı ay sonra satmayı tavsiye edeceğini belirtti. Bilakis, yaz aylarında Ethereum satın almanın tarihî olarak daha düşük yatırım getirisi sağladığını ortaya koydu.

Michael van de Poppe’den XRP, ATOM ve LINK vurgusu

Ünlü analist Michael van de Poppe açıklamalar yapıyor. SEC davasının olumlu sonuçlanmasının akabinde altcoin Ripple’ın (XRP) fiyat performansını övdü. Analist yazısında, havale tokeninin karardan sonra yalnızca 24 saat içinde 15 aylık kayıplarını “boğa kırılması” olarak isimlendirdiği biçimde silebildiğini açıkladı. Ayrıyeten van de Poppe, yatırımcıların gelecekte sermayelerini akla yatkın tahsis etmelerini belirtiyor. Buna nazaran bir dolar maliyet ortalaması (DCA) yaklaşımı uygulamalarını tavsiye ediyor. Ayrıyeten arkadaşlarından ve toplumsal medyadan etkilenmemelerini öneriyor. Tweetinde uzun vadeli bir bakış açısının anahtar olacağını belirtiyor. Ayrıyeten yatırımcıların altcoin XRP varlıklarını ellerinde tutmaları gerektiğini vurguluyor.

Poppe ayrıyeten birlikte çalışabilir blockchain’i altcoin Cosmos’a (ATOM) da bakıyor. Van de Poppe’ye nazaran, piyasa bedeline nazaran 28. en büyük altcoini biriktirmek için iki mümkün senaryoya bakıyor. Poppe bu noktada “Bu hayli kolay. Ben 10,50 doların üzeriyle ilgileniyorum. Dahası, 8 dolarda long konum almak istiyorum. İkisi ortasında ise ilgilenmiyorum.”  diyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi! 2

Analist ayrıyeten merkezi olmayan oracle ağı altcoin Chainlink (LINK) hakkındaki görüşlerini de güncelliyor. Van de Poppe, altcoin Chainlink’in Mayıs 2021’den bu yana Bitcoin (LINK/BTC) karşısında düşüş trendinde olduğunu belirtiyor. Fakat paritenin 6,73 dolar pahasındaki 0,00023 BTC’nin üzerinde kalmayı başarması halinde çok yıllık trendi aksine çevireceğini söylüyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi! 3

Altcoin DOGE için heyecan veren gelişme

Altcoin Dogecoin (DOGE) topluluğu potansiyel olarak heyecan verici bir gelişmenin içinde. Son tahliller, meme’lerden esinlenen tanınan kripto para ünitesinin 0,1 dolar fiyat bariyerini aşmaya hazır olabileceğini gösteriyor. Lakin, bu yolda duran kritik bir direnç düzeyi var. Dogecoin’in fiyat hareketlerinin ” In/Out of the Money” (IOM) göstergesi kullanılarak tahlil edilmesi mümkün. Tahlil firması IntoTheBlock tarafından geliştirilen bu araç,. Buna nazaran bakiyesi olan rastgele bir adres için tokenlerin ortalama satın alma fiyatını tanımlar. Mevcut fiyat bu ortalama maliyeti aşıyorsa, adres “Parada/in” biçimindedir. Bilakis, mevcut fiyat daha düşükse, adres “Paranın Dışında/out” olarak kabul edilir.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi! 4

Şu anda altcoin Dogecoin, hacim olarak 10 milyardan az DOGE ile desteklenen bir fiyat düzeyinde seyrediyor. Kripto para ticaretinin değişken dünyasında, bu ölçü değerli olarak kabul edilmez. Bir sonraki kıymetli direnç düzeyi, 12,8 milyar Dogecoin’lik daha güçlü bir hacimle güçlendirilmiştir. Mevcut fiyat hareketini ve genel bir piyasa toparlanmasını göz önüne alalım. Bu durumda, bu direnç düzeyi yakın gelecekte gelecek.

Potansiyel atılımı destekleyen faktörlerden biri

Bu potansiyel atılımı destekleyen faktörlerden biri, bilhassa BASE üzere ağlarda son vakitlerde yaşanan volatilite artışıdır. Bu artan aktivite, altcoin DOGE’un yaklaşan direnci aşması ve 0,1 dolar düzeyine yanlışsız bir rota belirlemesi için gerekli ivmeyi sağlayacak. Bilhassa, Dogecoin kısa mühlet evvel 200 günlük Üstel Hareketli Ortalamayı (EMA) delmeyi başardı. Bu gelişme ekseriyetle bir yükseliş sinyali olarak görülüyor. Ayrıyeten bir sonraki fiyat eşiğine yanlışsız bir koşuyu tetikleyecek.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin İçin Dikkat: Analistler ‘Alım Zamanı’ Dedi! 5

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda sonuç olarak, zorluklar devam ediyor. Lakin mevcut piyasa şartları altcoin Dogecoin’in 0,1 dolar eşiğini kırması için gerçek bir mümkünlük olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte, piyasanın toparlanması ve oynaklığın artmasıyla birlikte, sevilen Shiba Inu temalı kripto para kıymetli bir sıçrama yapacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap