Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor!

Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor!

Kripto para piyasasında boğa sinyalleri gelmeye devam ediyor. Bilhassa beş altcoin için kıymetli gelişmeler kelam konusu. Ayrıntılara daima birlikte bakalım.

Altcoin Lybra Finance (LBR)

Lybra Finance (LBR) fiyatı kıymetli bir dayanak düzeyinden geri döndü. Ayrıyeten bir yükseliş trendi formasyonu içinde süreç görüyor. Güçlü bir toparlanma, potansiyel olarak mevcut düzeyinden %90’ın üzerinde bir fiyat artışına yol açacak. Lybra Finance (LBR)’nin günlük görünümüne bakalım. Lybra Finance’in (LBR) fiyatı, sürecin başlangıcından bu yana yükselen bir dayanak trend çizgisi ile birlikte yükseliyor. Bu trend çizgisi, en son 24 Temmuz’da (mavi ok) olmak üzere birçok defa fiyat için takviye sağladı.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor! 1

Destek sınırı şu anda 1,2 dolarlık yatay takviye alanıyla çakışıyor ve ehemmiyetini daha da güçlendiriyor. Bu nedenle, fiyatın dayanak düzeylerinin bu birleşiminden geri dönme mümkünlüğü yüksek. Başarılı olması halinde, mevcut fiyattan %90’ın üzerinde bir artış olacak. Ayrıyeten 2,6 dolarlık değerli bir direnç düzeyine gerçek altcoin LBR yükselecek.

Maker (MKR) için yükseliş beklentisi

Maker’ın son devirdeki fiyat performansı, geçtiğimiz hafta %11’lik sağlam bir artışla dikkat cazipti. Token ayrıyeten son 24 saat içinde %4,21’lik bir fiyat artışı kaydetti. Buna nazaran kısa vadede güçlü bir ivmeye işaret etti. Lakin, son bir saat içinde yaşanan %0,81’lik küçük bir düzeltme piyasadaki volatilitenin altını çiziyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor! 2

Şu anda MKR 1.220,43 dolardan süreç görüyor. Buna nazaran token, tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 6.339,02 doların %80,75 altında hareket ediyor. Son fiyat artışı yürek verici. Lakin, tarihî bağlamı ve kripto piyasasının dinamiklerini etkileyen faktörleri göz önünde bulundurmak çok kıymetli.

Ali Martinez’den altcoin Chainlink için vurgular

Önde gelen bir kripto grafik analisti olan Ali Martinez, kısa mühlet evvel Twitter’a girerek değişken bir kripto piyasasının ortasında Chainlink’in (LINK) performansını övdü. Martinez, altcoin LINK’in istikrarlı bir formda pozisyonunu koruduğunu ve 7 dolar civarında seyrettiğini savundu.

Martinez’in tweetine, zincir tahlilleri ve toplumsal ölçümleriyle tanınan bir piyasa istihbarat platformu olan Santiment’ten elde edilen açıklayıcı bir piyasa grafiği manzarası eşlik etti. Kripto analisti, ağın yeteneklerini geliştirmeye odaklanan Chainlink geliştiricilerinin uğraşlı uğraşlarının altını çizdi. Bu ortada Santiment’in kendisi de kısa müddet evvel altcoin Chainlink’in yükselen fiyatı hakkında büyüleyici bilgiler içeren bir tweet attı. Müşahedelerine nazaran, Chainlink geçtiğimiz Perşembe günü değerli yükseliş kaydetti. Buna nazaran 8 doların üzerine yanlışsız artış göstererek piyasadaki emsallerini geride bıraktı.

Optimism dikkat çekiyor

Piyasa bilgileri, Ethereum blockchain için önde gelen bir Layer-2 ölçeklendirme tahlili olan Optimism’in (OP), görünürde daha değerli bir yükseliş eğilimi ile kripto traderlarının dikkatini çektiğini gösteriyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor! 3

CoinMarkeCap dataları değişik bir duruma işaret ediyor. Son 24 saat içinde kripto yatırımcılarının 88 milyon doların üzerinde altcoin OP alıp sattığını gösteriyor. Bu sayı, son 24 saatte elde edilebilen kıymetten %27,45’lik bir artışı temsil ediyor. Ayrıyeten fiyatı %5,95’lik etkileyici bir artışla 1,60 dolara çıkardığı için bilhassa kıymetlidir.

Wells Fargo analistlerinden Shannon Thorp’dan XRP açıklaması

Wells Fargo analistlerinden Shannon Thorp kısa bir müddet evvel Twitter’da XRP Armmy’nin bölünmüş yapısı hakkında bilgi verdi. Ayrıyeten altcoin XRP’nin fiyatını varsayım ederken topluluğun benimsedikleri zıt yaklaşımlar hakkındaki müşahedelerini paylaştı. Altcoin XRP meraklılarından oluşan tutkulu bir topluluk olan XRP Army, kripto paranın kullanım alanını ve potansiyelini tanıtmada tesirli bir güç olmuştur.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor! 4

Ancak Thorp, XRP için fiyat varsayımlarının temeli konusunda topluluk içinde büyüyen bir bölünmenin altını çiziyor. Grafik takipçileri ve yarara inananlar olmak üzere iki farklı kümenin ortaya çıktığını belirtti. Grafik takipçileri, altcoin XRP’nin kısa vadeli fiyat hareketlerini iddia etmek için bilhassa Bitcoin (BTC) ile ilgili olarak tarihi fiyat modellerini ve eğilimlerini inceleyerek teknik tahlile büyük ölçüde güvenen bireylerdir.

İkinci grup

Öte yandan, yarara inananlar olarak bilinen ikinci küme, altcoin XRP’nin yararını ve XRP’nin ardındaki şirket olan Ripple’ın yıllar içinde kurduğu iştirakleri vurgulayan şahıslardan oluşuyor. Wells Fargo analisti, XRP Army’nin varsayımlarına yönelik bölünmüş yaklaşımına bakıyor. Buan nazaran her iki taraf hakkında da kuşkucu olduğunu söz ediyor. Ona nazaran, ne grafik takipçileri ne de yarara inananlar varsayımlarında dengeli bir halde isabetli olmadı. Buna nazaran bu da XRP topluluğu içinde belirsizliklere yol açtı.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin ‘Boğa Patlamasının’ Sinyalini Veriyor! 5

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda analist varsayım konusuna da değiniyor. Altcoin XRP’nin bir menkul değer olarak sınıflandırılmasına dayalı fiyat iddiaları yapılmasına karşı çıkıyor. Bu türlü bir yaklaşımın mantığa muhalif olduğunu ve Ripple’ın yepyeni vizyonuyla ahenk sağlamadığını argüman ediyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap