Bu 2 Altcoin Dev Muahedeler Duyurdu! “Fiyatlar Ani Artabilir”

Bu 2 Altcoin Dev Muahedeler Duyurdu! “Fiyatlar Ani Artabilir”

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 2 Altcoin Dev Muahedeler Duyurdu! “Fiyatlar Ani Artabilir”

Geçtiğimiz gün boyunca iki altcoin, çeşitli anlaşmalarla odaktaydı. Anlaşmalara konu olan kripto para borsaları Crypto.com ve FTX’in tokenlarının, haberlerin etkisiyle ivme kazanacağı düşünülürken, analistler daha büyük yükselişler bekliyor. İşte detaylar…

Bitcoin ve altcoin borsası Crypto.com, FIFA sponsoru oldu

Crypto.com, dünyanın en büyük spor etkinliği olarak görülen etkinliğin resmi ortağı olduğunu açıkladı. 22 Mart’ta FIFA, Crypto.com’un Katar’da gerçekleşmesi planlanan Fifa Dünya Kupası’nın özel kripto sponsoru olacağını duyurdu. Futbolun uluslararası yönetim organı, ortaklığı web sitesinde açıkladı. FIFA Ticaret Direktörü Kay Madati’ye göre, ortaklık, “FIFA’nın küresel futbol platformundan daha büyük veya daha geniş erişim ve kültürel etkiye sahip bir platform olmadığı için” tüm taraflar için karşılıklı olarak faydalı olacak.

BTC Piyasası: Bu 2 Altcoin Dev Muahedeler Duyurdu! “Fiyatlar Ani Artabilir” 1

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Crypto.com, 10 milyondan fazla kullanıcısı ile kripto para ekosisteminde en hızlı büyüyen borsalardan biri olarak itibar kazandı. Borsanın hızlı yükselişinin anahtarının, üst düzey pazarlama kampanyaları ve spor takımları ve etkinliklerinin sponsorluğunu yapmak olduğu düşünülüyor. Yazım sırasında CRO, 0.412 dolardan 0.422 dolara sıçrama yaşamış bulunuyor.

FTX, Good Luck Games’i satın aldı

FTX ekosisteminin bel kemiği olarak kabul edilen FTT tokenı da bir ortaklık ile gündeme geldi. FTX CEO’su Samuel Bankman-Fried (SBF), Storybook Brawl’ın geliştiricisi Good Luck Games’i satın aldı. FTX, oyun geliştiricisini açıklanmayan bir miktar karşılığında satın aldı. SBF’nin tweetine göre, şirket içi oyun geliştiricileri Web3 oyun geliştirmeye çalışacak.

BTC Piyasası: Bu 2 Altcoin Dev Muahedeler Duyurdu! “Fiyatlar Ani Artabilir” 2

FTX, oyun yayıncılarının bir “hizmet olarak kripto” modelini benimsemelerini sağlayan bir oyun birimi başlattı. Bu sırada, ekosistemin yerel tokeni FTT, geçen hafta yaklaşık yüzde 10 kazanç sağladı. Bir kripto analisti olan CryptoPoseiddon, FTT fiyat trendini değerlendirdi ve tokenin 48 doları geri alabileceğini tahmin etti. Analist, FTT için 65 dolarlık bir hedef belirledi. Tedtalksmarco ise FTT’de yükseliş görünümünü sürdürürken 60 dolarlık bir hedef belirledi.

https://twitter.com/CryptoPoseidonn/status/1504899380725301258

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap