Bu 2 Metaverse Coin Tahtayı Ralliyle Açtı: Yüzde 700 Yaptı!

Bu 2 Metaverse Coin Tahtayı Ralliyle Açtı: Yüzde 700 Yaptı!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 2 Metaverse Coin Tahtayı Ralliyle Açtı: Yüzde 700 Yaptı!

Metaverse projeleri, piyasa düşüş ivmesi gösterse bile önemli fiyat artışları görmeye devam ediyor. Bugünün en çok kazananlarından MetaPlanet (MPL), piyasanın en yeni üyesi. Gelin, metaverse coin piyasasına daha yakından bakalım ve %400’ü aşan performansları görelim.

Yakın zamanda yayınlanan metaverse coin %400 yaptı

20 Ocak’ta piyasaya sürülen MetaPlanet (MPL), Binance Smart Chain tabanlı DeFi metaverse ekosistemi. BEP-20 MPL token platformda yerel para birimi olarak kullanılıyor. Metaplanet’in misyonu, eksiksiz DeFi ve GameFi uygulamaları paketi geliştirmek ve kripto yatırımcılarının endüstrinin büyümesinden faydalanmasına yardımcı olmak. Şu anda Metaplanet, kullanıcıların cüzdanları aracılığıyla alıcı veya üretici olmalarını sağlayan MPL merkezsiz borsasını sunuyor. 

MetaPlanet fiyatı neden yükseliyor?

MetaPlanet’in son fiyat artışının birkaç nedeni var. MPL’nin daha yeni listelenmiş olması, birçok yatırımcının FOMO’yla satın almasına neden oldu. Ayrıca MetaPlanet’in ekosistemi yeni yatırımcılar için cazip fırsatlar sunuyor. Ek olarak, dolaşımdaki arz maksimum arzla eşleştiği için projenin tokenomikleri güven verici. Bu, MPL’nin piyasa değerinin olduğundan daha düşük görünecek şekilde manipüle edilmediği anlamına geliyor. MetaPlanet şu anda, %400’ün üzerindeki kazancını %90 seviyesinde tutuyor. ATH seviyesi 0.0002335 dolardan %55.17 geriledi. WBNB çifti ile PancakeSwap üzerinde listeleniyor.

BTC Piyasası: Bu 2 Metaverse Coin Tahtayı Ralliyle Açtı: Yüzde 700 Yaptı! 1

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerine buradan (bölüm-1, bölüm-2) ulaşabilirsiniz.

Yüzde 700 yükselen AEKI Metaverse (AEKI) nedir?

1 Ocak’ta piyasa sürülen AEKI Metaverse, topluluğu tarafından yürütülen Blockchain tabanlı proje. AEKI sürekli olarak yükseliyor ve sadece 2 hafta önceki lansmanından bu yana %700 değerlendi. AEKI Metaverse, topluluk üyelerinin VR oyunlar oynamak, coin stake etmek, arazi sahibi olmak için bütün bir ekosistem sağlıyor. AEKI, statik yansımalar yoluyla pasif ödüller sunar ve arzın %30’u stratejik olarak yakılıyor. Bu da, dezenflasyonist token olduğu anlamına geliyor. NFT oluşturma, bağış etkinlikleri, pazar ortaklıkları, AEKI ekosistemi ve yeşil madencilik şirketleri etkinlik yol haritalarında planlanmıştır.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap