Bu 2 Altcoin’e Dikkat: Önümüzdeki Günlerde Süratle Yükselebilir!

Bu 2 Altcoin’e Dikkat: Önümüzdeki Günlerde Süratle Yükselebilir!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 2 Altcoin’e Dikkat: Önümüzdeki Günlerde Süratle Yükselebilir!

Azcoinnews’in teknik analisti David, düşük piyasa bedelli 2 altcoin için sıradaki fırsatlara dikkat çekiyor. Kritik direnç düzeylerine yaklaşan coin’lerin önümüzdeki günlerde değerli ölçüde yükselme potansiyeli var.

Bu 2 altcoin kritik direnç düzeylerinde konum fırsatı sunuyor

İlk sıradaki COMBO (COMBO), 23 Haziran’dan bu yana aşağı tarafta hareket ediyor. Bu süreçte 17 Ağustos’ta 0,42 dolar bölgesine kadar geriledi. Böylelikle, uzun bir fitil ile alım baskısının olduğunu gösteren bir mum oluşturdu. Altcoin bu düzeyinden beri toparlanma sürecinde. Bu yeni durum fırsatları için yer hazırlıyor.

Özellikle, 6 Eylül’de fiyat 0,42 doları dayanak olarak onayladı. Bu durum, düşüş trendinin sona erdiğini ve yeni bir yükseliş trendinin başlamış olabileceğini işaret ediyor. Günlük RSI, 50’nin üzerinde ve yükseliş eğiliminde. Bu da üst taraflı hareketin devamını destekliyor. Analiste nazaran, altcoin fiyatı potansiyel olarak bir sonraki yatay direnç düzeyi olan 0,69 dolara ve hatta önümüzdeki günlerde 0,80 dolara kadar yükselecek fiyat ivmesine sahip.

BTC Piyasası: Bu 2 Altcoin’e Dikkat: Önümüzdeki Günlerde Süratle Yükselebilir! 1

SPACE IDID (ID), bu hafta sonu yakın takip gerektiriyor

Bir öbür kırılım gösteren altcoin SPACE ID (ID), yatay direnç düzeyi olan 0,20 doların üzerine çıktı. Dün akşam bu seviyeyi takviye olarak doğruladı (yeşil ok). Bu da boğaların geri dönebileceğini gösteren yükseliş sinyaliydi. Günlük RSI ayrıyeten 50 düzeyini takviyeye (sarı ok) çevirerek fiyatın takviye olarak 0,20 dolar düzeyini geri çevirmesiyle tıpkı vakte denk geldi. Böylelikle üst taraflı hareketin geçerliliğini daha da doğruladı.

Bu nedenle, ID fiyatı potansiyel olarak en azından bir sonraki yatay direnç düzeyi olan 0,24 dolara ve hatta yakın gelecekte 0,27 dolara yükselebilir. 0,27 dolar düzeyinin üzerine çıkmak, uzun vadeli düşüş trendinin sona erdiğinin işareti olacak.

BTC Piyasası: Bu 2 Altcoin’e Dikkat: Önümüzdeki Günlerde Süratle Yükselebilir! 2

Dev yükseltmeyi duyuran bu altcoin projesine dikkat

COMBO ve ID fiyatı teknik açıdan yeşil sinyaller veren güçlü bir yükseliş görünümü sunuyordu. Ama, bugün yeni bir yükseltmenin haberini veren Mina Protocol (MINA), yeni alıcılar eşliğinde kısa vadeli bir ralli fırsatı sunabilir.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, Mina grubu ZK akıllı mukavelelerini mainnet’e getirecek yeni yükseltmeyi duyurdu. Bu haber, altcoin fiyatına %2,5 civarında hafif bir ivme sağladı. Haberin şimdi ortaya çıkması, hafta sonu için ek çıkarların mümkün olduğunu gösteriyor. MINA şu anda ivmesini sürdürdüğü 0,382132 dolar bölgesine süreç görüyor.

Bu ortada, Mina grubunun “büyük bir yükseltme geliyor” iletisi verdiğini belirtelim.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap