Bu 2 Altcoin İçin Teknik Patlama: Yüzde 23.000 Bekleniyor!

Bu 2 Altcoin İçin Teknik Patlama: Yüzde 23.000 Bekleniyor!

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin İçin Teknik Patlama: Yüzde 23.000 Bekleniyor!

2 altcoin için teknik bir patlamanın olacağı gündemde. Üstelik bu patlama fiyata da yansıyacak cinsten. Ayrıntılara bir bakalım.

Altcoin link için patlama sinyali

Chainlink (LINK) piyasadaki ağır toplar ortasında değerli bir ilgi yaratıyor. Bilhassa, bir balina son vakitlerde kıymetli LINK alımları yaptı. LINK’in öngörülebilir gelecekteki potansiyel fiyat performansı hakkında yenilenen ilgi ve spekülasyonlara yol açtı. Yakın vakitte gerçekleşen bir süreçte, bir balina ortalama 8,06 dolar fiyattan 411.142 LINK satın aldı. Alım meblağı 3,3 milyon dolara denk. Buna nazaran sayıya denk gelen 1.757 stETH harcadı. Birkaç saat evvel gerçekleşen bu hareket münferit bir olay değildi.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin İçin Teknik Patlama: Yüzde 23.000 Bekleniyor! 1

Aynı balina, 20 Temmuz’da 7,61 dolardan 65.723 LINK satın almak için 500.000 USDC harcadı. Buna nazaran Chainlink’e aslında ağır ilgi göstermişti. Bu değerli alımlar, altcoin LINK için bir yükseliş sinyalini temsil ediyor. Ayrıyeten son zamanlardaki üst istikametli fiyat yörüngesine katkıda bulunuyor. LINK’in fiyatı son vakitlerde yükselişe geçerek 8 dolar fiyat düzeyini aştı. Öbür taraftan tek bir günde %8 üzere etkileyici bir oranda kıymet kazandı. Bu kayda kıymet artışlar kısmen token biriktiren balinalara atfedilmiştir. Bu balinaların yansıttığı optimist his çoklukla bir varlığın potansiyelinin güçlü bir göstergesidir.

Yatırımcılara uyarılar

Bununla birlikte, mevcut yükseliş eğilimine karşın, yatırımcılar fiyatların bilakis dönme potansiyeline dikkat etmelidir. Altcoin LINK’in RSI’ı, yani İzafî Güç Endeksi, şu anda çift zirve formasyonu oluşturuyor. Bu formasyon çoklukla bir düşüş sinyali olarak görülür. Ayrıyeten varlığın çok satın alınmış olabileceğini ve bir düzeltme yapılması gerektiğini gösterir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin İçin Teknik Patlama: Yüzde 23.000 Bekleniyor! 2

Büyük oyuncuların birikimi çoklukla olumlu piyasa hassaslığına neden oluyor. Öteki taraftan, RSI’daki çift zirve deseni yatırımcılara altcoin LINK’in fiyatının yakında bir geri çekilme yaşayabileceğini hatırlatıyor. Her vakit olduğu üzere, balina hareketleri gelecekteki potansiyel fiyat hareketleri hakkında ipucu veriyor. Lakin yatırımcılar durum tespiti yapmalı ve piyasa oynaklığını göz önünde bulundurmalıdır.

Bir vakitlerin tanınan meme coin’i PEPE yine gündemde

Son aylarda piyasayı domine eden ve hatta değerli fiyat artışlarıyla Binance’de listelenmeyi garantileyen meme coin PEPE, yaklaşan boğa koşusuna damga vurmaya hazırlanarak dikkate kıymet bir geri dönüş gerçekleştiriyor.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin İçin Teknik Patlama: Yüzde 23.000 Bekleniyor! 3

DOGE ve altcoin SHIB üzere öbür meme coinler cazibesini yitiriyor. Lakin kripto para balinaları artık sırf altcoin PEPE’ye odaklanıyor. Kıymetinde bir artışa şahit olma umuduyla, bu balinalar etkin olarak altcoin PEPE tokenleri biriktiriyor.

Dev bir balina piyasaya yine giriyor

Daha evvel altcoin PEPE ticaretinden 600.000 dolar üzere şaşırtan bir kâr elde eden değerli bir balina, sahneye yine çıktı. Buna nazaran bir kere daha altcoin PEPE toplamaya başladı. Muteber bir data sağlayıcısı olan Look On-Chain, resmi Twitter hesabından bu balinanın alım satım faaliyetlerine ait değerli bilgiler paylaştı.

Buna nazaran balina 3 milyon dolar bedelinde altcoin PEPE almış durumda. Tıpkı balina 27 Haziran ve 5 Temmuz’da da PEPE almıştı. O zamanki toplam alım 6.46 milyon dolar düzeyindeydi. 14 Temmuz’da da 7.06 milyon dolarlık PEPE alımı yapmıştı.

Altcoin PEPE’nin mevcut süreç durumu

Bu yazının yazıldığı sırada, altcoin PEPE 0,0000015 dolardan süreç görüyor. Kripto para son günlerde öteki kriptolara kıyasla nispeten sessiz durumda. Fakat balina yatırımlarının akışı yakın gelecekte değerli fiyat artışlarını tetikleyebilir.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin İçin Teknik Patlama: Yüzde 23.000 Bekleniyor! 4

Btcpiyasasi.com olarak baktığımızda kripto para balinalarının geri dönüşü ve altcoin PEPE’ye olan ilgilerinin yenilenmesiyle birlikte, meme coin, yaklaşan piyasa yükseliş trendinde dikkatleri ve potansiyel kârları toplayarak yankı uyandıran bir geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Yatırımcılar ve traderlar, önümüzdeki devirde kayda kıymet fiyat hareketleri bekledikleri için tokenin yörüngesini yakından izliyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap