Bu 2 Altcoin Sakin Piyasada Koşuya Çıktı: Devamı Gelebilir!

Bu 2 Altcoin Sakin Piyasada Koşuya Çıktı: Devamı Gelebilir!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Sakin Piyasada Koşuya Çıktı: Devamı Gelebilir!

Kripto para piyasası hafta sonu sakin bir seyir izliyor. Önder kripto Bitcoin 26 bin doların üzerinde çıktıktan sonra ivmesi yavaşladı. Piyasada genel olarak onu takip ediyor. Bununla birlikte 2 altcoin piyasadan ayrıştı ve koşuya başladı. Analistler devamının gelebileceğini söylüyor.

Worldcoin güçlü yükseldi, bu boğa koşusunu ne yönlendiriyor?

Hafta sonu, Bitcoin (BTC) şu anda birçok altcoini etkileyen kararsız bir eğilime öncülük ediyor. Bu da piyasadan gelen karışık bir reaksiyona neden oluyor. Bu düşüş eğilimi birden fazla kripto parayı tesiri altına aldı. Lakin, Worldcoin (WLD) bilhassa piyasa genelinde büsbütün farklı bir seyir izliyor. Altcoin gün içinde %36,93 artışla 1,54 dolara ulaştı. Bununla birlikte WLD fiyatı daha sonra biraz çekilme yaşadı. Token, yeniden de basın vaktinde günlük bazda yaklaşık %13 artışla 1,49 dolardan el değiştiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Sakin Piyasada Koşuya Çıktı: Devamı Gelebilir! 1WLD 1 günlük fiyat grafiği. Kaynak: CoinMarketCap

Worldcoin’in tekrar dirilişi, OpenAI kurucu ortağı Sam Altman tarafından kurulan biyometri protokolüyle ilgili çarpıcı bir temelin olmadığı bir vakitte gerçekleşiyor. Az görülen bir durum olarak, Worldcoin token’ı bir gecede büyük bir birikim yaşadı. Bu süreçte altcoin süreç hacmi %356 artışla 424,6 milyon dolara yükseldi. Worldcoin’i çevreleyen tartışmalara karşın token kendi başına bir amaca ulaşıyor. Sam Altman’ın görünürlüğü ve protokolün Orb’u tarafından taranmak üzere kaydolmakla ilgili ödül, şu anda Worldcoin’in tekrar dirilişinde olumlu bir koşuyu besleyen faktörlerden kimilerini oluşturuyor.

MetaMask duyurusu bu altcoin fiyatını ateşledi!

Btcpiyasasi.com’dan takip ettiğiniz üzere, MetaMask THORChain (RUNE) için takviye ekledi. THORChain ile entegrasyonunun, protokolde potansiyel olarak ihtilal yaratması mümkün. Bunun nedeni, MetaMask kullanıcılarının kendi kendine saklama takaslarına katılmaları için yeni bir fırsat sağlaması. Gelişmeyi kripto para elçisi Joel Valenzuela da sevinçle duyurdu.

Duyuru, THORChain’ın mahallî kripto para ünitesi RUNE’un evvelki yükseliş eğilimini daha da artırmış görünüyor. Bu, Thorchain’in Metamask aracılığıyla yeni keşfedilen erişilebilirliği nedeniyle yükseliş yatırımcılarının artan inanç kazandıklarını gösteriyor. Bu doğrultuda altcoin fiyatı son 24 saat içinde %9’dan fazla artış gösterdi. Sonuç olarak, RUNE basın vaktinde 1,91 dolardan süreç görüyordu. Bu da günlük tepesi olan 1,92 doların çabucak altındaydı.

RUNE teknik tahlili: Altcoin için yükselişin devamı mümkün

Kripto analisti Danielle du Toit, RUNE’un teknik görünümü kıymetlendiriyor. Bu ortada, RUNE’un 24 saatlik süreç hacmi 113.964.160 dolar olarak gerçekleşti. Bu da bir evvelki güne nazaran %48’den fazla bir artış manasına geliyor. Altcoin, piyasa başkanı Bitcoin (BTC) karşısında da geçtiğimiz süreç gününde yaklaşık %9,21 oranında güçlenmeyi başardı. RUNE ve MetaMask’i çevreleyen olumlu haberler de token’ın son yedi gündeki performansını olumlu istikamette etkiledi. Bu mühlet zarfında %19,95 oranında yükseliş kaydetti. Bu ortada, 636.588.998 dolarlık piyasa bedeli, RUNE’nin en büyük 52. kripto para ünitesi olarak sıralandığı manasına geliyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Sakin Piyasada Koşuya Çıktı: Devamı Gelebilir! 2RUNE için günlük grafik. Kaynak: TradingView

Teknik olarak, RUNE’un fiyatı son 2 haftadır 1,345 dolar ile 2,050 dolar ortasında bir konsolidasyon kanalında süreç görüyordu. Lakin basın vaktinde, altcoin bu kanalın üzerine çıkmaya çalışıyor. RUNE günlük mumunu 2,050 doların üzerinde kapatırsa, 3,010 dolara yükselmeye devam etmesi mümkün.

Ancak, RUNE bu fiyat noktasından reddedilirse, fiyat kanalının alt düzeyi olan 1,345 dolara kadar gerileyebilir. Yatırımcılar ve traderlar, günlük MACD çizgisinin son 48 saat içinde MACD Sinyal çizgisinin altından geçtiğini not etmek isteyeceklerdir. Bu, RUNE’un trendinin son vakitlerde düşüşten yükselişe döndüğünü gösteren değerli bir boğa teknik bayrağı.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap