Bu 15 Göğüs ve Metaverse Coin Patladı: İşte Bilgili Liste!

Bu 15 Göğüs ve Metaverse Coin Patladı: İşte Bilgili Liste!

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 15 Göğüs ve Metaverse Coin Patladı: İşte Bilgili Liste!

Bitcoin’in 43.500 doların üzerine çıkması, tüm piyasada olumlu bir hava yarattı ve tüm kripto para birimlerinin piyasa değeri 2.07 trilyon dolara yükseldi. Bu durum, metaverse ve meme coin projelerini de etkiledi ve geçtiğimiz 24 saat boyunca bu segmentlerden 15 coin, artış yaşadı. İşte detaylar…

8 metaverse coin, yükselişiyle güne damga vurdu

Öncelikle, metaverse alanına odaklı projelerin coin’lerine bakıldığında, GridZone.io (ZONE) yüzde 36.1’lik bir yükseliş yaşamış gibi görünüyor. İkinci olarak Cool Cats Milk (MILK) yüzde 32.1, Realm (REALM) ise yüzde 31.3 oranında yükseldi. Axie Infinity (AXS) yüzde 10.2, VIBE (VIBE) yüzde 19.2 artış yakaladı.  Axie Infinity, gerçekten geniş çapta dikkat çeken ve P2E’nin sunduğu olanakların olanaklarını vurgulayan ilk oyundu ve protokol bir sonraki büyük lansmanı için hazırlanırken 2022’de öncülük etmeye devam ediyor.

BTC Piyasası: Bu 15 Göğüs ve Metaverse Coin Patladı: İşte Bilgili Liste! 1

AXS için ileriye dönük görünümü artırmaya yardımcı olan en önemli gelişme, önümüzdeki haftalarda gerçekleşmesi beklenen Axie Infinity: Origin’in piyasaya sürülmesi oldu. Bu beklenti, AXS’in fiyatında yükselişe sebep olmuş olabilir.  vEmpire DDAO (VEMP) yüzde 15.7, UFO Gaming (UFO) ise yüzde 14.8 yükseldi. Son olarak Torum (XTM) yüzde 9.8’lik bir yükseliş yaşadı. Torum, yakın zamanda Dreamverse Pro ile bir soru cevap etkinliği gerçekleştirdi.

7 meme coin de en çok artış yaşayanlardan oldu

Metaverse coin’lerin dışında 7 meme coin, geçtiğimiz gün boyunca değer kazandı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere meme coin’ler, 2021 yılında Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu’nun (SHIB) yükselişiyle popülarite kazanmış coin’lerdir. Geçtiğimiz 24 saatte en çok yükselen meme coin, DogeFi (DOGEFI) oldu. DOGEFI, yüzde 23.4’lük bir yükseliş yaşadı. DOGEFI’ın ardından Solabrador (SOLAB) yüzde 21.3 oranında değer kazandı.

BTC Piyasası: Bu 15 Göğüs ve Metaverse Coin Patladı: İşte Bilgili Liste! 2

Öte yandan SHIBGF (SHIBGF) yüzde 18.1, Kawakami (KAWA) yüzde 16.3, Yooshiba Inu (YSHIBAINU) yüzde 12.2, 1-UP (1-UP) yüzde 10 değer kazandı. Son olarak, Dogelon Mars (ELON) yüzde 10 oranında yükseliş yaşadı.

Kaynak:  Kripto Koin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap