Bu 2 Göğüs Coin’e Dikkat: Listeleme ve Balina Alımı Var!

Bu 2 Göğüs Coin’e Dikkat: Listeleme ve Balina Alımı Var!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 2 Göğüs Coin’e Dikkat: Listeleme ve Balina Alımı Var!

Balina izleme platformu WhaleStats’tan sağlanan verilere göre, en büyük Binance Smart Chain (BSC) balinalarının sahip olduğu, köpek temalı meme coin projesi Dogecoin (DOGE) miktarı 40 milyon dolara yaklaştı. Buna ilaveten bir diğer popüler meme coin’i Floki Inu (FLOKI)’nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, FLOKI’nin Orion Protocol tarafından listelendiği duyuruldu. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam etmelisiniz.

BCS balinalarının sahip olduğu DOGE miktarı 40 milyon dolara yaklaştı

WhaleStats’ın en büyük 100 BSC yatırımcısına ayrılmış bölümü tarafından sağlanan verilere göre, bu cüzdanlar, orijinal meme coin projesi olan Dogecoin’in 40 milyon dolara yakın tokenine sahip. Bu adreslerde depolanan toplam Dogecoin miktarı, 39.722.098 dolar değerinde 287.584.761 DOGE’ye eşit. Bu tutar balinaların oluşturduğu portföyün %3,68’ine denk geliyor. Kriptokoin.com haberlerinde de yer verdiğimiz üzere son zamanlarda BSC balinaları durmadan DOGE alıyor.

Balinalar arasında popüler olan bir diğer altcoin olan Polygon (MATIC)’in USD değeri, DOGE’den biraz daha büyük ve portföyün %5,02’sini oluşturuyor. Bu 34.210.866 MATIC tokeninin toplam değeri 54.066.086 dolara eşit.

BTC Piyasası: Bu 2 Göğüs Coin’e Dikkat: Listeleme ve Balina Alımı Var! 1

Meme coin projesi FLOKI, Orion Protocol tarafından listelendi

RealFlokiInu Twitter hesabından, en popüler meme tokenlerinden biri olan Floki Inu’nun Orion Protocol tarafından listelendiği duyuruldu. Ayrıca, meme coin projesi kullanıcı sayısı açısından yeni bir dönüm noktasına ulaştı.

Paylaşıma göre, yeni liste FLOKI’nin diğer iki popüler köpek temalı altcoin projeleri olan DOGE ve Shiba Inu (SHIB)’e benzer şekilde en yüksek likidite seviyesine erişmesini sağlayacak. FLOKI ile birlikte, bu ikisi köpek ırkı Shiba Inu’dan ilham aldı ve görünen o ki şimdi Orion’da bir ‘meme coin üçlemesi‘ oluşturacaklar.

Orion’un web sitesine göre, tüm kripto piyasasının likiditesini (merkezi olmayan borsalardan, merkezi borsalardan, takas havuzlarından vb.) tek bir merkezi olmayan platformda topluyor. Bunun ötesinde, FLOKI army, topluluk için yeni bir kilometre taşı olan yakın tarihli bir başka tweet’e göre 400.000’e ulaştı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap