Bu 2 Altcoin Devi İttifak Kurabilir! Fiyatlar Şimdiden Yükseliyor

Bu 2 Altcoin Devi İttifak Kurabilir! Fiyatlar Şimdiden Yükseliyor

Paylaş
Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Devi İttifak Kurabilir! Fiyatlar Şimdiden Yükseliyor

Altcoin piyasası, Algorand ve Cardano ortasında yeni bir paydaşlık ihtimaliyle çalkalanıyor. Haberler şimdiden fiyat üzerinde tesirini göstermeye başladı.

Algorand ve Cardano stratejik bir iştirak müjdeleyebilir

Sosyal medyada yaygınlaşan tezlere nazaran, Algorand ve Cardano grupları sürpriz bir iştirak duyurmak üzere. Bu türlü bir ittifak, Cardano’nun L1 havuz operatörlerinin Algorand için validatör olarak ikiye katlanmasını sağlayacak. Üstelik Algorand’un doğrulama için takas süreçlerini Cardano ağına aktarması kelam konusu. Gelişmeyi yorumlayan uzmanlardan @conraddit, bu türlü bir işbirliğini her iki taraf içinde artı olacağını söylüyor:

Benim anladığım kadarıyla Algorand mevcut konsensüsüyle, birebir yahut daha süratli TPS ile kalacak ve biz, Cardano L1 havuz operatörleri, öbür bir onaylayıcı kümesine ek olarak, Algorand’ın doğrulayıcıları olacağız. Pekala, her N dakikada bir Cardano L1’e, o ana kadar ağı doğrulayan mutabakat süreçleri yayınlanacak mı?

Havuz operatörleri olarak biz ek gelirden faydalanacağız, Algorand şu anki kadar süratli kalacak, lakin konsensüs algoritmalarının güvenliği konusunda direkt telaş duymaya gerek kalmayacak ve iki topluluk bir olacak. Bu bir kazan-kazan durumu.

Btcpiyasasi.com olarak aktardığımız üzere, ikili ortasındaki paydaşlığın işaretleri birinci olarak Temmuz ayında ortaya çıkmıştı.

Altcoin devleri yalnızca işbirliği yapmakla sonlu kalmayacak

Algorand ve Cardano iştiraki tıpkı vakitte her iki ağ için de potansiyel yararlar sağlıyor. Algorand, süratli süreç sürece suratını ve konsensus düzeneğini koruyarak ek güvenlikten yararlanacak. Ek olarak, ortak doğrulama gücüyle her iki ağda daha inançlı hale gelecek. Blockchain bütünlüğünü müdafaaya yönelik ortak çıkarları hayati bir birleştirici faktör.

Ayrıca her iki ağ da köprü kurmaya karar verirse, Cardano likiditenin artacağını görecek. L1 validatörleri kullanıldığında bu cins köprüler, her iki ekosistem ortasında meselesiz bir biçimde kıymet aktarabilirler. Bu nedenle, altcoin topluluklarının ortak gücü ve coşkusu, kripto alanında yeni bir yol açıyor.

ALGO fiyatı momentum kazanıyor

Algorand (ALGO), tartışmaların ışığında kıymetli bir ivme yakaladı. Kısa bir düşüşe karşın yükseliş hissiyatı altcoin fiyatını 0,09959 dolara kadar yükseltti. ALGO şu anda gün içi en düşük düzeyinden %1,07 artışla 0,09839 dolarda süreç görüyor. Yükseliş momentumu devam ederse, alıcıların bir sonraki amacı 0,102 dolar bölgesi olacak. Bilakis, 0,09619 dolar dayanağını kaybetmesi, 0,093 dolar tabanlarına yol açacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Devi İttifak Kurabilir! Fiyatlar Şimdiden Yükseliyor 1

Altcoin devlerinin işbirliğini herkes olumlu karşılamadı

ALGO fiyatı paydaşlık haberinin akabinde ivme kazansa da, birtakım piyasa oyuncularına kırmızı bayraklar kelam konusu. Altcoin topluluğunun kimi üyeleri, Cardano’nun paydaşlarına yönelik potansiyel ek sorumluluklarla ilgili tasalarını lisana getiriyor. Ekonomik yararların istikrarlı kalmasının sağlanması kritik ehemmiyet taşıyor. Dolayısıyla bu kaygıları gidermek için başka bir ödül sistemi gerekli olacak. Böyle bir yaklaşım, her iki taraftaki paydaşları faal iştirake teşvik edecek. Tıpkı vakitte, paydaşlığın karşılıklı olarak yararlı olmasını sağlayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Bu 2 Altcoin Devi İttifak Kurabilir! Fiyatlar Şimdiden Yükseliyor 2

Ek olarak konsept, paylaşılan doğrulama yoluyla gelişmiş güvenlik vaat etse de, ağlardaki doğrulayıcıların güvenilirliği bir tartışma konusu olmaya devam ediyor. Kuşkucular, potansiyel güvenlik açıklarını önlemek için dürüstlük ve güvenilirliğin sağlanması gerektiğinin altını çiziyor.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap