Bu 16 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak konut Daha Fazlası…

Bu 16 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak konut Daha Fazlası…

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 16 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak konut Daha Fazlası…

Kripto para piyasasında haberler çok süratli akıyor. Bu yüzden tamamını takip etmek, yatırımcılar ve traderlar için epey güç. Biz de okuyucularımız için altcoin projelerini etrafında bir haber çeşidi hazırladık.

Altcoin projeleri için sıcak haberler…

PEPE Uniswap’teki en etkin havuz oldu

Meme coin’i PEPE, geçen ay piyasaya sürüldüğünden bu yana fiyatı %2.100’ün üzerinde artış gösterdi. Epeyce heyecan uyandıran meme coin PEPE, merkezi olmayan borsa Uniswap’ta ilgiyle karşılandı. Ayrıyeten, data platformu Nansen’de en çok araştırılan coinlerden biri haline geldi. Nansen bilgilerine nazaran, Uniswap’in PEPE-WETH için versiyon (v)2 ve v3 likidite havuzları, sırasıyla 82.750 ve 72.950’den fazla süreçle son yedi günde süreç sayısı bakımından en faal likidite havuzu mukaveleleri oldu.

Yeni Cosmos Blockchain, likit stake tokenlerini kullanacak

Geliştiricilerin 3 Mayıs’ta yaptığı duyuruya nazaran, “Tenet” ismi verilen Cosmos tabanlı yeni bir Blockchain, süreçlerini garanti altına almak için başka ağlardan likit staking coinleri kullanacak. Ayrıyeten, potansiyel olarak yeni ağın eski ağların güvenliğini miras almasına müsaade verecek. Stake edilen ETH, BNB, ATOM, SOL ve MATIC, daha fazla ödül kazanmak için Tenet’te “restake” olarak kullanılabilecek.

Trueusd’nin borçlanma oranları %100’e fırladı

Yatırımcılar, Salı günü trueUSD’nin (TUSD) kıymet kaybetme olayından faydalandı. Bu doğrultuda %20’lik potansiyel bir çıkar elde etmek için süratle harekete geçti. Traderlar, token’ın hedeflenen 1 dolarlık sabitlemesi için %20’lik bir artış yakalamak üzere TUSD’yi shortladı. Bunu yapabilmek için çok yüksek ölçüde fiyat ödedi.

Celsius, CNL’ye karşı dolandırıcılık argümanlarını takip edecek

BankToTheFuture CEO’su Simon Dixon, bahtsız kripto kredi kuruluşu Celsius’un iflas davasında tertipli olarak yorum yapıyor. Dixon, devam eden mahkeme davasıyla ilgili bir güncelleme daha yaptı. Dixon, açık artırma bugün devam ederken, firma ile Teminatsız Alacaklılar Komitesi (UCC) ortasında, Celsius’un İngiltere merkezli kolu CNL’ye karşı yapan hileli evre ve gibisi tezleri takip etmek ve kovuşturmak için ortak bir mutabakata varıldığını açıkladı. Bilhassa, ABD merkezli iştirak LLC, alacaklıların ve hissedarların neye sahip olduğunu belirlemeye yardımcı olmak için CNL’ye karşı dolandırıcılık savları getirdi.

BNB Chain, Solana ve Ethereum Nisan on-chain etkin adreslerde lider

Blockchain bilgi ve araştırma firması Nansen’in bilgilerine nazaran, Nisan 2023’te BNB Chain, Solana ve Ethereum en fazla on-chain faal adrese sahipti. Bu Blockchain’ler Nisan ayı faal adresler listesinin başında yer alıyor. Bununla birlikte, her biri Mart ayına kıyasla bu adreslerin sayısında bir düşüş kaydetti.

Hashflow, MoonPay ile bütünleşiyor

Merkezi olmayan ticaret platformu Hashflow, web3 ödeme platformu MoonPay ile iştirakini duyurdu. Altcoin, paydaşlık kapsamında fiat-kripto ödemelerini global olarak entegre etmeyi amaçlıyor. Entegrasyon, kullanıcıların 160 ülkedeki kripto dostu bankalardan banka / kredi kartları ve transferler kullanarak dijital varlıklar satın almalarını ve bunları Hashflow’da takas etmelerini sağlayacak.

Sui, main-net’i başlattı

Aptos’a ve merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki öteki ağır toplara rakip olacak biçimde konumlandırılan ve 2 milyar dolarlık bir değerlemeye sahip olan merakla beklenen Blockchain platformu Sui, Çarşamba günü main-net’i başlattı. Lansman, platformun 300 milyon dolarlık risk sermayesi fonunu teste tabi tuttu ve sonuçlar karışıktı.

MELD, finansal ve Web3 eserlerini piyasaya sürüyor

Merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesi olan MELD, bir Avalanche sub-net olarak finans ve web3 eserleri paketinin lansmanını duyurdu. Bu atak, kripto ve klasik finans ortasındaki boşluğu doldurmayı hedefliyor. Ayrıyeten, DeFi ekosisteminde finansal bağımsızlığı güçlendirmeyi amaçlıyor.

BTC Piyasası: Bu 16 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak konut Daha Fazlası… 1

Coinbase, Multichain’i (MULTI) listeleyecek

Coinbase, Ethereum ağında (ERC-20 tokenleri) Multichain (MULTI) için dayanak ekleyecek. Likidite şartlarının karşılanması halinde alım satım 4 Mayıs 2023 tarihinde TSİ 09:00’da yahut sonrasında başlayacak. Multichain, cross-chain varlık birlikte çalışmak için bir altyapı sağlıyor.

Binance vadeli süreçlere SUI’yi ekleyecek

Btcpiyasasi.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance, Sui’yi (SUI) listeleyecek. Bu kapsamda SUI/BTC, SUI/USDT, SUI/TUSD, SUI/BNB, SUI/EUR ve SUI/TRY süreç paritelerini alım satıma açacak.

Socios platformu, Sony Pictures ile iştirak kurdu

Sony Pictures ve Socios.com yakında lansmanı yapılacak Spider-Man’in ortak tanıtımını yapmak üzere bir ortaya geldi. Across the Spider-Verss sinemasının ortak tanıtımını yapmak üzere bir ortaya geliyorlar. Böylelikle Sony Pictures’ın Blockchain dayanaklı taraftar iştirak platformunun global spor hayranları topluluğuyla irtibat kurmasını sağlayacak gibisi görülmemiş bir mutabakata imza attılar.

BTC Piyasası: Bu 16 Altcoin İçin Son Dakika: İştirak konut Daha Fazlası… 2

Polygon’un yeni geliştirici aracı yayına girdi, fiyat yükseldi!

Polygon (MATIC) bugünkü %5’lik yükselişinin akabinde bugün hafif lakin dengeli bir büyüme sıçraması yaşıyor. Polygon, bu yazının yazıldığı sırada 0,981 dolar spot fiyattan süreç görüyor. Ayrıyeten, mevcut fiyat görünümüne nazaran hafta boyunca tahakkuk eden kayıpları telafi ediyor.

Polygon, geliştirme adımları açısından değerli kilometre taşlarına ulaşmaya devam ediyor. Altcoin projesi, yakın vakitte yaptığı bir güncelleme yayınladı. Bunda, geliştiricilerin merkezi olmayan bir kimliği dApp’lere entegre etmelerini kolaylaştırmak için Polygon ID altyapı araçlarında üç heyecan verici güncelleme başlattığını söyledi.

BabyDoge kripto kartı yayına girmek üzere

Baby Doge Coin’in (BabyDoge) resmi hesabı, Kanadalı kripto ödeme platformu FCF Hisse tarafından desteklenen BabyDoge’un sanal kripto kartının yayına girmesine 24 saatten az bir müddet kaldığını paylaştı. Ne BabyDOGE ne de FCF Hisse bunun ön ödemeli bir sanal kart mı yoksa armağan bir kripto kart mı olacağını belirtmedi. Her iki durumda da bu adım, tanınan meme coin BabyDoge’un kullanımını ve benimsenmesini artıracak.

https://twitter.com/fcfpay/status/1653739789525344263

Floki büyük borsa listesine girdi ve %12 sıçradı

Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Bitfinex, FLOKI’yi listeleyeceğini açıkladı. Bu gelişmenin akabinde altcoin fiyatı apansız yaklaşık %12 paha kazandı. Böylelikle Floki, gün içi en yüksek pahasını 0,0000363 dolar olarak belirledi. Yazı yazıldığı sırada altcoin 0,00003382 dolardan süreç görüyordu. Token, gün içi çıkarlarının bir kısmının azalmasıyla son 24 saatte %6,91 artış gösterdi.

Xumm paydaşlığı kullanıcıların XRP trade’ine imkan sağlıyor

XRP Ledger (XRPL) cüzdanı olarak bilinen Xumm, kullanıcıların XRP’yi 40 fiat para ünitesiyle problemsiz bir biçimde satın alabilmelerini ve Xumm uygulamasından çıkmadan kripto varlıklarını fiat karşılığında kolaylıkla satabilmelerini sağlamak maksadıyla nezaret dışı fiat açma/kapama sağlayıcısı Guardarian ile iştirak kurdu. Proje takımı, iştiraki bugün, resmi bir basın açıklamasıyla duyurdu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap