Bu 5 Altcoin, Balinaların Gözdesi Oldu: Aktivite Arttı!

Bu 5 Altcoin, Balinaların Gözdesi Oldu: Aktivite Arttı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin, Balinaların Gözdesi Oldu: Aktivite Arttı!

Kripto para tahlil firması Santiment, son vakitlerde kıymetli balina faaliyeti çeken altcoin projelerini vurgulayan son raporunu yayınladı. Santiment’in tahlilinde öne çıkan altcoinler ortasında Aave (AAVE), Compound (COMP), Curve Finance (CRV), Immutable X (IMX) ve YGG, kendi ağlarında pahası 10 milyon doları aşan süreçlerle kanıtlandığı üzere yer alıyor. İşte detaylar…

Santiment, ilgi çeken altcoin projelerini açıkladı

Kripto para tahlil firması Santiment, son vakitlerde değerli balina faaliyeti çeken bir dizi altcoine ışık tutan son raporunu yayınladı. Kripto piyasasının büyük holdingleri ve sonuçta ortaya çıkan piyasa hareketleriyle bilinen balinaları, Aave (AAVE), Compound (COMP), Curve Finance (CRV), Immutable X (IMX) ve YGG’ye odaklanarak kendi ağlarında 10 milyon doları aşan kıymetli süreçler gerçekleştirdi.  Santiment’teki analist takımı, kayda paha balina süreç hacimleri nedeniyle bu altcoinleri özel ilgi için belirledi.

Bu kripto balinaları tarafından AAVE için 22 milyon dolar, COMP için 14 milyon dolar, CRV için 12 milyon dolar, IMX için 15 milyon dolar ve YGG için 11 milyon dolar kıymetinde süreç gerçekleştirilmiştir. Ayrıyeten, bu altcoinlerin fiyatlarını etkileyen kıymetli bir gelişme de Grayscale’in son yasal zaferiydi. Btcpiyasasi.com olarak da bildirdiğimiz üzere Grayscale’in açtığı davanın olumlu sonuçlanmasının akabinde, üstte bahsi geçen altcoinlerin fiyatlarında ani ve kıymetli artışlar yaşandı. Son 24 saat içinde AAVE %11, COMP %6, CRV %9, IMX %4 ve YGG %6 üzere kayda kıymet bir artış gösterdi.

Son yükseliş dalgası, kripto paraları etkiledi

Odak noktasını daha geniş kripto para ünitesi görüntüsüne kaydıran son yükseliş dalgası, birkaç büyük kripto para ünitesi için değerli karlarla sonuçlandı.  Bu yükseliş devrinde kripto para piyasasına yaklaşık 50 milyar dolarlık toplu akış, dikkate bedel bir kilometre taşına katkıda bulundu. Toplam kripto para piyasası pahası 1,11 trilyon dolar üzere etkileyici bir sayıya ulaşarak kripto piyasasının artan ehemmiyetinin ve gücünün altını çizdi. Kripto para piyasası gelişmeye devam ederken, balina faaliyetleri, yasal gelişmeler ve daha geniş piyasa eğilimleri ortasındaki karmaşık etkileşim, yatırımcıların ve meraklıların yakından izlemesi gereken çok kıymetli bir faktör olmaya devam ediyor.

BTC Piyasası: Bu 5 Altcoin, Balinaların Gözdesi Oldu: Aktivite Arttı! 1

Piyasa dinamikleri gelişmeye devam ettikçe, yatırımcılar ve meraklılar için balina faaliyetleri, yasal gelişmeler ve daha geniş piyasa eğilimleri ortasındaki karmaşık etkileşimi dikkatle izlemek her zamankinden daha kıymetli hale geliyor. Kripto ortamının çok taraflı tabiatı, görünüşte ince olayların bile kıymetli piyasa hareketlerini tetikleyebilmesini sağlayarak, uyanık olma ve piyasanın altında yatan dinamikleri kapsamlı bir biçimde manaya muhtaçlığını güçlendiriyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap