Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı

Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı

Paylaş
BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı

Son vakitlerde, birçok altcoin projesinde iştirakler dikkat çekti. İşte dikkat edilmesi gereken gelişmeler…

Altcoin Conflux ve World Mobile, ortak oldu

Mobil ilişki dalının önde gelen oyuncularından World Mobile, Çin’deki birinci düzenleyici uyumlu halka açık Blockchain olan Conflux Network ile stratejik bir paydaşlık kurduğunu açıkladı. Paydaşlık, bilhassa Asya ve Afrika’da global ilişki ve pazar genişlemesini ilerletmek için kendi güçlerinden ve en son teknolojilerden yararlanmayı amaçlıyor. World Mobile ve Conflux Network ortasındaki işbirliği, Asya ve Afrika pazarlarında genişleme için heyecan verici beklentiler yaratıyor. İki kuruluş güçlerini birleştirerek kilit bölgelerde bağlanabilirliği, kullanıcı kazanımını ve pazar penetrasyonunu artırmayı hedefliyor.

BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı 1

AGLD ile ARPA Randcast iştirak kurdu

“Loot” ekosistemine ilişkin bir  proje olan Adventure Gold (AGLD) DAO, ARPA Randcast ile paydaşlık kurduğunu açıkladı. ARPA Randcast, Loot Chain ekolojik oyun projesi için doğrulanabilir bir rastgele işlev (VRF) sağlayacak inançlı bir rastgele sayı üretecidir.

Altcoin Polygon, PlayWay ve GameSwift işbirliğini açıkladı

Oyun geliştiricisi PlayWay, 20 Temmuz’da Polygon ve Web3 oyun tek durak noktası ekosistemi GameSwift ile işbirliği yaparak oyun hızlandırıcı OuterLife’ı başlattı. OuterLife, Blockchain teknolojisini ve NFT’yi PlayWay’in simülatör oyununa problemsiz bir biçimde entegre ediyor. OuterLife, ölçeklenebilir, verimli ve inançlı bir hepsi bir ortada simülasyon oyun platformu sağlamak için Polygon aracılığıyla zkEVM ile entegre olacak.

BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı 2

Outlier Ventures, Mina ile partner oldu

Kripto teşebbüs sermayesi şirketi Outlier Ventures, sıfır bilgi ispatı hızlandırıcı programını ortaklaşa tanıtmak için Mina Foundation ile bir iştirak kurduğunu duyurdu. Mina Foundation, başarılı ZK takımlarına atölye çalışmaları ve mentorluk sağlayarak, kuruculara saklılık ve ölçeklenebilirlik tahlilleri geliştirmeleri için muhtaçlık duydukları dayanağı verecek.

EigenLayer ile Nethermind güçlerini birleştiriyor

Re-staking platformu EigenLayer, Blockchain araçları ve altyapı geliştiricisi Nethermind ile bir iştirak kurdu. İşbirliği, kendi Ethereum altyapılarını ve tekrar stake etme yeteneklerini birleştirerek Blockchain ekosisteminde müsaadesiz inovasyonu teşvik etmeyi amaçlıyor.

Altcoin AVAX’ın ardındaki Avalanche Foundation ile HUG, ortak oldu

Sanatçılara yönelik memleketler arası bir toplumsal ağ olan HUG, Avalanche’ın blog yazısına nazaran, Avaissance sanatkarlarına global teşhir için yeni yollar sağlamak üzere Avalanche Vakfı ile işbirliği yaptığını duyurdu. 70’den fazla ülkede 2.000’i aşkın sanatkarın üye olduğu HUG’un Avalanche Vakfı ile paydaşlığı, Avaissance’ın yükselen dijital sanatkarlarının profilini yükseltecek. Avalanche Vakfı’nın kendi teşebbüsü olan Avaissance, Avalanche’ın Blockchain platformunda gelecek kuşağın dijital sanatkarlarını yetiştirmeye odaklanıyor. Entegrasyonun hedefi, haftalık sanat yarışları ve Eylül ayında düzenlenecek Kore Blockchain Haftası’nda sergilenecek fırsatlar aracılığıyla çalışmalarına bir platform sağlayarak Avalanche sanatkarlarının görünürlüğünü artırmaktır.

BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı 3

Altcoin Ankr, zkSync Era Node’larının lansmanı için Hyperchain’lere başvuruyor

Ankr, Microsoft Azure Marketplace’te özel zkSync Era Nodes ve Hyperchain Blockchain tahlillerini başlatmak için Matter Labs ile işbirliği yaptı. Temel hedef, Azure müşterilerine sunulan Blockchain altyapısına kolay kolay erişilebilen bir ağ geçidi sağlayarak Web3 geliştirme büyümesini ve kurumsal benimsemeyi teşvik etmektir. Ankr’ın özel tahlillerinin, zkSync Era’nın ölçeklenebilir Blockchain ağı ve Microsoft’un bulut altyapısı ile birleştiğinde, giriş pürüzünü azaltması ve Blockchainlerin kurumsal olarak benimsenmesini ateşlemesi bekleniyor.

Bitcoin ve altcoin borsası BitMEX, AC Milan kontratını yeniledi

Bir kripto para borsası olan BitMEX, yaklaşan oyun dönemi öncesinde tanınan İtalyan futbol kulübü AC Milan ile spor sponsorluğu muahedesini yeniledi. Yenileme, muahedenin kapsamının bir kol sponsorundan Premium Ortağa genişletilmesiyle gerçekleşti. Borsa, Rossoneri’nin Resmi Kripto Para Ticaret Ortağı statüsünü koruyacak.

Bitget, XUI’yi listeliyor

Platformun mahallî tokenı XUI’nin itibarlı Bitget kripto borsasında listelenmesi planlandığı için YouSUI topluluğu içinde heyecan ve beklenti artıyor. Sui Ağı üzerinde faaliyet gösteren hepsi bir ortada bir platform olan YouSUI, merkezi olmayan bir borsa (DEX), Launchpad, Swap, Staking, Bridge, NFT Marketplace ve bir Toplumsal Platform üzere çok çeşitli hizmetler sunmaktadır. Listeleme duyurusu YouSUI tarafından bir tweet aracılığıyla yapıldı ve hem kripto meraklılarından hem de yatırımcılardan büyük ilgi gördü.

BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı 4

MARBLEX ile Finschia işbirliği yapıyor

MARBLEX, kıymetli üyesi olarak Finschia Vakıfları ile paydaşlık kurdu. Finschia Vakfı dinamik olarak genişliyor ve bir derneğe dönüşüyor. PoS’a dayanan Finschia yönetişimi, onu halka açık bir Blockchain haline getirmek için el ele vermek için farklı doğrulayıcılardan olumlu bir cevap arıyor. Bu tıp gelişmeleri göz önünde bulunduran MARBLEX, Finschia Vakfı’nın PoS tabanlı yönetişim ağı olmaya karar verdi.

PLEXUS, Connext entegrasyonunu tamamladı

Cross-chain takasları, farklı Blockchain ağları ortasında problemsiz süreçlere imkan tanıyan kritik bir teknoloji olarak ortaya çıktı. Yenilikçi cross-chain merkezi olmayan borsa (DEX) PLEXUS, cross-chain ticareti görüntüsünü tekrar tanımlamayı vaat eden öncü bir teknoloji olan Connext köprüsü ile entegrasyonunu duyurdu. Bu entegrasyon, kullanıcılara gelişmiş sürat, düşük maliyetler ve genişletilmiş mevcut varlık yelpazesi ile karakterize edilen gelişmiş bir takas tecrübesi sunacak.

ONTO Wallet, Core DAO’yu entegre etti

Önde gelen bir Web3 ağ geçidi ve çok zincirli kimlik cüzdanı olan ONTO Wallet, Core DAO’nun ana ağını platformuna entegre ettiğini duyurdu. Bu entegrasyon ile ONTO Wallet kullanıcıları artık Bitcoin tarafından desteklenen Satoshi Plus isimli ölçeklenebilir ve inançlı bir Blockchain altyapısı oluşturmayı amaçlayan Core DAO ekosistemine erişebilecek.

BTC Piyasası: Bu 15 Altcoin Son Dakika İştirakleri Duyurdu: Fırladı 5

Stellar ve Bitso, USDC için ortak oldu

Latin Amerika’nın kripto takviyeli finansal hizmetler platformu ve kripto borsası Bitso, Stellar ile milletlerarası ödemelerin geliştirilmesinde işbirliği yapacaklarını duyurdu. Paydaşlık, Bitso’nun dünyanın dört bir yanından şirketlerin Meksika, Kolombiya ve Arjantin’den başlayarak Latin Amerika’da USDC ödemeleri yapmasına imkan sağlamak için Stellar’ın Anchor Network’ünü entegre etmesini sağlayacak. Stellar token’ı XLM, haberin akabinde son 24 saatte yüzde 13 artışla 0,14 dolara yükseldi ve Ripple’ın XRP’si yüzde 8 artışla 0,80 doların üzerine çıktı.

Astra Protocol, Uganda’yı odağına aldı

Astra Protocol’ün sunduğu uygulamalar Uganda bağlamında ve ötesinde çok kıymetli olabilir. Astra Protocol, Müşterini Teşhis (KYC) ve İşletmeni Teşhis (KYB) yönetmeliklerine uygunluğu sağlayan kapsamlı tahliller sunar. Web3 için özel olarak tasarlanan dünya çapında patentli merkezi olmayan KYC platformu, klâsik merkezi KYC hizmetlerinden daha süratli ve daha uygun maliyetli tahliller getiriyor. Uganda üzere bir ortamda, bu türlü bir platform kripto finansal hizmetlerin suratını ve verimliliğini değerli ölçüde artırabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Henüz oy kullanılmadı)
Loading...

Yorum Yap