Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun!

Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun!

Önde gelen kripto para uzmanları, bu 3 altcoin projesi için boğa sinyaline işaret etti! Bu 3 altcoin patlama yapabilir! İşte detaylar…

Uzmanlar açıkladı: “Bu 3 altcoin boğa sinyali veriyor!”

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI) genel piyasa hassaslığı nedeniyle aşağı istikametli hareket yaşıyor. Düşüş trendi 19 Nisan’da başladı ve 6 dolardan 5 dolara düştü. Fakat, fiyat kademeli olarak yükseliyor ve bu da boğaların ivme kazandığını gösteriyor. Bilhassa, UNI bugün son 24 saatlik süreç seansında yüzde 3,27 artışla 5,12 dolara yükseldi. 24 saatlik süreç hacmi de yüzde 97,72’nin üzerinde artışla 68 milyon dolara ulaşarak UNI piyasasında yüksek bir hareketlilik yaşandığına işaret ediyor. Bu datalar, boğaların olumlu piyasa hassaslığı ile güçlü bir ivme oluşturduğunu gösteriyor.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun! 1

Piyasa hassaslığı, yatırımcıların açgözlü olduğu manasına gelen 61 bedeliyle yükseliş hissiyatını doğruluyor. Bu da yatırımcıların gelecekteki potansiyel konusunda optimist olduğunu ve fiyattaki son artışın sürdürülebilir olabileceğini gösteriyor.

Artan fiyat ve süreç hacmine karşın, UNI için teknik göstergeler çelişkili sinyaller veriyor. UNI şu anda 50 günlük ve 200 günlük Kolay Hareketli Ortalamalarının (SMA) altında süreç görüyor ve bir düşüş işareti olan death cross oluşturdu. Bununla bir arada SMA göstergesi hem uzun hem de kısa vadeli trendin düşüş tarafında olduğunu gösteriyor. Fakat, boğalar uzun konumlarını korursa fiyat bilakis dönebilir. İzafi Güç Endeksi (RSI) 40,20 bedeliyle varlığın çok alım ya da çok satım bölgelerinde değil nötr bir aralıkta olduğunu gösteriyor. Uzmanlara nazaran değerli bir alım yahut satım baskısı gözükmüyor bu yüzden fiyat yükselişe geçebilir.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun! 2

MACD göstergesi, MACD’nin şu anda sinyal çizgisinin altında olması nedeniyle düşüş eğilimine işaret ediyor. Histogram da sıfırın altında süreç gördüğü için düşüş momentumunu doğruluyor. UNI anlık olarak 5,14 dolardan süreç görüyor. Ayılar, birinci dayanak düzeyi olan 4.746 dolar düzeyini birkaç kere aşmaya çalıştı.Bununla birlikte, boğalar güçlü bir ivme kazanır ve 5.731 dolarlık değerli direnç düzeyinin üzerine çıkarsa, yükseliş eğilimini tetikleyebilir. Bir sonraki dayanak ve direnç düzeyi 3.358 dolar ve 7.651 dolar olacak. Ayılar dayanak düzeylerini muvaffakiyetle kırarsa Uniswap’in fiyatı da yararlarının birçoklarını kaybedebilir.

Lido DAO (LDO)

Lido Finance’a ilişkin bilgilere nazaran, meme coin’lerdeki artış on-chain faaliyetlerinin de artmasına neden oldu. On-chain faaliyetlerdeki bu artış, stETH’in yüzde 8 üzere rekor bir düzeye ulaşan staking getirisinin artmasına neden oldu.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun! 3

Staking getirisi, Lido Finance’te yatırımcıların ETH’lerini stake edilmiş Ether tokenı olan stETH için stake etmelerini içerdiğinden, Lido’nun kripto ekosistemindeki yararı ve alaka seviyesinin anahtarı olarak kabul ediliyor. LDO, 5 Mayıs ve 12 Mayıs tarihleri ortasında yüzde 15’lik bir fiyat düşüşü yaşadı. Lakin bu rekor seviyedeki yüksek stake getirisi LDO için bir yükseliş katalizörü olabilir.

Öte yandan Lido DAO (LDO) fiyatı Temmuz 2022’de başlayan bir yükseliş eğiliminde. LDO fiyatı üç uzun vadeli Üstel Hareketli Ortalamanın (EMA) altında, 10, 50 ve 200 günlük sırasıyla 1,82, 2,13 ve 2,03 dolar. Bununla bir arada Temmuz 2022’den Fed 2023’ün ortasına kadar olan Fibonacci uzantısı, LDO fiyatı için temel takviye ve direnç düzeylerini ortaya koydu. LDO’nun yükseliş trendini sürdürebilmesi için %61,8 Fibonacci düzeyi olan 1,57 dolardaki takviyenin üzerinde tutunması gerekiyor. Bu düzeyin altındaki bir düşüş yükseliş tezini geçersiz kılabilir.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun! 4

Altcoin LDO’nun toparlanmasında acil dirençler 1,92 dolardaki %50 Fibonacci düzeyi, 1,82 dolar, 2,13 dolar ve 2,03 dolardaki üç EMA ve 2023 boyunca dayanak misyonu gören 2,09 dolar düzeyidir. LDO fiyatının daha da berbatlaşması durumunda, 1,07 dolardaki %78,6 Fibonacci düzeyi token için kilit takviye misyonu görebilir. Anlık olarak LDO, 1.77 dolardan süreç görüyor.

Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK) fiyatı Nisan ortasından bu yana neredeyse yüzde 30 düştü ve 1 Mayıs’ta 6,96 dolarlık takviye düzeyinin kırılmasının akabinde işler daha da berbata gitti. Aşağıdaki kırılma, LINK sahipleri ortasında bir satışa neden oldu ve mevcut fiyatın 6,29 dolar olmasına yol açtı. Bununla birlikte, aşağıdaki üç günlük grafiğe bakıldığında, Chainlink fiyatı daha evvel birçok kere 5,73 dolar düzeyinden sekti ve bu alanı yükselişin yine canlanması için çok kıymetli bir temel haline getirdi. Uzmanlara nazaran yatırımcılar, 8,06 dolar gayesine muhtemel bir trend dönüşünden evvel yakın vadede üstte belirtilen takviye düzeyine yaklaşık %10’luk bir düşüş trendinin devam etmesini bekleyebilir.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun! 5

Altcoin LINK fiyatı, görüşlerin son birkaç hafta içinde değiştiği göz önüne alındığında bir toparlanma için hazırlanıyor olabilir. Olumlu/olumsuz kelam oranını pahalandıran Yüklü Hassaslık, birçok LINK sahibi ortasında aksiliğe işaret ediyor.

BTC Piyasası: Bu 3 Altcoin İçin Boğa Sinyali: Sıçramaya Hazır Olun! 6

Yukarıda gösterildiği üzere, kıymet 3 Mayıs ile 11 Mayıs ortasında yaklaşık yüzde 30 artarak -0,478’den -0,375’e yükseldi. Bu olumlu dalgalanma, olumlu bir LINK fiyat kestiriminin öneki olabilir. IntoTheBlock’tan alınan datalar de altcoin için piyasa talebinin arttığını ve borsaların toplam sipariş defterlerinin LINK satın alma siparişlerinin artık piyasa arzından daha fazla olduğunu ortaya koyduğunu gösteriyor. Bu çok piyasa talebiyle, alıcılar siparişleri yerine getirmek için rekabet ederken Chainlink fiyatı yükselebilir. Öte yandan, Chainlink fiyatı büyük bir genel baskı ile karşı karşıya ve LINK’in 5,73 dolarlık dayanak düzeyinin altında üç günlük bir mum çubuğu kapanışı kaydetmesi halinde yükseliş tezi geçersiz olacabilir.

IntoTheBlock’un Küresel In/Out of the Money (GIOM) modelinden elde edilen metrikler, Chainlink fiyatının kuzeye gerçek ilerlemesindeki kıymetli mahzurların altını çiziyor. Örneğin, 8,06 dolar maksadı GIOM’un 7,03 dolar ve 8,06 dolar fiyat aralığında ve burada yaklaşık 98,02 milyon LINK kabaca 71.940 adres tarafından tutuluyor. Chainlink fiyatını bu düzeyin üzerine çıkarma gayretleri, başa baş fiyatlardan erken kar elde etmek isteyen yatırımcıların satış baskısıyla karşılanacak. Düşük arz baskısı, LINK’in üst istikametli hareketinin önünde bir pürüz olabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap