Bu 2 Altcoin Takımı, Coinleri Binance’e Taşıdı! Satış mı Geliyor?

Bu 2 Altcoin Takımı, Coinleri Binance’e Taşıdı! Satış mı Geliyor?

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 2 Altcoin Takımı, Coinleri Binance’e Taşıdı! Satış mı Geliyor?

Altcoin piyasasının daima gelişen ortamında, kıymetli oyuncular tarafından Binance‘e yapılan değerli para yatırma süreçleri hem yatırımcıların hem de meraklıların dikkatini çekti. İki kıymetli kuruluş, Perpetual Protocol Foundation ve Highstreet Treasury, yakın vakitte kendi tokenlarındaki kayda bedel fiyat artışlarıyla birebir vakte denk gelen ataklar yaptı. Çünkü bu iki altcoin grubu kıymetli ölçülerde para yatırdı. Bu makale, bu para yatırma süreçlerinin detaylarını inceliyor. İşte detaylar…

Altcoin PERP için stratejik atılımlar dikkat çekti

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere Perpetual Protocol Foundation son birkaç aydır Binance’e stratejik para yatırma süreçleri gerçekleştiriyor. En son 903.000 PERP (691.000 dolara eşdeğer) fiyatındaki para yatırma süreci yalnızca üç saat evvel gerçekleşti. Bu atak, PERP fiyatındaki kıymetli bir yükselişin akabinde geldi. Vakıf, Mart ayından bu yana her ay Binance’e istikrarlı bir formda PERP yatırıyor. Bu son para yatırma süreci arka arda altıncı aya işaret ediyor. Vakıf toplamda, mevcut piyasa fiyatlarıyla 4,62 milyon dolara denk gelen 7 milyon PERP yatırdı.

Highstreet takımı de Binance’e HIGH yatırıyor

Aynı gün, Highstreet Treasury Binance’e kıymetli ölçüde para yatırarak kripto meraklılarının dikkatini çekti. Spot On Chain izlemesine nazaran, Highstreet Treasury ile bağlı adres Binance’e token başına ortalama 1,24 dolar fiyatla 1 milyon HIGH token yatırdı. Bu para yatırma sürecinin, HIGH’ın ortalama fiyatının yükselişe geçtiği bir periyoda denk gelmesi dikkat caziptir. Bu durumu daha da ilgi cazip kılan şey ise Highstreet Treasury’nin geçtiğimiz hafta boyunca etkin olarak Binance’e HIGH tokenları yatırmış olması. Sadece son yedi gün içinde, her birinin ortalama fiyatı 1,12 dolar olan 3,273 milyon HIGH tokenı yatırdılar. Şu anda Highstreet Treasury, yaklaşık 23,2 milyon dolar bedelinde 18,75 milyon HIGH tokenı üzere değerli bir ölçüsü elinde tutuyor.

Para yatırma süreçlerinin gerisinde neler var?

Perpetual Protocol Foundation ve Highstreet Treasury tarafından yakın vakitte yapılan bu para yatırma süreçleri, kripto para sahiplerinin varlıklarını yönetmek için Binance’i bir platform olarak kullanma istikametinde daha geniş bir eğilim olduğunu gösteriyor. Bu para yatırma süreçlerinin kendi tokenlarındaki fiyat artışlarıyla birebir vakte denk gelmesi, stratejik niyetleri hakkında soru işaretleri yaratıyor. Yükseliş trendlerinden mi faydalanıyorlar yoksa akıllarında daha uzun vadeli planlar mı var?

Özellikle, borsaya para yatırma sürecinin satışa neden olacağına dair bir algı var. Yatırımcılar ve analistler kuşkusuz bu gelişmeleri yakından takip edecektir zira bu gelişmeler piyasanın genel hassaslığı hakkında fikir verebilir. Dahası, bu vakıflar ve hazineler üzere tesirli oyuncuların hareketleri altcoin fiyatlarını ve piyasa dinamiklerini değerli ölçüde etkileyebilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap