Bu 2 Altcoin Satın Alma ve Duyuru Haberleriyle Uçuyor!

Bu 2 Altcoin Satın Alma ve Duyuru Haberleriyle Uçuyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Satın Alma ve Duyuru Haberleriyle Uçuyor!

Bugün ortaya çıkan yeni satın alma ve listeleme duyuruları, piyasadaki yükseliş ivmesini 2 altcoin için çift haneli yararlara ulaştırdı. Stargate Finance (STG) ve BLUR’dan son gelişmeler şu şekilde…

Stargate Finance (STG), listeleme haberiyle çift haneli yükseldi

LayerZero tabanlı cross-chain köprü olan Stargate Finance (STG), değerli bir dayanak düzeyinden tekrar ivme kazanıyor. Günün çift haneli yararı, LayerZero’ın STG tokeni Mayıs ayında piyasa süreceği söylentisiyle tetiklendi.

STG şu anda, gün içi %10’un üzerinde kıymet kazandığı 0.7827 dolar bölgesinde süreç görüyor. Detaylı teknik tahlilleri yazının ilerleyen başlıklarında bulabilirsiniz…

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Satın Alma ve Duyuru Haberleriyle Uçuyor! 1

BLUR, bu altcoin balinasından 2,3 milyonluk fon topladı

Günün öne çıkan bir sürecinde, orz-allinornothing.eth isimli bir balina, yaklaşık 533.000 BLUR satın aldı. Dev kripto yatırımcısı, bu ölçüde BLUR için yaklaşık 322.000 USDT harcadı. Bu adres, ortalama 0,55 dolar fiyatla yaklaşık 2,3 milyon BLUR satın alarak en büyük 23.BLUR balinası pozisyonunda.

Blur (BLUR) fiyatı, milyonluk satın alma sürecinin ortasında %8’in üzerinde yarar gösteriyor. Tanınan bir NFT platformu olan Blur, yeni yılda üç haneli büyüme kaybetti. Son ralli esnasında, gün için en düşük düzeyi 0.5858 dolardan 0.6544 dolara tırmandı.

Boğalar günün ilerleyen saatlerinde yükseliş ivmesini muhafazaya devam ediyor. Karşılaştırma için BTC ve ETH, tıpkı vakit diliminde sırasıyla %8,70 ve %6,98 yükseliyor. Yazının devamında, LayerZero’ın listeleyeceği beklentisiyle yükselişe geçen STG fiyatı için sıradaki düzeylere göz atalım.

Ralli yapan Stargate Finance (STG) için sırada ne var?

STG fiyatı, yılın başında %300’ün üzerinde artışla 1,38 dolara ulaştıktan sonra düşüşe geçti. Lakin, 6-13 Mart haftasında fiyatın 20 haftalık MA’ya (mavi ok) düşmesiyle boğalar tekrar devreye girdi. 20 haftalık MA çoklukla uzun vadeli eğilimleri belirlemek için kullanılmaktadır. Bu nedenle, bu olumlu bir sinyal olarak görülmektedir. Teknik tahlilleri, geri tepmeyle birlikle trendin hala üst olduğunu gösteriyor.

STG fiyatı bu noktadan itibaren üst istikamette ivme kazandı. En son, kritik bir direnç düzeyi olan 0,95 doları test etti. Başarısız olup keskin bir biçimde düşmesine karşın, şu anda 20 MA’yı takviye olarak doğrulama sürecinde. Başarılı olursa, sıradaki amacı 0,95 dolar direnci olacak. Haftalık RSI, 50 düzeyinin üzerinde kaldığı için toparlanma mümkünlüğünü destekliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Satın Alma ve Duyuru Haberleriyle Uçuyor! 2

Bu formasyona dikkat

STG fiyatı 11 Mart’tan bu yana yükselen bir paralel kanalda süreç görüyor. Fiyat hem kanalın direnç hem de dayanak sınırlarını birçok sefer test etti.

Dün kanalın dayanak çizgisinden sıçrayan STG, Fakey yükseliş modelini (yeşil elips) tamamladı. Bu formasyon, çoklukla bir yükseliş trendinin başlangıcında görülmektedir. Bu nedenle, STG fiyatının kısa vadede kanalın orta çizgisine, 0,82 dolara yükselmesi bekleniyor. Bu seviyeyi aşmak, fiyatın kanalın direnç çizgisini 0,95 dolardan tekrar test etmesine yardımcı olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Satın Alma ve Duyuru Haberleriyle Uçuyor! 3

Teknik açıdan en mümkün beklenti, STG fiyatının en az 0,82 dolara ve daha yüksek olarak 0,95 dolara yükseleceğini gösteriyor. Fiyat, kanalın dayanak çizgisi olan 0,69 doların altına düşerse bu görüş geçersiz olacak. Btcpiyasasi.com olarak Stargate Finance üzere yüksek yarar beklenen DeFi altcoin projelerine bu yazıda yer verdik.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap