Bu 3 Altcoin İçin İnanılmaz İddialar: 230x Yapabilir!

Bu 3 Altcoin İçin İnanılmaz İddialar: 230x Yapabilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin İçin İnanılmaz İddialar: 230x Yapabilir!

Kripto tahlil platformu Santiment, meme coin piyasasının Bitcoin fiyatı düşerken bile güçlendiğini raporladı. Analistlerde yükselişi destekliyor ve bu 3 altcoin yüksek çıta varsayım yapıyor…

Santiment, bu 3 altcoin için umut verici bir görünüm paylaştı

Kripto tahlil platformuna nazaran Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve ApeCoin (APE), son vakitlerde piyasa kıymeti açısından dikkat çeken kazanımlar elde etti. Rapora nazaran, üç meme projesinin toplumsal hacim bilgileri yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu da son vakitlerde düşüş yaşayan Bitcoin’den üstün fiyat haretleri göstermelerine yardımcı oluyor. Santiment’ın tahlillerine nazaran:

Dogecoin, Shiba Inu ve ApeCoin küçük piyasa bedeli artışları yaşarken, hafta biraz meme coin büyüsüyle başladı. Bu tıp kriptolarda tipik olarak olduğu üzere, yüksek toplumsal hacim artışları tepelere işaret edecektir. DOGE heyecanı kızışıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin İçin İnanılmaz İddialar: 230x Yapabilir! 1

Santiment’ın yer verdiği kelam konusu “heyecan”, Elon Musk’un yeni muhteşem uygulaması X ile ilgiliydi. Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, birden fazla uzman Dogecoin’in bu platformda birincil ödeme olacağını öngörüyor.

Santiment’e nazaran, Dogecoin için süreç hacmi, fiyat Pazartesi günü erken saatlerde artarak 16 haftanın en yüksek düzeyine yükseldikten sonra fırladı. Analistler ayrıyeten yaklaşan haberler eşliğinde harekete geçen esaslı altcoin projeleri de tespit etti.

Litecoin (LTC), halving öncesi vites yükseltti

Santiment ayrıyeten, Litecoin’in ticaret hacmine bağlı olarak 2 Ağustos’ta yapılması planlanan halving öncesinde çok daha fazla ilgi gördüğünü bildirdi:

Yatırımcılar, meme coin’in bugün erken saatlerde yaşadığı ani fiyat artışının akabinde Dogecoin’e yöneldi. Ayrıyeten, 2 Ağustos yarılanması süratle yaklaşırken Litecoin ilgisinin haftanın en yüksek düzeylerine çıktığını gördük ve Ethereum da izlenmelidir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin İçin İnanılmaz İddialar: 230x Yapabilir! 2

Santiment ayrıyeten altcoinler için piyasa kıymetinden gerçekleşen kıymete (MVRV) metriğine de yakından bakıyor. Quickswap (QUICK), OMG Network (OMG) ve Radicle (RAD) dahil olmak üzere birtakım altcoin’lerin yükseliş eğilimi gösterdiğini söylüyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin İçin İnanılmaz İddialar: 230x Yapabilir! 3

Altcoin analistleri, Dogecoin için %23.000’lük ralli öngördü

Fiyat iddialarına gelince, ünlü on-chain analisti Ali Martinez, Dogecoin’in haftalık grafiğinde alçalan bir üçgen belirledi. Dogecoin bu modelle en son karşılaştığında, %23.200’lük neredeyse akıl almaz bir ralli ile fırladı. Bu tahlil, Dogecoin’in emsal bir meteorik yükselişi tekrar üretip üretemeyeceğine dair spekülasyonları ateşliyor.

Beş yıl evvel, Dogecoin kıymetli bir yükseliş trendinden yararlandı. Bu periyot Ocak 2018’de ATH düzeyi olan 0,0187 dolara ulaştı. Martinez’e nazaran, DOGE’nin fiyat patlaması döngünün en altından itibaren %23.200’ün üzerindeydi. Bununla birlikte, tepeye ulaştıktan sonra, DOGE diğer bir düşüş tipi daha gördü. Bu da kıymetinin vakit içinde düştüğünü gösteriyor.

Martinez’in tahlilleri, DOGE yatırımcıları ortasında dikkate bedel bir birikim eğilimi ile birebir vakte denk geldi. Analist, sonraki tweet’te, 1 milyar ila 10 milyar DOGE tutan bu üst seviye yatırımcıların, son üç hafta içinde 225 milyon dolara muadil 3 milyar coin biriktirdiğinin altını çizdi.

DOGE şu anda 0.0793 dolardan süreç görüyor. Martinez, teknik açıdan, DOGE/USDT grafiğindeki 0,070 – 0,076 dolar düzeyinin Dogecoin için kritik bir dayanak bölgesi olduğuna dikkat çekiyor.

Öte yandan Martinez, ayıların DOGE satmaya hazır olarak 0,083 ve 0,088 dolar fiyat düzeylerinde sağlam bir biçimde yerleştiğini belirtti. Bu spesifik düzeyler, daha düşük vakit dilimi çizelgelerinde daha besbellidir.

Shiba Inu’da ralli listesinde: En büyük 5 altcoin ortasında girebilir

Başka bir yerde, tanınan kripto analisti Del Crxpto, Shiba Inu’nun (SHIB) birinci beş altcoin ortasında yer alacağını varsayım ediyor. Ek olarak, XRP’nin de birinci 3 ortasına geri döneceğini öne sürüyor.

Analist, yaklaşan Bitcoin halving’in ETF onaylarından fazla beklenen boğa koşusunu sürdüreceğinden emin. Bu olayın tek başına piyasayı değerli ölçüde etkileyeceğini ön görüyor. Ayrıyeten, Shiba Inu ve XRP’nin öngörülen tekrar dirilişine yol açacağını ima ediyor.

Öte yandan, Shiba Inu’nun şu anda 4,6 milyar dolarlık piyasa kıymeti var. Şu anda 4.sırada yer alan BNB’yi geçmek istiyorsa, piyasa bedeli en az %703 arttırmak zorunda. Bu da 37 milyar dolarlık piyasa pahasına ulaşması gerektiği manasına geliyor..

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap