Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır!

Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır!

Büyük boğa koşusu hazırlığı herkesin gündeminde. Artık üç altcoin için değerli değerlendirmeler kelam konusu. Ayrıntılara bakalım.

Altcoin XRP için vurgular

Kripto meraklıları ve analistler yakın vakitte büyük bir boğa koşusu öngörüyorlar. Buna nazaran Ripple’ın XRP’si için tüm sistemler çalışıyor. Kripto piyasası dinamiklerinin inişli çıkışlı seyahatinin ortasında bulunuyoruz. Bu ortamda altcoin XRP, kıymetli fiyat işaretlerini dikkatle izleyen sanayi gözlemcilerinin ilgisini çekmeyi başardı.

Şu anda altcoin XRP, stratejik olarak değerli bir fiyat artışının kenarında konumlanmış durumda. Mevcut fiyat hareketi potansiyel bir ralliye işaret ediyor. Ayrıyeten piyasa analistleri yatırımcıları kilit fiyat işaretlerini yakından takip etmeye çağırıyor. Bunun nedeni, aşağıdaki görülen yükselen üçgen formasyonudur. Üst taraftan aşıldığında, XRP için daha yüksek fiyat kestirimlerini bekliyoruz.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır! 1

XRP tahlili: Dikkat edilmesi gereken değerli fiyat işaretleri

Önemli ölçüde, 0,75 dolar düzeyi XRP’nin gelecekteki fiyat istikametinin değerli bir belirleyicisi olacak. Bu düzey, aşıldığında 1 dolara gerçek süratli bir yükseliş trendini tetikleyebilecek değerli bir direnç noktası olarak hizmet ediyor. Hasebiyle bu fiyat aralığı, XRP’nin beklenen boğa koşusu için kıymetli bir eşik oluşturuyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır! 2

Ancak şimdilik, 0,75 dolar düzeyine ilerlemek için 0,55 doların daha yüksek düzeylere yanlışsız kırılması gerekiyor.

Cardano ADA için beklentiler

Santiment tarafından bildirilen son piyasa dinamikleri, altcoin ADA üzere üst seviye kripto varlıklarının, yüksek kâr elde edilen bir periyodun akabinde fiyatlarda bir düşüş yaşadığını gösteriyor. Bu durum, daha düşük fiyatlardan satış faaliyetlerinin artmasına yol açıyor. Ayrıyeten fiyatların toparlanma mümkünlüğünü potansiyel olarak arttırdı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır! 3

Kâr elde etme olgusu diye bir gerçeklik var. Yatırımcıların fiyatların yükseldiği bir periyotta elde ettikleri kârları garanti altına almak için ellerindeki varlıkları satması manasına gelir. Bu davranış, kripto paralar da dahil olmak üzere her piyasada yaygındır. Fiyatların istikrarlı bir biçimde yükseldiği daima bir yükseliş devrinin akabinde, iştirakçilerin yararlarını garanti altına almak ve karlarını realize etmek istemeleri doğaldır.

Artan token arzı talepten daha ağır basıyor. Buna nazaran, kar elde etmekten kaynaklanan satış baskısı bir fiyat düşüşünü tetikleyecek. Altcoin ADA fiyatında gözlemlenen düşüşün gerisindeki neden muhtemelen budur. Bununla birlikte, bu kripto para ünitesinin ziyanına süreç gördüğü niyeti, birtakım şahısların ellerindeki varlıkları birinci yatırımlarından daha düşük bir fiyata sattığı manasına gelmektedir. Bunun nedeni panik satışı ya da acil likidite gereksinimi üzere çeşitli nedenler oluyor. Ne olursa olsun, bu cins satış faaliyetleri fiyatları daha da aşağı çekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır! 4

Fiyat toparlanmaları için fırsatlar

Bununla birlikte, daha düşük fiyatlardan yapılan satışların artması, fiyatların yine yükselmesi için fırsatlar olabileceğini göstermektedir. Varlıklar daha düşük fiyatlardan satıldığında, indirimli fiyattan varlık edinmek isteyen alıcılar için cazip hale gelir. Talep arttıkça, satış baskısını dengeleyebilir. Ayrıyeten potansiyel olarak bir fiyat artışına yahut sıçramasına yol açabilir.

Kripto para piyasasının son derece değişken olduğunu bilelim. Piyasa hassaslığı, düzenleyici gelişmeler ve makroekonomik şartlar üzere çeşitli faktörlerden etkilendiğini unutmamak değerli.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır! 5

Altcoin Ethereum alım fırsatı mı sunuyor?

Altcoin Ethereum yatırımcıların ve traderlerın dikkatini çekmeye devam ederken, gelen son haberler, tanınan kripto para ünitesinin fiyatının daha fazla üst hakikat hareket için hala yer olabileceğini gösteriyor. Bir konsolidasyon periyodunun akabinde Ethereum’un son periyottaki yükselişi ilgi çekiyor. Piyasa iştirakçileri ortasında, bilhassa de spekülatif ticaret yapan daima vadeli süreçler piyasasında yer alanlar ortasında iyimserliğe yol açtı.

Sürekli büyüme potansiyeline işaret eden kıymetli bir gösterge de açık konum metriğidir. Bu metrik etkin vadeli süreç durumlarının sayısını ölçüyor. Ayrıyeten son vakitlerde hafif bir artış göstererek iki ayın en yüksek düzeyine ulaşmış durumda. Açık durum sayısındaki artış, hem long hem de short konumların tasfiye edilme mümkünlüğünün arttığına işaret ediyor. Buna nazaran piyasa oynaklığının artmasına yol açıyor. Bu gelişme, btcpiyasasi.com olarak baktığımızda vadeli süreçler piyasası şimdi çok ısınmış bir duruma ulaşmadığından, altcoin Ethereum için orta vadeli eğilimin olumlu olmaya devam ettiğini göstermekte.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Not Alınmalı: Büyük Boğa Koşusuna Hazır! 6

Artan volatilite

Ancak, artan volatilite ile birlikte ani ve değerli fiyat dalgalanmalarının da meydana gelebileceğini kabul etmek gerekiyor. Yatırımcılar ve traderlar potansiyel piyasa türbülansına hazırlıklı olmalı. Ayrıyeten bu şartlar ışığında risk toleranslarını ve yatırım stratejilerini dikkatle kıymetlendirmeli.

Mevcut göstergeler altcoin Ethereum’un fiyatında bir yükseliş trendinden yana. Fakat öngörülemeyen olayların piyasa dinamiklerini süratle bozabileceğini kabul etmek kıymetli.. Kripto para piyasası, tabiatı gereği, hassaslığı ve fiyat hareketini etkileyebilecek dış faktörlere karşı hassas oluyor. Bu nedenle piyasa iştirakçilerinin tetikte olması gerekiyor. Ayrıyeten Ethereum’un gidişatını etkileyebilecek her türlü gelişmeyi yakından takip etmesi çok kıymetli olacak.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap