Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Gayeleri Belirledi!

Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Gayeleri Belirledi!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Gayeleri Belirledi!

Kripto analisti David, RDNT fiyatında keskin bir artış bekliyor. Analist Valdrin Tahiri, MATIC için yüzde 60’lık bir potansiyel görüyor. Ayrıyeten analist, birinci 10’a atlayan bir altcoin için yükseliş projeksiyonu çiziyor. LTC’de bir toparlanma öngören analist Ibrahim Ajibadei ise token için maksatları belirliyor.

Radiant Capital (RDNT) fiyat iddiası: Keskin bir artış mümkün

RDNT fiyatı, 24 Temmuz’da 0,33 dolarlık direnç alanında reddedildiğinden beri azalan bir direnç çizgisinin altında süreç görüyordu (kırmızı ok). Bu hareket, fiyatı 11 Eylül’de 0,19 dolara kadar düşürdü. Ayrıyeten, 0,20 dolarlık kilit takviye bölgesinden bir bozulmaya neden oldu. Fakat, RDNT sonraki iki gün içinde bu bölgeyi süratle geri kazandı (yeşil elips). Bu yüzden, yanlış bir arıza olduğu ortaya çıktı. Bu bir yükseliş gelişmesidir. Münasebetiyle bunu çoklukla güçlü üst istikametli hareketler izler.

BTC Piyasası: Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Gayeleri Belirledi! 1RDNT günlük grafik. Kaynak: TradingView

Azalan direnç çizgisi şu anda 0,25 dolarlık evvelki dayanak alanıyla çakışıyor. Bu nedenle, dokunulduğunda güçlü bir direnç sağlaması olası. Bununla birlikte, günlük RSI göstergesi alçalan direnç çizgisinin (kırmızı çizgi) üzerine çıktı. Ayrıyeten, üst gerçek eğilim gösteriyor. Bu da boğaların denetimi tekrar kazanmaya çalıştığını gösteriyor. Dahası, RSI göstergesindeki bu tıp kırılmalar çoklukla fiyat hareketinde emsal kırılmalara yol açar. Bu nedenle, altcoin fiyatı bu direnç düzeylerinin birleşiminin üzerine çıkma ve bir sefer daha 0,33 dolar direncine hakikat hareket etme potansiyeline sahip.

MATIC fiyat varsayımı: Altcoin için %60 potansiyel var

Daha kısa vadeli altı saatlik vakit dilimine bakıldığında, MATIC fiyatının uzun vadeli direnç çizgisinden muvaffakiyetle çıkacağı görülüyor. Bunun ana nedeni, fiyatın esasen kısa vadeli azalan bir kamadan çıkmış olması. Analistler, kamayı bir yükseliş formasyonu olarak kabul eder. Bu yüzden, bu formasyonun uzun vadeli direnç çizgisinden kopuşu katalize etmesi mümkün.

Altı saatlik RSI, devam eden fiyat artışını ve uzun vadeli direnç çizgisinin üzerindeki hareketi destekliyor. Gösterge üst yanlışsız hareket ediyor ve 50’nin üzerine çıktı. Altcoin için kalan ana mahzur, 0,53 dolarlık küçük direnç. MATIC bunu aştığında, muhtemelen 0,85 dolardaki dirence hakikat atak yapacak.

BTC Piyasası: Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Gayeleri Belirledi! 2MATIC Altı Saatlik Grafik. Kaynak: TradingView

Bu nedenle, en mümkün varsayım, direnç çizgisinden bir kopuş ve 0,85 dolara gerçek bir artış. Bununla birlikte, fiyat direnç çizgisinden reddedilirse, 0,35 dolar yatay dayanak alanına % 35’lik bir düşüş muhtemelen gelecekteki altcoin fiyat hareketi olacaktır.

TON fiyat varsayımı: Artış ne kadar müddet devam edecek?

Daha kısa vadeli altı saatlik vakit dilimindeki teknik tahlil, Toncoin fiyatının muhtemelen beş dalgalı bir üst istikametli hareketin (beyaz) beşinci ve son dalgasında olduğunu gösteriyor. Teknik analistler Elliott Wave teorisini, bir trendin tarafını belirlemelerine yardımcı olan tekrarlayan uzun vadeli fiyat modellerini ve yatırımcı psikolojisini tanımlamak için bir araç olarak kullanırlar.

Sayıma nazaran, altcoin fiyatı beşinci dalganın sonuna yaklaşıyor. Tepe için mümkün bir amaç 2,77 dolar. Maksadı, birinci ve üçüncü dalganın uzunluğunun dördüncü dalganın tabanına yansıtmayla buluyoruz. Bu amaca, TON’da olduğu üzere beşinci dalga genişlediğinde ulaşılır. Tepeye ulaştıktan sonra kıymetli bir düzeltme olması olası. Taban için amaç tam tepeye bağlı. Bununla birlikte, muhtemel bir alan 0,5-0,618 Fib geri çekilme dayanak düzeyleri olan 1,77-1,97 dolar ortasında.

BTC Piyasası: Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Gayeleri Belirledi! 3TON Altı Saatlik Grafik. Kaynak: TradingView

Bu muhtemelen uzun vadeli alçalan direnç çizgisinin tekrar test edilmesiyle birebir vakte denk gelecektir. Sonuç olarak, en muhtemel TON fiyat kestirimi yükseliş istikametinde. Bu da Aralık 2022’nin en yüksek düzeyi olan 2,97 dolara gerçek bir artış. Fakat 2,77 dolarda muhtemel bir tepe öngörüyoruz. Bu düzeye ulaşamamasının, 1,77 dolar-1,97 dolar bölgesine gerçek %20’lik bir düşüşe yol açması mümkün.

LTC fiyat kestirimi: Altcoin 80 dolar amacına ulaşılabilir!

On-chain perspektiften baktığımızda, Btcpiyasasi.com’dan takip edeceğiniz yaklaşan Fed toplantısı kripto piyasası için olumlu bir sonuç verirse, balinaların 80 dolar bölgesine hakikat diğer bir Litecoin fiyat rallisini tetiklemesi muhtemel. Mevcut LTC sahiplerinin satın alma fiyatı dağılımını gösteren Fiyat Etrafında Karda/Zararda bilgileri de bu yükseliş duruşunu doğruluyor.

Altcoin fiyatı 68 dolar mahzurunu aşarsa, boğaların 81 doları zorlamak için ivme kazanacağını gösteriyor. Aşağıda gördüğünüz üzere, azamî 68 dolardan 1 milyon LTC satın alan 168.020 adres şu anda büyük bir direnç oluşturuyor. Lakin balinaların iyimserliği ağırlaşırsa, Litecoin fiyat rallisinin 81 dolara ulaşması mümkün.

BTC Piyasası: Bu 4 Altcoin Güçlü Bir Koşu Yapabilir: Analistler Gayeleri Belirledi! 4Litecoin IOMAP dataları. Eylül 2023. Kaynak: IntoTheBlock

Tersine, LTC fiyatı 50 doların altına düşerse ayılar muhtemelen denetimi ele geçirecektir. Bununla birlikte, 623.820 adres asgarî 59 dolardan 5,23 milyon Litecoin satın almış durumda. Konumlarını kapatmak için uğraşlı teşebbüslerde bulunarak değerli bir dayanak sunabilirler. Fakat bu takviye düzeyi çökerse, altcoin fiyatının sonunda 50 dolara gerçek düşmesi mümkün.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap