Bu 20 Metaverse Coin’i Not Edin: Sinyal Veriyorlar!

Bu 20 Metaverse Coin’i Not Edin: Sinyal Veriyorlar!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 20 Metaverse Coin’i Not Edin: Sinyal Veriyorlar!

Kripto ve Blockchain ile teknolojinin geleceğine odaklanan ünlü bir Youtube kanalı olan Paul Barron Network, Crypto Power Index verilerine dayanarak Ocak ayında piyasa değeri, duyarlılık ve amplifikasyona göre en iyi 20 metaverse coin projesini sıralıyor. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için hazırladık.

Top 10 metaverse coin projesi

Popüler metaverse coin’i Axie Infinity (AXS) 1 numaralı konumu elinde tutuyor, ancak amplifikasyonu yeterince sıkı bir şekilde görünmüyor. Bu nedenle Axie fiyatında biraz yumuşaklık görülebileceği değerlendiriliyor. Enjin Coin (ENJ) de 2 numarada aynı seviyede kalıyor. Decentraland (MANA) %75,27 duyarlılık ve %73,92 güçlendirme ile biraz daha sıkı geliyor.

4 numaralı metaverse coin’i The Sandbox (SAND). Altcoin, amplifikasyonda biraz daha düşük. Ve sonra %75,01’de UFO Game (UFO). Yield Guild Game (YGG) burada genel olarak biraz daha sıkı. Illuvium (ILV) %74,83 duyarlılıkla 7. sırada yer alıyor. Adshares (ADS) sonraki sırada, %74,32 duyarlılıkla 8 numara ve Vulcan Forged (PYR) sırasıyla %74,26 ve %72,18 ile duyarlılık ve amplifikasyon arasındaki büyük farkla 9. sırada yer alıyor. Ancak burada ilginç olan Render Token (RNDR). Duyguları ve amplifikasyonları ilk on içinde birbirine çok yaklaşıyor.

BTC Piyasası: Bu 20 Metaverse Coin’i Not Edin: Sinyal Veriyorlar! 1En İyi 20 Metaverse Coin 1-10 Duyarlılık ve Amplifikasyon | Kaynak: Youtube

Top 10-20 metaverse altcoin

Immutable X (IMX), sıralamada 11 numarasını alıyor. Ve sonra, amplifikasyonda aşırı performans gösteren 12 numaradaki Blocktopia (BLOK) fena değil. Bu yüzden bu altcoin’lere bir göz atmaya başlamalıyız. Ethernet Chain (ERN), Zilliqa (ZIL) da ilk 20’ye giriyor.

Fantasma (SOUL), Atari (ATRI), Verasity (VRA) Seedify’a geliyor, bu yüzden bu ilk 20’de yer alıyorlar ve sırasıyla 15, 16, 17 numaralarını alıyorlar. Ve sonra Netvrk (NTVRK) ve RMRK geliyor ama RMRK çok düşük, bu yüzden 20 numarayı alıyor. Netvrk, duyarlılıkta %72,13 ve amplifikasyonda %71,98 ile tutunuyor.

BTC Piyasası: Bu 20 Metaverse Coin’i Not Edin: Sinyal Veriyorlar! 2Top 20 Metaverse Coin 11-20 Duyarlılık ve Amplifikasyon | Kaynak: Youtube

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap