Bu 3 Altcoin Boğa Sinyalleri Üretti: Güçlü Koşu Yapabilirler!

Bu 3 Altcoin Boğa Sinyalleri Üretti: Güçlü Koşu Yapabilirler!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Boğa Sinyalleri Üretti: Güçlü Koşu Yapabilirler!

Kripto analisti David’e nazaran, Centrifuge fiyatı uzun vadeli boğa sinyalleri üretti. Crypto Discover’ın analisti başkan altcoin konusunda optimist bir görümüne sahip. Analist Kelvin Munene, MKR’ın boğa ivmesi gösterdiğini söylüyor.

Centrifuge (CFG) fiyat iddiası: Keskin bir artış mümkün

Centrifuge (CFG) fiyatı Nisan 2022’nin sonlarından bu yana 0,17 ila 0,45 dolar aralığında süreç görüyor. Fiyat, bu aralığın hem takviye hem de direnç düzeylerini tekraren test etti. Temmuz 2023’ün sonunda üst aralık direnci tarafından reddedildikten sonra (kırmızı ok), altcoin fiyatı alt aralık dayanağına gerçek geri çekildi. Fakat, fiyat alt aralık dayanağına düşmediği için olumlu bir işaret var. Bunun yerine 0,2 dolar (yeşil ok) ile daha yüksek bir düşük oluşturdu. Bu, daha düşük bir düzeyde güçlü alım ilgisini gösterir. Ayrıyeten, yeni bir boğa trendinin birinci sinyalidir.

Haftalık RSI (Göreceli Güç Endeksi) boğa yapısı oluşturdu. Ayrıyeten, 50 düzeyinin üzerine çıkarak yeni bir boğa trendinin başlangıcını destekledi. Bu nedenle, altcoin fiyatının yakın gelecekte 0,45 dolarlık üst aralık direncine yükselmesi beklenen. Bu düzeyin üzerine çıkması, bir sonraki kıymetli direnç olan 0,85 dolara gerçek güçlü bir üst istikametli harekete yol açabilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Boğa Sinyalleri Üretti: Güçlü Koşu Yapabilirler! 1CFG haftalık grafik. Kaynak: TradingView

Ethereum (ETH) fiyat iddiası: Altcoin yükseliş yörüngesinde

Crypto Discover analisti kısa müddet evvel başkan atcoin hakkında optimist görüşler paylaştı. Analist, ETH’nin “her zamanki üzere sağlıklı” kalması için üç ana neden söylüyor. Birinci olarak Ethereum Vadeli Süreçler ETF’sinin potansiyel tesirlerinden bahsediyor. Bunun yararlarının “küçümsenemeyeceğini” tez ediyor. Analist, ETH ETF’lerinin onaylanmasıyla altcoin fiyatının yükseleceğini ileri sürüyor. Bunun desteği olarak da Bitcoin’i gösteriyor. Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, birinci Bitcoin Vadeli Süreç ETF’sinin akabinde BTC fiyatı %60 yükseldi.

İkinci olarak analist, Ethereum’un son Holesky yükseltmesine ışık tutuyor. Bu yükseltme Blockchain’e 1,4 milyon doğrulayıcı getirecek. Ayrıyeten, mevcut en büyük test-net olan Goerli’nin yerini alacak. Son olarak, bir düşüş gördüğünde ETH toplayan balinaların tarihi eğilimini açıklıyor. Bir örnekle, Vitalik Buterin’in X hesabının hacklenmesi ve akabinde gelen altcoin fiyat düşüşünü takiben balinaların ETH’de yaptığı son birikimi anlatıyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Boğa Sinyalleri Üretti: Güçlü Koşu Yapabilirler! 2

Maker (MKR) fiyat kestirimi: Altcoin boğa ivmesi gösteriyor

Önceki 24 saat içinde, Maker (MKR) piyasasındaki düşüş ivmesi, gün içi en düşük düzey olan 1.296,53 dolardaki dayanağın fiyatı desteklemesiyle etkisiz hale geldi. Bu dayanak düzeyi, daha fazla düşüşün önünde değerli bir mani oluşturdu. Böylelikle, piyasa havasında mümkün bir değişikliğe işaret etti. Sonuç olarak, alıcılar itimat tazeleyerek piyasaya katılmaya başladı. Bu da altcoin fiyatının toparlanmasına neden oldu.

Sonuç olarak, boğalar MKR fiyatını 1.340,80 dolara gerilemeden evvel 52 haftanın en yüksek düzeyi olan 1.360,71 dolara çıkardı. Bu da basın saatine nazaran gün içi en düşük düzeyden %2,68’lik bir artış manasına geliyor. Boğalar fiyatları 1.360,71 doların üzerine çıkarırsa, bir sonraki direnç düzeyi 1.400 dolar düzeyinde olacaktır. Bu seviyeyi aşması halinde altcoin için daha fazla yarar mümkün. Sonuç olarak, Maker yükseliş ivmesi gösteriyor. Lakin çok alım şartları ve RSI ileride potansiyel bir düzeltmeye işaret ediyor. Bu yüzden dikkatli olmak gerekiyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 3 Altcoin Boğa Sinyalleri Üretti: Güçlü Koşu Yapabilirler! 3MKR 24 saatlik fiyat grafiği. Kaynak: CoinStats

Makaledeki varsayımlar analistlere ilişkin olup, katiyen yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan evvel kesinlikle kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap